Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
ПСПУ   Наталія Вітренко   ЄСМ   Олександр Дугін   Павло Зарифулін   патріотизм   УНА-УНСО   Тризуб

Громадськість висловлює свій протест...


16
Рейтинг
16


Голосів "за"
17

Голосів "проти"
1

Не дамо Вітренко і Марченку розділити Україну!

Громадськість висловлює свій протест...
Сьогодні, 19 лютого 2008 року поблизу приміщення центрального офісу Прогресивної соціалістичної партії України відбувся пікет, організований патріотичною українською молоддю: представниками "Спілки Молодих Українців", "Молодого Руху", Всеукраїнського об'єднання "Тризуб", УНА-УНСО тощо.

Молоді і свідомі українські громадяни висловили свій рішучий протест з приводу підтримки з боку Наталії Вітренко і її найближчих послідовників "прогресивних соціалістів" російської екстремістської організації "Євразійська спілка молоді".

На думку протестуючих, Наталя Вітренко, сподіваючись на фінансову підтримку з боку Росії, намагається маніпулювати думкою української громадськості навколо відновлення історичної правди про український народ, його героїчне минуле.

Прикриваючись шовіністичними і відверто образливими для пересічного українця гаслами, що вийшли з під пера відомих російських українофобів Олександра Дугіна і Павла Зарифуліна, лідер ПСПУ, за словами представників патріотичних сил, затягує своїх послідовників не тільки у суворе політичне протистояння з більшістю населення України, але і з законом, яким передбачена кримінальна відповідальність за публічні заклики до повалення конституційного ладу і територіальної цілісності.

Гасла, які тримали в руках пікетники ("ПСПУ! За тридцять срібляників не тягни Україну в "Імперію", "ЄСМ – зараза! ПСПУ – розносник! Україні потрібен антиєвразійський карантин!", "Оксана Шкода – брехливий рупор ЄСМ!", "Не дамо Вітренко і Марченку розділити Україну!", "Ні російському шовінізму!"), чомусь надають впевненості у тому, що не вся українська громадськість байдужа до політики.Вбачаючи в масових акціях лише спосіб заробити незначну прибавку до стипендії або зарплатні, українська громадськість майже втратила інтерес до того, що ж реально відбувається в українській політиці, надаючи переваги більш прагматичним речам, як отримання майбутньої професії, пошук місця стабільного заробітку та (ну, хто не був молодим?) розваги.Однак, близько п'ятдесяти українських патріотів, що простояли на лютневому морозі близько 2 годин під головною приймальнею ПСПУ, висловлюючи свою думку і захищаючи свої переконання, – краще свідчення того, що теза про аполітичність і незрілість поглядів громадськості видається хибною.Будемо сподіватися, що приклад патріотизму української громадськості підтримають наші можновладці і народні обранці, щоб рішуче засудити ганебну ідеологію "євразійства" і байкотувати потуги її псевдо-прибічників з ПСПУ, а також припинити внутрішні чвари і, з рештою, почати працювати на благо нашої країни.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua