Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
нерозповсюдження   гарантії   НАТО
19
Рейтинг
19


Голосів "за"
23

Голосів "проти"
4

Коментарі
Стрілець   | 18.02.2008 11:45
Владислав:
и, возможно, по этому его банально отобрали.
Щось мені думається, що таку штуку не можна просто так взяти і банально відібрати.
Он у Пакистану не відбирають. При всій його далеко не гігантській силі.
Для такого відбору таки потрібна ЗГОДА тих, у кого відбирають.
  | 18.02.2008 11:52
И еще о оружии и разоружении. Господин Стрілець, а Вас не беспокоит, в контексте сложившейся ситуации, например уничтожение Украиной своих ПЗРК, или второй случай который назвали "уничтожение излишков стрелкового вооружения" (Оба эти факта активно освещались телевидением), и вообще состоянием вооружения нашей армии?
  | 18.02.2008 12:02
Стрілець
"Для такого відбору таки потрібна ЗГОДА тих, у кого відбирають."
Есть другой возможный вариант, поставить в условия, когда нет другого выбора. Так, как воздействуют на Иран и Корею в настоящее время. И хотя к Украине ни кто экономических санкций не применял, но это не значит что их не использовали как аргумент. В конце концов, как вершился этот договор вряд ли станет доподленно известно.
А что до Пакистана и Индии, Вам не кажется удивительным абсолютное молчание про их ОМП и отсутствие малейшего давления на них с любой стороны по этому вопросу? Складывается впечатление, что мир не замечает их оружия, или здесь опять работают скрытые договоренности...
Стрілець   | 18.02.2008 12:03
Владислав:
И еще о оружии и разоружении. Господин Стрілець, а Вас не беспокоит, в контексте сложившейся ситуации, например уничтожение Украиной своих ПЗРК, или второй случай который назвали "уничтожение излишков стрелкового вооружения" (Оба эти факта активно освещались телевидением), и вообще состоянием вооружения нашей армии?
Ще й як непокоїть!
Відразу ж виникають неприємні історичні паралелі з тим, як на початку 20 століття теж роззброювались. Ця політика нашої влади мені дуже муляє.
Це одна з причин, чому я за НАТО.
Стрілець   | 18.02.2008 12:06
Владислав:
Складывается впечатление, что мир не замечает их оружия, или здесь опять работают скрытые договоренности...
Я про це не можу знати, самі ж розумієте.
Але логіка аж надто ЗА те, що такі домовленості є.
А от кого із ким...
Стрілець   | 18.02.2008 12:15
Владислав:
"Для такого відбору таки потрібна ЗГОДА тих, у кого відбирають."
Есть другой возможный вариант, поставить в условия, когда нет другого выбора. Так, как воздействуют на Иран и Корею в настоящее время...
Як показує саме ця практика, такі країни всеодно мають якщо не вибір, то досить довгий час для якихось дій.
Он Корея вже скільки впирається.
І що вона втратила? Адже для її народу, який живе за залізною завісою, всеодно всі чудеса і "чудеса" цивілізації просто не існують. А те, чого нема – не можна втратити. Тому вони зовсім не почуваються нещасними у своїй блокаді.
Все не так просто.
Никита   | 18.02.2008 15:15
Стрілець:
Тому вони зовсім не почуваються нещасними у своїй блокаді.
Спірне питання! Народи СРСР за залізною завісою страждали.
А Північна Корея ще й має поряд Південну Корею, і якою б не була завіса, але це люди однієї нації, і вони навіть підсвідомо відчувають одне одного.
Стрілець   | 18.02.2008 16:28
Никита:
Стрілець:

Тому вони зовсім не почуваються нещасними у своїй блокаді.
Спірне питання! Народи СРСР за залізною завісою страждали.
А Північна Корея ще й має поряд Південну Корею, і якою б не була завіса, але це люди однієї нації, і вони навіть підсвідомо відчувають одне одного.
А є питання безспірні?
Однак зверніть увагу на слово "нещасними".
Це ж таки не "хотіли би краще..."
Тим більше, що СКРІЗЬ і ВСІМ не вистачає, всі в гонці, всі в заздрості.
Крім тонееееееесенького прошарочку людей – знову таки СКРІЗЬ.
  | 18.02.2008 18:27
Стрілець
"Це одна з причин, чому я за НАТО."
И что по вашему должно измениться в случае вступления? Накупят нового оружия? Наймут контрактную армию? Или все останется как и было?
  | 18.02.2008 18:35
Таких зайців в Укаїні – дуже багато. Переважно вони живуть у Криму, Дніпропетровську, Луганську. Там їх до того часу, як "зхавати" відкормлюють "імпортною капустою". На перше березня, говорять, їм лапши на довгі вуха, ой, вибачте, "капусти імпортної" добрий ківш навішають, бо в них має бути збіговисько. (Сходка або сходняк буває в тих, хто ходить, а в тих хто бігає чи скаче – каплоухих зайців – це буде називатися збіговиськом). На нього, на це збіговисько, мають приповзти Генеральні Удави-сусіди із своєю "імпортною капустою".
  | 18.02.2008 18:38
Пояснення на запитання від НИКИТЫ.
А. Мотовило.
Харько   | 20.02.2008 22:19
+1 Согласен