Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ракетна допомога регіоналам


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
5

Цікава склалася ситуація: президенти двох країн ніби-то про щось домовились, ніби-то знайшли повне взаєморозуміння, але один з них навздогін іншому двічі погрожує, що націлить на його країну свої ракети з атомними боєголовками...

Звичайно, такі "геройські" нюанси "лебединої пісні" ВВП можна зрозуміти, як, до речі, й розгублений стан багатьох пересічних громадян північного сусіда. Ще б пак, – стільки століть його країна росла, розширювалась, він щиро гордився тим, що з його країною рахуються, її бояться, а тут раптом припинився "приріст" кордонів, згнив і розсипався колючий дріт, що відгороджував цю велетенську країну від світу, впала Берлінська стіна... Відділився весь "лагерь". Та навіть республіки, які він вважав околицями "великой и необ"ятной", теж відділилися. І залишилась "нєоб"ятная" трішечки обрізаною... Мало того, що повідділялися, та ще й гуртом йдуть у НАТО! Скільки не махали кулаком (і енергетичним, і політичним) над головами прибалтійців – шугнули таки в то саме прокляте НАТО! А тут ще й "братня слов"янська" Україна про таке свинство заявила! Як не хвилюватися! Як не тяжко буде, але прийдеться таки націлити свої ракети на братніх слов"ян...

Можна зрозуміти ВВП у його намаганні повернути своїй країні колишню велич, могутність. Так, в принципі, може, та й повинен поступати президент кожної держави, якщо він її патріот. Своя сорочка ближча до тіла.

Але от дивує позиція багатьох наших депутатів, що називаються ще й народними. Наприклад, великий геолог з економічним ухилом все, що сказав наш президент з приводу неможливості розміщенні на території України іноземних військових баз згідно діючої Конституції, вважає дрібничками, а от позицію ВВП відстоює з таким ентузіастом, що думаєш, а якого парламенту він депутат? Хоча часом, а може й навіть частіше ніж потрібно, і він, і його товариші по партійному угрупуванню, виголошують патріотичні лозунги. Особливо це стало помітно у передвиборчу пору 2006 року. Це й не дивно, – кажуть, користувалися послугами американських політтехнологів. А там, як відомо, патріотизм на першому місці. Заокеанські помічники навіть уявити собі не могли, щоб передвиборна кампанія проходила на антидержавницьких засадах, чи "сусідньому патріотизмі". Але, чого нема, того нема, як би хто не прикидався. Якби патріотичні лозунги були не тільки лозунгами, той таки геолог хоча б якось виразив своє занепокоєння відвертістю ВВП щодо перенацілення ракет на нашу державу. Але – ні! Навпаки – у його голосі, що звучав у прямому ефірі 5-го каналу, відчувалось навіть якесь задоволення від цього.

Та якби від був один такий... Якщо послухати висловлювання і інших "наших" депутатів з тої ж таки регіональної братії, то виникає думка, що то депутати сусідньої держави приїхали відстоювати свої сусідські інтереси.

А тепер уявіть, що влада у них затрималася на кілька років. Вже й тепер у південно- східній Україні українство зберігається тільки острівками – в селах. Решта все вже "язичне". Кільканадцять років владарювання "проффесіоналів", – і тубільці житимуть в резерваціях. Як індіанці в Америці. Бо замість руху до Європейської спільноти ми "єепнимося", бо зроблять вони собі "другу державну", хоч більшість з них й водячи пальцем по тексту, не можуть правильно прочитати ні єдиного слова, написаного крупним, як для сліпих, шрифтом "першою" державною, що є свідченням великого інтелекту. Влаштувавши собі мовний комфорт, дозволять тубільцям в резерваціях ходити в шароварах, розмовляти " першою державною"...

На заваді їм стоїть демократична коаліція. Тому так намагаються підігріти внутрішні її протиріччя. Тому так хочуть "переформатування" більшості. Хочеться бути при владі й виконувати свої " сусідські" плани. А ракети, ті ж таки, сусідські, – то дієва допомога їм у цій справі.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua