Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Г. Москаль   ПР

Геннадій Москаль: "Якщо в ПР хочуть, щоб ми опублікували списки їхніх депутатів, хто є "ярими" наркоманами – отримають"

Виталий | 13.02.2008 09:37

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Народний депутат України, радник міністра внутрішніх справ, екс-губернатор Закарпатської та Луганської області, екс-начальник обласних управлінь МВС у Закарпатті, у Чернівецькій області та у Криму заявив про повернення до роботи в найзахіднішому регіоні України.

Ця звістка шокувала багатьох в Ужгороді, про це свідчать хоча б чутки щодо можливого призначення нового-старого "закарпатця" у владу: йому пророкували посади губернатора, начальника міліції, СБУ й так далі.

Сам нардеп під час прес-конференції 7 лютого в Ужгородському прес-клубі заявив таке: "Я повертаюся до роботи в Закарпатті, де із нинішнього дня очолю обласний осередок громадської організації "Народна самооборона".

Пізніше, за кілька годин до відльоту до Києва, Москаль відповів на запитання власного кореспондента у Закарпатті.

Геннадію Геннадійовичу, чи не вважаєте ви призначення керівником "Народної самооборони" в Закарпатті пониженням?

Це громадська робота, яку мені довірило керівництво організації, така робота ні для кого не є ні білою, ні чорною.

Досі "Народна самооборона" в Закарпатті не працювала. Щоправда, окремі діячі називали себе представниками цієї політичної сили...

Це їхні проблеми, якщо вони так називалися. Будь-які заяви про причетність до цієї сили окремих осіб не були підтримані жодним офіційним документом, оскільки голова об'єднання Юрій Луценко досі нікого не уповноважував представляти організацію в Закарпатській області. Я знаю, що багатьом пропонували очолити цю роботу саме в Закарпатті, але так сталося, що зараз погодився я, тим більше, що я непогано знаю Закарпаття, працював у області.

Як ви оцінюєте нинішню політичну ситуацію в Закарпатській області, зокрема коаліцію "нашоукраїнців" та "регіоналів" у обласній раді, нинішні складні взаємини обласної влади та влади Ужгорода?

Я би ще це не коментував, бо ситуацію не встиг вивчити.

Вивчати маєте наміри?

Аякже.

Гаразд, а як би ви оцінили ситуацію у Верховній Раді? Наскільки реальне підґрунтя мають під собою розмови про можливі нові дострокові вибори?

Розпуск діючого парламенту не вигідний ні "Нашій Україні", ні "Партії Регіонів", жодній політичній силі. Можливо, у такому разі щось виграли б хіба що комуністи, лише вони змогли б, на мою думку, додати собі голосів, у всіх інших політичних сил усе піде "на мінус". Я не думаю, що Президент на цей раз ризикне підписати указ про розпуск Верховної Ради.

Останнім часом дедалі частіше звучить пропозиція зняття з посади голови Верховної Ради Арсенія Яценюка. У тому числі ніби підтримують такі заяви й окремі "нашоукраїнці". Ви колись сказали, що раді призначенню на цю посаду вашого земляка (і Яценюк, і Москаль походять з Чернівців – Ред.). Яка ваша думка тепер?

Я би радив Яценюку все ж таки більше рішучості проявляти при веденні Верховної Ради. Не можна так робити, як він: то він на того ображається, то на іншого...

Він заслабкий для цієї посади чи замолодий?

Думаю, молодий.

І взагалі ніяких проблем всередині НУНС немає?

У нас на сьогодні проблем немає, у нас дійсно єдина, монолітна сила, яка, будемо казати, веде свою послідовну політику. Якщо принципово – ми особисто виборів не боїмося, але ми не бачимо причин для того, щоб вони сьогодні відбулися в Україні.

Не так давно ви зробили кілька гучних заяв, що стосуються депутатів-"регіоналів", багатьом з яких, мовляв, треба б звернути увагу на причетність до кримінального світу своїх близьких чи родичів. Ви називали депутатів Хомутинника і Демішкана, звинувативши брата першого у викраденнях автомобілів, а сина другого – в убивстві. Але з більшості Інтернет-видань ці заяви за кілька днів зникли, а тема не отримала подальшого розголосу...

Це все чиста правда. І "регіоналам" перш, ніж на когось кивати, потрібно спочатку на себе в дзеркало подивитися. І не варто кивати на Луценка, хай подивляться, хто самі такі. Я казав: це лише два факти, я можу дати ще три, чотири, п'ять – у тій партії з нарахуванням таких фактів проблем немає, абсолютно...

Як ви розцінюєте останні "слідчі" заяви ПР? Я маю на увазі те, що 7 лютого на засіданні ради фракції "регіонали" ухвалили рішення про створення тимчасових слідчих комісій, зокрема, про покривання Луценком злочинних дій народного депутата Ар'єва, який нібито був затриманий при перетині польсько-українського кордону з наркотиками...

Це дурниці, про Ар'єва. Це вже пережоване, три сигаретні сувеніри, які він купив у кайф-клубі, які вільно продаються у Нідерландах – з цього робити проблему? Проблеми є, проблеми з наркоманією. Якщо вони хочуть, щоб ми опублікували списки їхніх депутатів чи родичів, хто є "ярими" наркоманами – отримають їх, якщо вони не заспокояться за ці три сигарети...

В Закарпатті з приходом до влади нової коаліції й уряду всі сподівалися на скасування бодай тендерного законодавства, яке гальмує виконання в області низки важливих програм, у тому числі будівництва протипаводкових систем, газових мереж тощо. На жаль, час спливає, а змін поки що ніяких...

Якщо хтось хоче, щоб за місяць уряд вирішив усі ті проблеми, які накопичувалися десятиріччями – це, мабуть, неправильне рішення. Прийде час – і уряд з усім розбереться, не можна за місяць вирішити кардинальні речі.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua