Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
6

Коментарі
  | 14.02.2008 11:15
senator:
Україна є геостратегічно-важливою державою, яка забезпечує вихід до Чорного і Азовського морів та в Центральну Європу. Тому, за певних умов, для агресора цінність контролю над Україною може бути вартою війни.
Вот Вы сами и ответели для чего вся политика запада сконцентрирована на вступлении Украины в НАТО. Им нужен полный контроль над Украиной и при этом в данный период запад может решить этот вопрос без использования военной силы или к примеру, не используя признание нелигитимности режима в Украине и т.д. и т.п.)))))))
було оприлюднено текст секретної угоди ще в 1949 році,
А сколько мы на самом деле не знаем секретных документов по Украине))))
Зато спокойно спим))))
  | 14.02.2008 14:04
senator:
Саме НАТО для України відкриває двері до європейських стандартів.
Чи вже наші пенсіонери не хочуть європейські пенсі?
Чи лікарі та вчителі й надалі готові працювати за мізерну платню?
Бесплатно такую муть не пишут.
Автор, какое отношение к бюджетным расходам имеет НАТО?
Такое впечатление что два полушария одного мозга постоянно конфликтуют между собой...
fish
senator   | 14.02.2008 14:11
рибам, мабуть, цього не збагнути...
Рекомендую перечитати офіційний план дій Україна-НАТО та цільові плани Україна – НАТО на 2007 рік у рамках плану дій Україна – НАТО, там все зрозуміло розписано.
http://www.nceai.gov.ua/t-plan.phtml
Александра   | 14.02.2008 14:21
senator:
На мой вопрос не ответили – как к Конституции Украины относитесь?
Почему процедура инициации референдума, как инициатива народа, прописанная в Конституции, Вами называется ПРЕСТУПОЙ?
senator   | 14.02.2008 14:31
Александра:
Почему процедура инициации референдума, как инициатива народа, прописанная в Конституции, Вами называется ПРЕСТУПОЙ?
Я не казав, що процедура є преступною, я кажу що злочином є проводити референдум без неупередженого роз"яснення по суті самого питання. Про це я казав раніше та наводив приклад.
Александра   | 14.02.2008 14:42
senator:
А я считаю преступной нарушение причино-следственной связи.
– Разъяснение сути вопроса
– Всенародное обсуждение
– Референдум
– Принятие решение о ПДЧ.

И только тогда рассуждения о недостаточной информированности населения или, его населения глупости и незнания населением теории Лобачевского, могут сойти за разумные.

В ситуации, когда тайно подписывается письмо трех, эти рассуждения теряют смысл.
senator   | 14.02.2008 14:54
А я вважаю, що виносити на референдум питання національної безпеки зайве взагалі!
У нас країна парламентсько-президентська.
Люди обирають своїх представників до владних структур, ось нехай вони (представники народу) й вирішують "to be or not to be".
Запитайте у пересічного англійця, француза що таке НАТО, запевняю Вас, майже 80% не знають і не хочуть знати що це таке, більшість дадуть відповідь, що це на кшталт ООН, політичний союз, та й в цьому будуть праві. Але коли розповісти таким людям, тоді вони навіть не замислюються чи потрібно, чи не потрібно, бо, звичайно ПОТРІБНО, коли стає питання безпеки. Безпеки не тільки військової, а й політичної, економічної, екологічної, соціальної...
  | 14.02.2008 16:18
Ну чому ми такі – українці...? Далі саме знаєте – що далі... Здавалося б це ж так природно: дбати про свою безпеку, свою державність... Але ж ні – ми вдаємося до якихось диспутів, дискусій, а врешті-решт перемагає, як завжди, безглуздя...А коли оговтуємося, то пізно: починаємо доказувати комусь очевидні речі, про які кожна поважаюча себе нація навіть і не посміє возвести в ранг розсудів, опитувань, обговорень...Можут бути і референдуми, плебісцити тощо, але з питань, які не торкаються засад суверенітету держави. Тут повинна бути чітка лінія і позиція наших державників. І не треба апелювати до прикладів інших держав, бо там зовсім інша ситуація (іншого виміру) щодо проведення у них референд.
  | 14.02.2008 16:53
senator:
Рекомендую перечитати офіційний план дій Україна-НАТО...
Объясните, пожалуйста, своими словами. Вам задан вопрос, вы автор статьи – отвечайте. А я уж как-нибудь сам разберусь документах, предлагаемых вами.
Я вам уже предлагал соотнести декларируемые документы НАТО и реальные действия и не менее реальные заявления. Нет реакции. У вас программа не отвечать на неудобные вопросы? Каким же тогда способом вы предлагаете "информировать " население Украины о деятельности НАТО?
fish
senator   | 14.02.2008 17:42
Вибачте, але жодного КОНКРЕНТОГО питання не бачу.
  | 14.02.2008 18:16
senator:
"Саме НАТО для України відкриває двері до європейських стандартів.
Чи вже наші пенсіонери не хочуть європейські пенсі?
Чи лікарі та вчителі й надалі готові працювати за мізерну платню?

Автор, какое отношение к бюджетным расходам имеет НАТО?"

Бюджетное планирование – суверенное право независимого гос-ва.
Какие дополнительные доходы даст НАТО пенсионерам, учетилям, врачам?
Внимательно слушаю...
fish
  | 14.02.2008 22:58
senator | 14.02.2008 14:54
Очень любопытный комментарий. Выходит так, что народ не знает как ему жить и что ему надо, а только власть имущие разбераются в этих вопросах и они уж позаботятся о "счастливой" жизни своего народа. Крайне нестандартный тезис. А позвольте тогда спросить: что такое демократия, на Ваш взгляд?