Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Є робота й для Вітренко...


9
Рейтинг
9


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
5

Про дещо актуальне і не тільки...

Є робота й для Вітренко...
Після провалу на парламентських виборах лишилась Наташа Вітренко нікому не потрібна з "розбитим коритом". Вона розуміє, що роки йдуть, а ні розуму, ні грошей, ні навіть політичної популярності від того не додається. Жінка у такому стані в принципі небезпечна, а з конотопсько-відьмацьким характером – катастрофа.

Для Вітренко єдине продовження політичної кар'єри – бурхлива діяльність "проти всього і всіх". Далі буде гірше. Я не маю сумніву, що це тема майбутніх клінічних досліджень в галузі психіатрії, але поки маємо боротьбу за фінанси передбачені у російському тіньовому бюджеті для головного проросійського політика. Тут байдужі інші, головне отримати дивіденди від Москви. Підсилює ажіотаж у стані "прогресивних" і "примара дострокових виборів", яка віднедавна знову блукає в кулуарах українського парламенту. Вітренко розуміє, що без фінансування з "білокамінної" депутатські мандати їй можуть тільки наснитись.

Що ж наша "жаба-ропуха"? Природно, що вона не шкодуючи засобів прагне показати власну, відмінну від всіх, позицію. Відомо, що репертуар у Наташі давно відпрацьований, а всі "месиджі" зводяться до банального "обливання брудом" українського політикуму. Раніше пані Вітренко цього вистачало, але зараз Москва вимагає ще й участі в акціях по недопущенню відновлення історичної правди часів тоталітаризму.

Сьогодні у Москві пані Вітренко разом з "ЄСМівськими" відморозками Зарифуліним і Дугіним даватимуть спільну прес-конференцію в Росії про їх власне несприйняття того, що в Україні реабілітують вояків ОУН-УПА і по іншому оцінюють факти, що мали місце у нашій спільній з Росією історії. При цьому до уваги не береться те, що всі історичні висновки робляться виключно на підставі документальних матеріалів. Їм байдуже, що тепер риторика матиме відверто антиукраїнський характер, адже доведеться очорняти героїчне минуле України та її патріотичних сил. "Нашій конотопській відьмі" та її друзям – "великороським шовіністам" головне створити відповідний інформаційний привід до приїзду В.Ющенка в Росію та накосити побільше грошенят. Соромно, що ми досі маємо співвітчизників, які, "вилизуючи дупи росийському бомонду", забувають про те хто вони і звідки. Та маю надію, що Вітренко і їй подібні вже за будь-які гроші не пролізуть в українську владу. Зрештою всім було б краще аби наша "жаба – мандрівниця" нарешті переїхала до Москви, оскільки її ностальгія за Гулагом і Сталіним набридла, а прогресивно-соціалістична риторика викликає нудоту.

Але маю надію, що Наташа у Москві в черговий раз "сяде в калюжу", а український народ отримає чергове підтвердження власної мудрості проявленої під час минулих виборів, а найголовніше достатню мотивацію для того щоб раз і назавжди викинути Вітренко і її приспішників на узбіччя історії.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua