Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
НАТО   фея

Короткі роздуми на тему політики

Марина Морська | 4.02.2008 22:06

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
4

Про обридливих брехунів.

Напевно, найактуальніша тема останніх днів – це вступ України в НАТО. Вона хвилює багатьох, але передусім – політиків. Адже їхня кар'єра і успішність з цієї проблеми може прямо пропорційно залежати від їхньої позиції з цієї проблеми. Хоча зараз досить складно говорити про чиєсь явне засудження вступу України до НАТО (за винятком хіба що КПУ, але ця партія мало що означає у сучасному парламенті). Поки політики ще придивляються до народу і вибирають свій контингент. Скажімо, жителі східних областей традиційно засуджують НАТО і Україну в цьому блоці, а на західній частині держави більшість населення буде "за". Тобто, політики практично мають свою цільову аудиторію і можуть на неї орієнтуватися, проголошуючи чергові гасла. Хоча якось не віриться, що слуги народу взагалі вважають народ за людей. Адже, Україна – держава, вона має суверенітет і повну незалежність, а її люди користуються свободами і правами. І нам жити на цій території, адже у разі якогось нещастя всі політики і можновладці розбіжаться з України, як руді миші і сліду від них не лишиться, а прості українці змушені будуть і надалі лишатися у своїй державі. То чому ж майже у всіх парламентаріїв не виникає питання про всенародний референдум про вступ України до НАТО? Тільки дехто порушує це питання, та й то досить несміливо. Так де ж наша славнозвісна демократія, адже у розвинених країнах при прийнятті усіх важливих державних питань завжди проводиться референдум? З цього можна зробити висновок, що політикам на український народ – начхати. Хоча це давно було відомо. Якщо у таких важливих, рокових, я б сказала, питаннях не береться до уваги думка людей, то що можна говорити про такі мізерні питання зарплат, пенсій?

До речі, про зарплати і пенсії. Новий уряд обіцяв підвищення. Він свого слова дотримав: підвищились пенсії, почали видаватися заощадження, збільшились ціни – все як завжди. Однією рукою добра фея дає, а іншою забирає. Але вона і частина нашого розумного довірливого народу хором кажуть: ніхто не винен у цінах, в нас вони регулюються ринком... Якісь розумні ціни: тільки-но пенсія зросла на 5 гривень (декому і настільки її підвищили – це стосується пільгових пенсіонерів) і зразу ж ціни збільшились вдвічі чи втричі, це вже як коли.

Одним словом, все у нас добре – всі такі добрі і справедливі, що ні словом сказати, ні у пісні заспівати. Залишається додати тільки одне – політики живуть сьогодні, сьогодні вирішують долю народу і сьогодні піддаються втіхам життя. Більшість із них – багаті, тобто мегабагаті люди, в яких і діти і внуки вже забезпечені на років сто наперед. Їм не так уже й важливо – виживе Україна чи половина народу вимре або роз'їдеться по світах у пошуках заробітку. Для них управління нашою ненькою своєрідний експеримент – адже цікаво, що станеться з державою при такому геніальному управлінні? А ми всі – піддослідні кролики – одним більше, одним менше... Яка різниця? Всі політики рано чи пізно зникнуть з політичної арени і ніхто через сто років може їх не згадати. Лишиться Україна. А якою вона буде залежить саме від них, а не від нас. Ви вже знаєте чому. Так може вже потрібно почати діяти на благо Батьківщини?

І наостанок, хочеться щиро побажати нашим милим політикам: будьте людьми, адже ви не вічні, думайте про державу, бо ж ви так щиро завжди говорите, що у вас є чим думати і що те "думало" у вас чомусь краще, ніж у простих українців! Звертайте увагу на народ, якщо у ваших душах ще лишилася хоч капля чогось людського! Пам'ятайте, що вас обирали не для того аби ви "протирали" штани у парламенті, а для того, щоб ви діяли. Поки ці діяння тільки на словах лишаються виконаними, а це означає, що нічого ви не робите, бо ж загальновідома істина: у куцого розуму – довгий язик. Не треба нічого говорити – зміни на краще люди самі відчують і тоді щиро вам подякують!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua