Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
НАТО   міжнародні конференції   обговорення

НАТО – за і проти


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
6

Пропоную провести в Україні Міжнародні конференції на теми: НАТО – ЗА і ПРОТИ; ОБОРОННІ СОЮЗИ СВІТУ – ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ; ІСТОРІЯ І ПРАКТИКА ОБОРОННИХ СОЮЗІВ УКРАЇНИ та інші.

Пропоную провести в Україні Міжнародні конференції на теми: НАТО – ЗА і ПРОТИ; ОБОРОННІ СОЮЗИ СВІТУ – ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ; ІСТОРІЯ І ПРАКТИКА ОБОРОННИХ СОЮЗІВ УКРАЇНИ та інші. До участі в конференціях запрошуються провідні науковці, політики, військові, економісти, філософи та інш. з усіх країн Світу. Особливо запрошуються представники країн учасників НАТО, та країн, що постраждали від дій НАТО.

Конференції будуть проходити під егідою ООН (ЮНЕСКО), Президента України та Верховної Ради України, Національної Академії Наук України та інш.

В рамках конференцій планується організувати відкриті публічні дискусіїї учасників конференцій в різних областях України.

І т. д.

На закінчення, запитання до владних структур в Україні:

ЧОМУ ТАКІ КОНФЕРЕНЦІЇ НЕ БУЛИ ПРОВЕДЕНІ В УКРАЇНІ

ДО ЦЬОГО ЧАСУ?

Коментарі
Бабушка! – Ты за НЕЙТРАЛИТЕТ или за НЕЙТРАЛИЗАЦИЮ? – За НЕЙТРАЛИЗАЦИЮ! И от кого? – От АДЕКВАТНОЙ Масквы!! – И каким образом? – В наш ХХ1 век – только по – пакистански!! – Тады,куды будет нацелено яд.оружие? – На АДЕКВАТНУЮ Маскву и немного на НАТО!!!!

Бабушка! Почему нас не ПУЩАЮТ на НП? Дык "Народная правда" давно уже стала "ИНОродной неПРАВДОЙ"! – И кто там заправляет? – Модераторы, Хандусенко и иже с НИМ провокаторы!! И с каким уклоном? – Еврорусским!!!- Из арендованого компютера Лука Избушкин))))

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua