Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-8
Рейтинг
-8


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
9

Ющенко и Тимошенко на тропе войны: от "холодного" варианта – к "горячему"

Андрей Данилов | 28.01.2008 16:09
Похоже, дождались: конфликт между Президентом Украины Виктором Ющенко и премьер-министром Юлией Тимошенко, о котором наперебой предупреждали страну некоторые политики и эксперты, начался.
Коментарі
Сезам   | 28.01.2008 16:50
У бандо-фінансо-політичному утворенні під назвою Партія регіонів конфлікти вирішуються "кулуарно". Інколи кулуарами стають лісополоси, ставки та шахтні шурфи, де знаходять деяких учасників "полеміки". На цьому тлі публічна полеміка між лідерами демократичних сил та Президентам виглядає ледь не останньою стадією перед громадянською війною. Може саме з цієї причини дискусія між Президентом та Прем"єркою не сприймається як нормальне явище? Чому різні погляди не сприймаються як різноманітність думок, а ситуація цілковитого "одобрямса" подається як альтернативна і правильна? Ставлю мінус.
  | 30.01.2008 11:20
у себе в дома політики сваряться домовляються...ну ще яничари теж свої 5 коп...вставлять. а от чого слухати зайдів окупантів їм що українці потрібні яникомич хазаров тапачник шельмують суспільство...то ж чого іноземців які мовою окупанта розмовляють нам усьо донецьк будет привели до київа на теревені...теревені москалів реалі не української бо вона глуха для них а московії політика...звідки ж йому знати що українцю варто треба ж було ним народитися чи при наймні стати...і надалі будуть слиною бризкатись.і розбудовувати стратегію капусти...тому що там призидент що там примєр між собою лідирують ми подивимось може ще хтось кращий із дочок і синів зявится...алє ж не з тату сподіваюсь
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua