Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Увага! Провокатори!

| 27.01.2008 04:03

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
18

Голосів "проти"
15

Шовен захвилювався! Шовен в істериці! Шовен в паніці! Тому шовен разом з комуняками вдається до підлої брехні про НАТО і про наше членство в ньому.

Комуняки і їх підспівувачі вимахують різними "соціологічними дослідженнями", які ніби доводять, що український народ ніби проти НАТО. Що ніби більшість народу є проти цього. Це підла брехня! Доказом є те, що всім відомо, що правляча демократична коаліція перемогла на виборах з програмою, в якій чітко є вказана її зовнішньополітична мета – це вступ України у НАТО! Тобто народ, обравши більшість вже дав їй манадат довіри на вступ України до НАТО!

Комуняки і шовени з пятої колони своїм демагогічним галасом намагаються збити з пантелику людей тим своїм референдумом. Він буде! І ми його обовязково виграємо. Їх галас обумовлений тим, що вони добре знають, що розяснювальна робота серед людей і позиція молодого і середнього покоління однозначно за приєднання нашої державиви до Єврорейських народів. З кожним роком ця підтримка зростатиме і тому вони зі всіх сил намагаються заблокувати наш рух в Європу.

Вони звозять в Україну своїх істеричних пропагандистів, які з піною в устах скавулять і залякують українців, але їх час минув! Україна розпочне цей тривалий марафон і доведе його до логічного кінця – членства в Алянсі! Це означатиме повне і остаточне утвердження нашої державності.

Ми вже маємо більшість. а на момент проведення референдуму будемо цілковиту більшість!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua