Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Доки ми будемо "під ковпаком"?


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
2

"Навіть, якщо (а цього ніколи не буде!), якщо колись і вдалось би вам утворити свою хохлацьку державу, повністю незалежною вона ніколи не буде: маємо таку розгалужену мережу своїх людей, що завжди матимуть можливість керувати вами".

...Це було на початку вісімдесятих років минулого тисячоліття.

В альтанці, де ми з сусідами, проводили свій вільний час чи за шаховою дошкою, чи то "козла різали", або планували свої майбутні поїздки на рибалку; час від часу відбувалися й політичні дискусії. Звичайно, відверто ніхто ні про що не говорив, бо всі знали: хтось із присутніх завтра ж доповість про розмову відповідним органам. Але все ж щось там говорили...

У цей вечір, коли і в "козла", і в карти та шахи награлися, коли все вже було розплановано щодо майбутньої рибалки, вирішили трішечки "розслабитися".

Бувало, що до нашої компанії примикали якісь невідомі люди. У той вечір такий чоловік появився якось непомітно, присів, встряв у розмову. Коли вже добре "розслабилися", й почали розходитися, він виставив ще пляшечку вина, запропонував "добавити". Хто "добавив", хто – ні. Потім сталося так, що ми з тим "прибульцем" залишилися вдвох. (Може так було задумано?). Деякий час говорили про ніщо, він намагався щось з мене витягнути, але я не дуже "розслабився" і добре контролював себе. І сталося так, що розговорився він сам.

- Знаєш, все населення у нас на обліку. І не тільки тепер, в наші часи, – ще царські спецслужби цим займалися. Особливо ми відслідковували й відслідковуємо людей з потенційно небезпечних родів. Є такі – небезпечні для імперії. Як тільки у такій родині народжується дитина, за нею ведуть спостереження. Якщо хлопець чи дівчина виявляються безталанні, безініціативні, то пильність дещо спадає, але коли дитина має хоча б якийсь талант, до неї пильно придивляються, – ведуть по житті, створюють такі умови, щоб вона, та дитина, не могла далі нормально розвиватися. В дитячі чи юнацькі роки пробують звести її з хуліганськими угрупуваннями; не виходить – штучно роблять з дитини, підлітка чи юнака злодія. Просто підкидають щось, знаходяться свідки з числа товаришів. Часто ці "свідки" й самі не знають, що неправдиво свідчать. Основна мета таких дій – не допустити вихідців з неблагонадійних сімей на вищий щабель суспільства, – щоб ні до влади не були причетні, ні до мистецтва. Щоб або спокійно "вкалували" на найнижчих щаблях суспільства, або спивалися, чи "раптово гинули". Методів розроблено сотні, тисячі. Рідко кому вдається просочитися крізь це сито. А якщо вже хтось і проскакував, то рано чи пізно або в якусь катастрофу потрапляє, або знаходять його повішеним на дереві.

Яка б Росія не була – біла, червона чи сороката, – Україна була, є і завжди буде у сфері її впливу. Як би такі як ти не намагалися вирвати її від нас, нічого не вийде. Ви думаєте, що для нас є таємницею ваші думки, сподівання й прагнення? Помиляєтеся – всі ви "під ковпаком", всі під мікроскопом. Як би не вовтузились – нічого не вийде. Навіть, якщо (а цього ніколи не буде!), якщо колись і вдалось би вам утворити свою хохлацьку державу, повністю незалежною вона ніколи не буде: маємо таку розгалужену мережу своїх людей, що завжди матимуть можливість керувати вами. Але до "незалєжності" не дійде. Наша програма до цього часу примне всі пагони сепаратизму індивідуально. Точка.

Не знаю, з якою метою він це мені розповів. Може хотів похвалитися своєю обізнаністю, приналежністю до всесильних світу цього, чи просто сп"янів і розбазікався.

Не знаю також, чи є насправді така конкретна, десь затверджена імперська програма придушення особистості з найменшими навіть не сепаратистськими, а просто вільнодумними настроями. Але, оглядаючись на нашу історію, не можна не вловити чіткої закономірності того, що діється. Шельмування національних героїв, приниження національної гідності, прищеплення негативного ставлення як до власної історії, так і до історичних постатей – це одна з генеральних ліній будь-якої метрополії...

Згадаймо, скільки наших гетьманів закінчили своє життя там, де й мільйони їх нащадків, кого й за що шельмували царі, генсеки й сучасні ВВП. Всі патріоти України були "бандитами", "розбійниками". Це, втовкмачувалося в голови людей, це не могло не дати наслідків. У кого не було достатньо генного імунітету до такого, перетворилися в активних "урканізаторів".

Згадаймо, скільки нашої інтелігентної молоді було знищено, заарештовано, зламано у часи комуністичні. Наприклад, у 60-ті. Одним наркотики підкидали, іншим – "запретную литературу", третім – долари. Декого просто брали й "пришивали" хуліганство.

А як нападають тепер на "пінзєніков", ланових, тимошенків, кириленків...

Але найстрашніше, що Україну намагаються розділити на західну та східну і протиставити одна одній. І це не сьогодні почалося, а з часів, коли, згідно таємного договору, Сталін з Гітлером почали розподіл Європи: приєднали й зразу ж почали ділити. Розділяй та владарюй – звичний метод боротьби з тими, кого бояться. Досвід розколу народів є.: Західна та Східна Німеччини, Північна та Південна Кореї, Молдова- Придністров"я, Південна та Північна Осетії... Була вже й Південно-Східна Українська Республіка, біли вже й новітні спроби знову "запісуарити" Україну. Вони не закінчилися й не закінчаться, допоки не будемо мати надійного захисту міжнародної громадськості. А це можливо тільки тоді, коли Україна стане повноправним членом Європейської спільноти. В тому числі, і в першу чергу, – членом НАТО. Тоді можна буде сказати, що імперська програма, якщо така є, приказала довго жити. Тоді приїде в гості ВВП-2 і, як в Софії ВВП-1, ніжненько пропонуватиме співпрацю, визнаючи право нашої держави обирати самостійно свою дорогу.

А щодо "розгалуженої мережі своїх людей", то вони або поповнюватимуть генофонд метрополії, або вестимуть себе точно так, як ведуть себе у державах Прибалтики: кажуть, що більшість з них і бульдозером не виштовхаєш.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua