Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Політичні маніпуляції

| 23.12.2007 12:08

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
12

Шустерівський проект вибору "Великого Українця" наочно продемострував правило, що найкращий задум можна сплюндрувати звівши саму ідею до абсурду.

Сама по собі ідея вибору Великого Українця безсумнівно могла б стати прекрасною нагодою для національного і культурного піднесення народу, який впродовж довгого часу був позбавлений своїх власних героїв, видатні постаті якого були видерті зі сторінок історії, їх імена були спаплюжені і навіть прокляті так званою "церквою" окупантів, яка пустила свої метастази на багагатостраждальній українській землі.

Однак з самого початку стало зрозумілим, що цей проект пропагандистський "блок" Шустера-Зєлєнского вирішив використати з метої профанації самої його суті. При недолугості нашої так званої культурно-політичної "еліти" цими шустриками були навязані плебсу критерії, за якими Великим Українцем може стати будь хто – хоч Мао дзе дун, хоч колишній імператор Ефіопії ХайлєСеласіє, або навіть Гітлер (а що? І бував в Україні, і штаб-квартиру мав під Винницею). Критерії етнічного чи культурного звязку з Україною, як рівно ж і факт перебування в ній були відкинуті, як неістотні, бо як торочив цей шустрік, "в єтом случає мі можєм потєрять"..., а далі вписуйте кого завгодно!

І ми таки не потєрялі! Як виявилося, до сотні кандидатів, з яких народ має обрати собі Великого Українця попав...вєчно жівой Лєнін! Так, саме той, котрий посилав банди царського полковника Муравйова вирізати населення України і добивати безталанну Українську Народну Республіку, якій на той час армія теж видавалася непотрібна. Захищаючи свого ідола від слабеньких спроб "еліти" випхати цього Ілліча з числа претендентів на високе звання Великого, лідер КПУ і водночас запеклий захисник московського "православія" Сімонєнко торочив, що Ілліча ізбрал народ!

Я хотів би запитати, а який такий народ? Адже цілком очевидним є, що це голосування є профанацією чистої води! Хіба мешканці сіл чи містечок мали доступ до тих анкет, телефонів, інтернетних адрес, щоб вповні виявити свою волю? Ще з самих початків було зрозуміло. що тим "вопросом" займуться політично-стурбовані "кружкі вєтєранов", вєрних ізбєратєлєй тих комуняк! І вони подсуєтілісь і зараз "маємо те що маємо"! Як так далі піде, то я не здивуюся, якщо ці наші "палітічєскі озабочєнниє бабушкі" пропхають нам з допомогою і стараннями шустерівської "демократії" і на сміх всій планеті свого Ілліча і в десятку "найдостойніших" претендентів! Все це було би смішно, якби не було так сумно.

Але тут я хотів би дещо змінити кут зору на проблему. Бо справа з вибором Великого Українця хоч і важлива, але не доленосна. Ну добере нам Шустер курям на сміх – Лєніна чи Троцкого, Мао чи Кагановича, не велика біда! Найвище з нас почудуються наші друзі і посміються неприятелі! Біда в тому, що коли один маніпулятор зумів "облапошити" чи то пошити в дурні всю цю нашу недолугу "еліту", то таке саме може статися і з тим доленосним референдумом про вступ у НАТО! Певний цікавий досвід у нас вже є! Люди часто голосують так, як ними зманіпулюють. Результати референдумів 1990 ще свіжі – коли з інтервалом у кілька місяців плебс раз голосує за оновлений союз, а другий раз за незалежність!

Хто б сперечався! Народ у нас мудрий! Але щоб він справді виявив свою мудрість, то треба усунути подалі всіх тих шустриків-маніпуляторів, щоб не забивали йому голови демагогією, що він (народ) может потєрять, а дати можливість людям самим усвідомити, що від цього кроку вони і Україна зможуть надбати!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua