Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

З чим вітати місцеве самоврядування

Виталий | 8.12.2007 10:21

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
1

З однієї сторони хочеться привітати всіх хто причетний до цього свята, а з другого розуміеш що ні з чим.

Начебто все гаразд у нас все працює і ось вже начебто й спікера обрали і вже подання на премьер-міністра України є. Але коли дивишся що в календарі свято "День місцевого самоврядування", начебто й привітати хочетьтся але не має з чим їх вітати. Спочатку прочитавши статтю С.В. Олійника – http://www.justus.com.ua/articles/7215.html, насправді розумієш, що ні зчим дійсно. Ось буквально вчора продивлявся новини на інформаційному порталі "Justus" натрапив на статтю – http://www.justus.com.ua/articles/7394.html.

Ось сьогодні дивився новини інформаційному порталі "Justus" http://www.justus.com.ua/articles/7399.html, знову таж тема і з тими ж проблемами. Тому я з згоден з автором статті "Чи потрібен контроль за бізнесменами з міськвлади?" Андріем Абдуловим, що единий депутат який затронув цю непопулярну тему. "Трохи обнадіює, що про необхідність змін говорять народні депутати (стаття Святослава Олійника в ЕП "Місцеве самоврядування чи злочинна діяльність?"). З усього потоку думок наших обранців саме цей депутат висловив дуже непопулярну серед місцевих депутатів, але потрібну сьогодні ідею: з уникненням відповідальності за "колегіальністю" місцевих рад потрібно щось робити. Інакше маємо колективи з депутатськими значками, що існують "по понятіях ";" Але це поки, що один депутат серед 450 народних обранців.

І питаю в себе, а для кого це робиться? А саме головне, що місцева влада не може відповісти на жодне питання які у них запитуеш. І в цьому саме страшне, що влада не може відповідати за свої вчинки. Колегіальні рішення міськрад приховують такі діяння з вилучення майна в громади на користь підприємницьких структур, що аж страшно.

Можу привести приклад – на своєму місті – робляться алеї, а на вулицях міста не має не жодного світячого ліхтаря оірім як йти по алей 100 метрів, або коли підходиш до залізничної станції все на цьому робота влади скінчилась так з чим їх вітати їх не спроможністю або з не правильними підходами до роботи?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua