Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
0
Рейтинг
0


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
11

Коментарі
  | 12.12.2007 11:21
Хандусенко:
Незарегистрированный пользователь:
Я, например, горжусь РОКСОЛАНОЙ! История дочери священника из Прикарпатья Насти Лисовской, которая сумела стать правительницей Османской империи, потрясла меня в свое время! Ведь она была, практически, рабыней в гареме, а благодаря уму и образованости, стала влиятельным политиком!
Ага. При этом она напрочь забыла, откуда она родом. К тому же воспитала сына-алкоголика, который, став султаном, просрал империю.
Тогда ею можно немного гордиться. Просрал-то он Турецкую империю!
  | 12.12.2007 11:23
Незарегистрированный пользователь:
Незарегистрированный пользователь:
Мне стыдно за свою страну,
За президента-самозванца,
Который, нацепив суму,
Улёгся под американцев...
Ну, во-первых никто ни под кого не ложился, а если вы так думаете, то это ваше горе. И президент у нас не есть самозванец, а его отстоял НАРОД, у которого ВСЕГДА БЫЛА-ЕСТЬ-И БУДЕТ эта самая ГОРДОСТЬ.А то что живем плохо и бедно, то это не есть повод стыдиться своей Родины, а надо делать все от нас зависящее, что-бы подняться до уровня развитых культур, иначинать надо с себя, для начала элементарно не сорить на улицах своих городов...
Бред сивой (оранжевой) кобылы.
  | 12.12.2007 12:13
ЧТО СЕЙЧАС ДЕЛАЕТ ПОСОЛ США В ГОСТЕВОЙ ЛОЖЕ УКРАИННСКОГО ПАРЛАМЕНТА??? ЗАЧЕМ ОН ТАМ НУЖЕН??? ЗАЧЕМ ТАМ ЖЕ НАХОДИТСЯ ГРАЖДАНИН ВЕЛИКОБРИТАНИИ ШОН КАРР?

ЧЕМ ГОРДИТЬСЯ???
  | 12.12.2007 12:42
Незарегистрированный пользователь:
Воспитали, блин, свидомых мутантов. Дияспора с госдепом постарались.
Ви мутантом уже народилися,вас не треба було воспітивать?Я так зрозумів,що ви мутант на підсвідомому рівні?Мова у вас точно є мовою мутантів бо ж тема не гастрономічна,а ви з московську страву вибльовуєтеюЩо,не смакує?
  | 12.12.2007 12:49
Незарегистрированный пользователь:
Незарегистрированный пользователь:
Незарегистрированный пользователь:
Мне стыдно за свою страну,
За президента-самозванца,
Который, нацепив суму,
Улёгся под американцев...
Бред сивой кобылы.
  | 12.12.2007 14:24
Незарегистрированный пользователь:
Воспитали, блин, свидомых мутантов. Дияспора с госдепом постарались.
Ви мутантом уже народилися,вас не треба було воспітивать?Я так зрозумів,що ви мутант на підсвідомому рівні?Мова у вас точно є мовою мутантів бо ж тема не гастрономічна,а ви з московську страву вибльовуєтеюЩо,не смакує?
Пышы щэ.
Яра.   | 12.12.2007 16:41
Такої гордості за країну, яку "повернув росіянам Путін" нам і дарма не нать і за гроші не нать))
  | 12.12.2007 20:19
Путін повернув росіянам не гордість, а віру в те, що їх знову півсвіту боїться! Від цього вони "тащаться"! "Щас как перекрою крантик! " – ось і вся гордість. Ми – інші, ми – не агресори і не карателі, ми ніколи не будували своєї величі на знищенні інших, ми не окуповували чужих земель! Ми гордимось простими і зрозумілими усьому світові речами – своєю родиною у своїй хаті на своїй землі! А що там вони за хутором Михайлівським про нас верещать – ми не чуємо! Як і не помічаємо на цьому сайті!
  | 12.12.2007 23:07
Хандусенко:
Незарегистрированный пользователь:
не тебе гутарить, сынок... вы ж не славяне – азиопа – а там достоинством является обдурить врага.
Ещё раз повторю для особо одарённых – для кого азия является синонимом дикости, пусть откажется от использования арабских цифр и возвращается к римским.
Т.н. арабские цифры на самом деле – индийские. Или вы в Египте не были? Посмотрите на цифры на деньгах и номерных знаках автомобилей... А Индия – не совсем Азия (не географически, конечно), это арийцы, наши родственники!
  | 13.12.2007 09:02
Довженко, Шевченко, Стус
  | 13.12.2007 10:44
Нашу гордість не потрібно повертати. Вона в нас є! Необхідно тільки стати впевненішими і не очікувати, що нам її поверне Президент чи хтось іще. Можливо із Франції здається що Путін повернув росіянам гордість, але більшість інтелігентних росіях не хотіли такої гордості повернутої смертями чеченських дітей, російських солдал із бідних сімей і т.д. Нам необхідно не давати оцінку Росії та Путіну – інша країна, що має право жити як вона вважає за потрібне. Давайте почнемо з себе. Читайте українське, купуйте українське. Чужого навчайтеся, але свого не цурайтесь. Вчиться та вчіть своїх дітей. Нехай світ бачить українців такими якими ми є – толерантними, європейськими, поліглотами і просто класними
  | 13.12.2007 11:00
орієць-українець
Авторе, сильно не журіться, ким і чим українцям пишатися, бо з великої жури воші заводяться! Ми знаємо, чим ким і пишатися.
А Хандусенко правий (чи права) наполовину. Дійсно, треба пам"ятати свої імена, і "руси" – в тому числі. До речі, "руські" – це "ті, що належать чи піддані русам". От і все. Про ґеоґрафію поширення русів поговоримо іншим разом.
Також не журіться, пане чи пані Хандусенко, що не можете звести докупи поняття "Русь" і "Україна". Не маючи місця і часу широко розказати Вам, можу лиш запевнити, що ці обидві поняття є від одного слова – Ор (Ар, Яр, Ра) – Соло (Солонце, Солнце, Сонце), тобто "Ті, що поклоняються Сонцю".
Слава Героям!
  | 13.12.2007 11:16
Дочитываю книгу Николая Амосова "Голоса времен". Мы не можем не гордиться этим человеком, спасшим тысячи жизней! Его читали и слушали на научных конференциях по всему миру. Так вот, увидев, с какой аппаратурой работают медики на Западе, сравнив ее с нашей и изобретая свои самоделки взамен оборудования, существующего в развитых странах (а сейчас мало что изменилось), он написал: "Чувство собственной неполноценности не покидает меня всю жизнь. Смешными кажутся ура-патриоты, толкующие о величии наших народов, будь-то русского или украинского".
В самом деле, не надо здесь противопоставлять Украину и Россию. И мы, и они по уровню и качеству жизни населения плетемся в хвосте. Чем тут гордиться?
Хандусенко   | 14.12.2007 00:58
Незарегистрированный пользователь:
2.З нацистами сотруднічал весь СССР
Докажите.

спільний парад Вермахту і Красной арміі у Бресті 22 вересня 1939р.
Если Вы против раздела Польши – начинайте возврат отобранных у неё Сталиным земель.

3.Русскіє монархісти не сиділи в США,а воювали за царя і отєчєство протів красной мразі.
Пример приведите.
Хандусенко   | 14.12.2007 01:02