Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-10
Рейтинг
-10


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
14

Коментарі
Віктор Вірний   | 3.12.2007 18:33
Валентин Лисенко:
Вы говорите об империи, а я о ПРАВОСЛАВНОЙ цивилизации!
Повністю підтримую. Цивілізаційний вибір був зроблений Володимиром Великим, який поклав початок православної цивілізації!
Киянин   | 3.12.2007 18:43
Валентин Лисенко:
Вы говорите об империи, а я о ПРАВОСЛАВНОЙ цивилизации!
А це ще більша дурня ніж Азиопа Дугіна!
  | 3.12.2007 18:49
Геннадий:
Прочитав і також вельми здивований питанням у вступному слові-"За скільки, Ви вважаєте, можна купити Путіна?" Хіба можна купити національну цінність?А ВВП нею став! Не партія єдиноросів, а він персонально! Він зумів підімяти під себе всю Росію! Я вже Вам писав, коли б мова йшла про партію, то в цьому була б хоч якась логіка. Але тут відверто йде розуміння, що "ми говорим партия – подразумеваем – Путін"! Ось в чому трагізм ситуації, що зараз в Росії спостерігається чергове "дежавю"! Досить прослухати про що говорять Лужков, Гризлов! Навіть не про що, а як! На ціле щастя Україна – не Росія, однак Росія ВВП становить реальну загрозу незалежності України.Один вихід – вступ у НА
Киянин   | 3.12.2007 18:51
Віктор Вірний:
Валентин Лисенко:
Вы говорите об империи, а я о ПРАВОСЛАВНОЙ цивилизации!
Повністю підтримую. Цивілізаційний вибір був зроблений Володимиром Великим, який поклав початок православної цивілізації!
Ще одну дурницю пишете Вікторе.
Володимир був простий грабіжник, який підступністю і силою захопив Київський стіл, після чого його сини та відомий Нестор-літописець канонізували його самого і освятили його діяння з точки зору християнства.
А до нього була в Україні цивілізація, яку Володимир знищив.
Вчіть матчасть Вікторе, – і не демонструйте невігластво з таким апломбом.
В Росії може і пройде, але тута – ні!
Віктор Вірний   | 3.12.2007 19:34
Киянин:

Как у нас любят переписывать историю...
  | 3.12.2007 20:21
Незарегистрированный пользователь:
Незарегистрированный пользователь:
А за сколько можно было купить Ленина? Сталина? Такие люди, как правило, не продаются в человеческом понимании. Они сами продают душу дьяволу – за Власть.
Леніна якраз німці купили!!! Історію треба памятати.
Немцы ДУМАЛИ, что купили Ленина (потом, наверное, локти кусали). Или вы будете настаивать, что то, что произошло в 1917 и далее, куплено и заказано немцами?
  | 3.12.2007 20:45
Віктор Вірний:
Киянин:

Как у нас любят переписывать историю...
Як і будь-яка наука історія не може бути канонізована і незмінна навіки. Якщо вона жива, то розвивається із виявленням незнаних аргументів і фактів, а якщо мертва, – тоді "Слов'янська цівілізація" часів КПРС і теперішнього замовлення РФ.

".Дурень не той хто не знає, а той хто не хоче знати!"- Григорій Сковорода.
Це про Вас, Вікторе.
І далі пишіть свої агітки в стилі "Окон РОСТА" – але не для мене...
  | 3.12.2007 20:45
После арабо-израильской войны 1973 г. арабы объявили эмбарго на поставки нефти Западу. Разразился энергетический кризис. СССР воспользовался ситуацией и предложил Западу свою нефть (помните нефтепровод "Дружба"). За счет нефтедолларов построили "развитой социализм". А когда пришел либеральный Горбачев, Саудовская Аравия по указке США неожиданно выбросила на рынок огромное количество нефти, которую копила в хранилищах десятилетие. Рынок нефти рухнул. А мы за 5 лет все нефтедоллары съели и в 1991 г. рухнул уже СССР.
Авторитаризм не вечен. Когда после путинизма в России появится либеральный президент, сценарий повторится. ПРО в Европе-подготовка. Рухнет тогда уже Россия. Поэтому слава Путину
  | 3.12.2007 20:46
Ну от, догризли. Судячи з відповідей -Вірний -російськомовний, а ми своїми думками раніше зпровокували його на переклад статті перед оприлюдненням...
Ekain   | 3.12.2007 20:47
Я також за єдність у православній цивілізації. Але не з Ордою, а з братніми, православними Болгарією та Грецією.
Valeriy_L   | 3.12.2007 20:59
Автор задає безглузде запитання. Воно є емоційним. Не більше. Що може бути дорожче влади? Гроші. Може, але не в державах азіатського типу, де влада=власність, тобто гроші. Тому ВЛАДУ у РФ не можливо розміняти ні наякі ГРОШІ. Сама ВЛАДА і є ГРОШІ + ОСОБИСТА ВЕЛИЧ. Чого просто гроші не дадуть у РФ.
  | 3.12.2007 21:01
Незарегистрированный пользователь:
А когда пришел либеральный Горбачев, Саудовская Аравия по указке США неожиданно выбросила на рынок огромное количество нефти, которую копила в хранилищах десятилетие. Рынок нефти рухнул. А мы за 5 лет все нефтедоллары съели и в 1991 г. рухнул уже СССР.
Авторитаризм не вечен. Когда после путинизма в России появится либеральный президент, сценарий повторится. ПРО в Европе-подготовк

Не путайте Божий дар с яичницей.
А следствие не располагайте впереди причины.
Соотносите хотя-бы даты кризисов и постройки нефтепровода, чтобы делать глубокомысленные выводы, о том, что Америка сбросила Горбачёва, чтобы в результате получить Путина!
Valeriy_L   | 3.12.2007 21:05
Сьогоднішня РФ йде шляхом СРСР, але у менш вираженій формі. Теж великі успіхи, нарощування мязів і так далі. Але чим це закінчилось для СРСР? Те саме очікує і РФ. Чим більше є організованим суспільство, тим більша дія ентропії і тим більше ресурсів буде витрачатись на підтримання організаційної структури. Це раніше, чи пізніше приведе до виснаження ресурчів. Тим більше, що по прогнозам газ і нафта можуть швидко закінчитись.
Vladimir   | 3.12.2007 21:36
Автор, Вы не читаете ответы. Я ведь написал, что СЕЙЧАС невозможно, потому что САМ ОТБЕРЕТ ВСЕ, ЧТО НУЖНО. А когда немог отобрать, то еще и как покупали. ЧТо же тут хорошего?
Самійло Дзвін   | 3.12.2007 23:49
"Так, Путін має опозицію, нечисельну, декоративну. Він з огидою згадує її, тих, хто заважає державі і проти нації, хто "шакалить" під іноземними посольствами, біля іноземних дипломатичних представництв і розраховує на підтримку іноземних фондів і урядів, а не воліє підтримки власного народу"
Пригадую, що до 2005 року і нам розказували про те, що в опозиції лише політичні невдахи, банкрути, які не мають за душею нічого, крім іноземних грантів. Авторе, Ви часом до темників не були причетні? Якийсь до болі знайоиий стиль.