Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Рада или зрада?" или Бойкот НСНУ?


5
Рейтинг
5


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
6

"Уже не в первый раз национал-озабоченные круги в Украине, а точнее – русофобские силы – предпринимают попытку переписать историю в угоду политической конъюктуре. Весь период существования Советского Союза, в который на ведущих ролях входила Украина, эти "патриоты" предпочитают определять не иначе, как "трагический" для нашего народа".
Е.Талышев.


"Уже не в первый раз национал-озабоченные круги в Украине, а точнее – русофобские силы – предпринимают попытку переписать историю в угоду политической конъюктуре. Весь период существования Советского Союза, в который на ведущих ролях входила Украина, эти "патриоты" предпочитают определять не иначе, как "трагический" для нашего народа.

С этой целью бесконечно муссируется тема "голодомора" и сталинских репрессий."

21 января 2004 года. Главный редактор газеты "Остров" Евгений Талышев, г.Донецк.

Чи потрібні коментарі до цих слів кандидата в депутати Верховної Ради під номером 83 від блоку "Наша Україна – народна самооборона" Євгенія Талишева, якими він розпочинав свою редакторську колонку в номері від 21 січня 2004 року під назвою "Рада или зрада?".

На тій же сторінці був розміщений матеріал про Переяславську раду – з абсолютно протилежним трактуванням цієї події, поданим тоді ж, наприклад, в газеті "Без цензури".

Талишев давно і активно створював собі в Донецьку імідж одіозної фігури в плані українофобства.

Тепер він скоро буде депутатом – від партії Президента. Хто його, за що і для чого туди привів – скаже відверто і чесно?

І що тепер робити прихильникам Української ідеї, Української історії в Донецьку?

І яку з політичних сил мені тепер підтримувати?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua