Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
6

Коментарі
  | 29.11.2007 10:36
Пане Кр-к, а ви не графоманією часом хворієте? Яка у вас головна професія, бо ж писаниною на НП і на філіжанку кави не заробиш?
tobias   | 29.11.2007 10:46
Як сказав би Азаров:
Не бачу радості на вашил облічьях!
Олекса Косар   | 29.11.2007 11:18
Цитата: "Та чи справді на радість? Щось не видно її на лицях коаліціянтів."

Бо настає час виконувати обіцяне. А наобіцяно такого...
Олекса Косар   | 29.11.2007 11:20
Незарегистрированный пользователь:
Пане Кр-к, а ви не графоманією часом хворієте? Яка у вас головна професія, бо ж писаниною на НП і на філіжанку кави не заробиш?
А Вам що до того. Нехай пише чоловік. Він же з Вашої філіжанки каву не надсьорбує.
Олекса Косар   | 29.11.2007 11:24
Незарегистрированный пользователь:
Фашистская республика Украина. Да, наверное наши деды и отцы в гробах своих перевёртываются от этого...Чего молчите, трусы...К оружию и добьём этих фашистов – галичане!!![/QUOTE

Фашизму в Україні немає. Не поливайте брудом. Чи вам веселіше було, коли наших дідів і батьків на "воронках" катали, у Биківнянські ліси?
  | 29.11.2007 11:47
Анекдоты от Каркающего Крука
Исполнитель: Кремлевский Кретин
Жанр: антиукраинские анекдоты
  | 29.11.2007 15:37
2 11.47... "а ты не путай свою шерсть с государственной" (с)...:-)

Молодец кр-к. младореволюционеры нихрена не думают работе. Главное "распределить" и "усесться" и куровать, керовать, керовать...
Valeriy_L   | 29.11.2007 19:28
-1. Виявляється, те що Литвин не хоче працювати за ідею сприймається автором позитивно. А от для коаліціянтів – тільки ідея в чистому вигляді. Це вільний і скорочений виклад матеріалів жовтої преси. Потрібно вже покінчити з цими штампами – це ж не для народної маси, яка іншого не зрозуміє і для якої споглядання підлості є улюбленим заняттям (було раніше і закріпили серіали). Зрозумійте просту істину – посади необхідні як інструмент виконання своїх зобовязань перед виборцями. Немає посад – практично неможливо виконати обіцянки. А для блока Литвина спочатку потрібно попрацювати за ідею і саме це буде відображенням їх позиції. Не так багато голосів вони набрали щоб на щось претендувати
  | 29.11.2007 19:55
Valeriy_L
Вам не здається шановний, що в тих кількох рядках Ви самі себе і заперечуєте. Як Ви думаєте, а Литвину посади потрібні тільки для колекції? Може він також хотів би мати щось "як інструмент виконання своїх зобовязань перед виборцями. Немає посад – практично неможливо виконати обіцянки." – Слушно пишете Ви.Може вдумуйтеся в те що пишете, перш ніж давати порадити іншим. І звідки у Вас така зверхність до Литвина? І порада,не хваліться знову ідучи на рать. Коаліції щой-но кілька годин! Ще нічого не сформовано,а у Вас вже стільки пихи. Дуже хочу і сподіваюся, що перед коаліцією ще довга дорога,а тому менше екзальтації а більше розуму.Україні потрібний якщо вже не мир, то бодай перемиря!
Valeriy_L   | 29.11.2007 21:32
Кр-к:

Я чітко розумію, що пишу. Це Ви написали, що Литвина потрібно чимось зацікавити і вважаєте це нормальним. До Литвина у мене не зверхність а розуміння хто це. І його співучасників, Сироти, Зарубінського, які саме і є пихатими і всіх повчають. Хай спочатку попрацюють. І не за посади, а для того щоб показати чого варті. А от Ви черговий раз розносите аргументи жовтої преси Ви повторюєте міф який вже набив оскомину: БЮТ
бореться за посади, і тільки. Ви ж не такий вже примітив, щоб поширювати подібне. Ну не любите Ви БЮТ, Тимошенко, але це ж не підстава для подібних дій. І для коаліції достатньо 226 голосів. А Ви говорите про стабільну коаліцію тільки з Литвином.
Valeriy_L   | 29.11.2007 21:43
Кр-к:

За Вашими словами проглядається принцип поділу на чужі і свої, який запровадила попередня коаліція. Якщо основним принципом буде якість законів, то коаліції з 227 голосів достатньо. Достатньо і для внесення змін у Конституцію, якщо опозиція буде голосуати у залежності від якості змін. І пихи у мене із-за коаліції немає. Я розумію яка кількість там непотребу.
А для Литвина приєднання до коаліції і є спосіб виконання своїх обіцянок. І не через посади, а включення їх, чи частини до програми дій коаліції.
  | 29.11.2007 23:36
Valeriy_L:
БЮТбореться за посади, і тільки. Ви ж не такий вже примітив, щоб поширювати подібне. Ну не любите Ви БЮТ, Тимошенко, але це ж не підстава для подібних дій. І для коаліції достатньо 226 голосів. А Ви говорите про стабільну коаліцію тільки з Литвином.
Шановний пане,я сприймаю Ваше пояснення,але прошу пояснити, чому співпраця БЮТ з регіоналами була декларована як зрада, коли премєром був Янукович, а зараз, коли ЮВТ ще навіть не сіла в крісло, а вже декларується і готовність віддати навіть віцепремєра! Я взагалі не уявляю сенсу в таких заявах! Як може опозиція бути у виконавчій владі! Це ж абсурд! Однак суть питання не в тому.Чому тоді ні, а зараз-так? Крісло?
Valeriy_L   | 30.11.2007 13:47
Кр-к:
регіоналами була декларована як зрада,

Тому що ПР це бандити. І цим все сказано. А БЮТ є послідовним. Він у законі про опозицію передбачав це. Тому його бажання дати іншим те, що хотіли для себе і є підтвердженням їх щирості. Щоб ПР сприймалась інакше, вона повинна позбавитись від одіозних партійців і перейти на шлях проукраїнської політики, а не антиукраїнської. Писати про це можливо багато. Але я думаю, що Ви і самі те все знаєте.
  | 30.11.2007 13:59
Valeriy_L:
Ви відповіли не по суті. Згоден, хай "ПР це бандити". Тоді ласкаво поясніть, ЧОМУ ТЕПЕР, КОЛИ ЮВТ "ЗАСВІТИЛО" КРІСЛО ПРЕМЄРА ВОНА ГОТОВА З НИМИ СПІВПРАЙЦЮВАТИ? ВОНИ ЩО, ВЖЕ ЗМІНИЛИСЯ ЗА ОДНУ МИТЬ?
Поясніть Вашу логіку, бо я її не розумію. На мій погляд ця її готовність пояснюється не тим, що регіонали перестали бути тим ким вони є, а просто місцем сидіння ЮВТ. Що і треба було довести. Чи не так?
Valeriy_L   | 30.11.2007 17:39
Кр-к:

Все достатньо просто. Не потрібно все доводити до абсурду. БЮТ категорично відкидає створення коаліції з ПР, але не може не співпрацювати з ними, як (на цей момент) з опозицією. І це є досить конструктивна позиція. Згадайте, до чого дійшла коаліція минулого парламенту, до голосування свій-чужий. Разом з тим, коли БЮТ був в опозиції він активно просував закон про опозицію з наданням їй певних повноважень. І було б нелогічно, ставши владою змінити свою позицію. Це є прогнозованість дій політсили, що дуже позитивно. Саме це приваблює до БЮТ все більше і більше людей. А причиною нападок на Тимошенко є її неінтегрованість у олігархічні структури, тобто вона не грає у їхню гру.Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua