Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ющенко забрав сміх?

сам | 25.11.2007 23:48

-11
Рейтинг
-11


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
15

Про новий Указ президента стосовно вшанування Голодомору

ЮЩЕНКО ЗАБРАВ СМІХ?

Саме до такого висновку можна дійти, після підписання президентом Указу N1144/2007 від 24 листопада 2007 року "Про оголошення в Україні 2008 року Роком пам'яті жертв Голодомору". Ми цілий рік маємо бути у траурі, а це б мало означати, що на телеекранах наших телевізорів не повинні з'являтися передачі розважального характеру, любі святкування має бути відмінено. Країна повинна зануритися в суцільний траур, хоча враховуючи наше сьогодення, то ми з нього і не вилазимо. Тому враховуючи сьогоднішні реалії, даний Указ є просто не здійсненним, навіть абсурдним!

Звичайно Указ N1144/2007 передбачає ряд заходів, які мають виконати відповідні установи. Та все ж головне його призначення, щоб кожен українець усвідомив трагізм ситуації 1932-33 років, тобто прийняти на рік траур у свою душу – ніякої радості, ніякого сміху... І це в тій країні, де й так не вистачає позитиву. Таке враження, що готуємося до справжнього голодомору. І воно так і виходить коли видалити два слова ("пам'яті жертв") із назви Указу. Це не просто абсурдний Указ, це вбивчий Указ.

А можливо президент і сам не зрозумів що він наробив? Можливо все це робиться щоб лише відволікти нашу увагу від реальних подій, які відбуваються у нашій державі? Ну невже його любі рідні дітки зуміють проходити в чорних хустинках цілий рік? Бо траур у моєму розумінні передбачає і певний етикет, що стосується одягу. І чорна хустина, на голові жінки є обов'язковим атрибутом. Чи, можливо цей Указ лише для нас, а не для них? Не для еліти? Хоча завжди можна знайти якусь відмазку, на зразок того, що в елітній школи, де вчаться президентські нащадки, заборонено такий вид одягу.

Це якщо говорити про глобальне. А от якщо оперувати вже існуючими фактами вшанування голодомору, то цікавим є приклад рідного села Віктора Ющенка, де 24 листопада урочисто відкрили пам'ятник жертвам голодомору 1932-1933 років. Меморіал складається із скульптури дівчинки з колосками та близько сотні кам'яних хрестів розташованих... якраз у підніжжя дитячого будинку!!! От вже дітки будуть радуватися пейзажем із вікон!!!

Даний меморіал будувався під наглядом брата президента Петра Ющенка. Саме він курував усі роботи по його створенню. На сьогодні в нашій державі існують будівельні норми згідно яких будівництво житлових приміщень заборонено на відстані меншій ніж 300 метрів до кладовища. А тут тобі не просто житлові приміщення, а діти! І діти до того ж не прості, а вже обділені життям, що позбавило їх батьківського. А тут ще й дитинство доведеться провести поміж Ющенкових хрестів! Хто-хто, а вони вже напевно усвідомлять, що таке голодомор, який навічно закарбується у їхньому серці отією сотнею страшних кам'яних хрестів. Декілька місяців тому, за ініціативи президента відбулося урочисте відкриття дитячого сиротинця у Хоружівці. Тоді всі уважали що дарують знедоленим дітям нове життя та надію, а яку надію дарує Ющенко їм та всім нам сьогодні?!

Вільний (поки що)

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua