Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/474194c6a036e/

Поділяй і володарюй

| 19.11.2007 15:51

Я думаю, що якщо наші борці за права язіка підсуєтяться і разом з табачніками викуплять всі ці анкети, то підсунуть громаді такого "великого" українця, що буде нам сором нашим братам словянам у віччі дивитися.

Це є основа політики всіх імперій. Ось і зараз, колишня метрополія пнеться зі шкіри аби не втратити впливу на "братський" народ. І діється це і через труби, і через дамби, і через нахабну побудову памятників своїм імператрицям на території колишньої колонії, і через "захист язіка", а тепер ще й шляхом промивання мізків аборигенам, що їм їхня земля, мова і генокод взагалі ні на що не потрібні. Важливо, аби закарбували собі, що всі видатні разгаварівалі і пісалі на руском! Ось і вся мета. І вона досягнута. Тубільці разом з елітою прохлопали вухами і погодилися з аферистами від політичної демагогії, що чорне є білим.

Одним з аргументів, яким настирливо маніпулював кукловод, була теза, що погляньте, навіть у Південно-Африканській Республіці вибрали не якогось там Манделу, який як і наш Лукяненко просидів не один десяток років у тюрмі, а великого гуманіста Махатму Ганді. "Соус" цієї сентенції був Савіком препіднесений у такій формі – погляньте панове українці і беріть приклад, бо навіть африканці, і ті піднялися духом понад расові і вузькоплеменні інтереси і вибрали Великим Африканцем...індуса, хоч і безсумнівно достойного чоловіка! Але, невже Мандела, якого визнає весь світ, як видатного борця з апартеїдом і расизмом, чи хоч би вождь зулусів Чака, який не раз громив британців не були б достойними претендентами, які б, принамні, відтворювали би дух своїх народів. Але імперскість не дрімає і там.

Щоб пояснити свою точку зору, хочу нагадати читачам відомий принцип англійського колоніалізму, який запровадив ще один "шустер" Британської імперії Дізраелі – поділяй і володарюй. Наслідком цієї політики стало те, що по всіх британських володіннях британці стали розвозити-переселяти індусів, як союзників у колонізації етнічних земель. Так їх завезли не тільки в Африку, а і в Гайяну, Ямайку, Трінідад і Тобаго та інш. де вони зараз становлять значну і головне впливову частину населення. А основне, в їх руках зосереджена практично вся торгівля і банківська система цих країн. (Вуха "українського" Міттала також звідти стирчать! Може при його мільярдах і він стане нашим великим? А що, добре заплатить і шустери зашустрять!) В Південній Африці, в умовах апартеїду, цим індусам був наданий привілей рахуватися "майже білим", хоча де-котрі з них чорніші за негрів! Наслідки цієї політики ми спостерігаємо і у "виборах" великого Африканця. Якщо би хоч хтось із присутніх в залі "експертів" хоч трохи прояснив підгрунтя вибору Ганді в ПАР, то можливо вислід голосування був би цілком іншим. Але тут напрошувалися б паралелі...

А так... Пішла пісать губернія...Блазень-експерт Зеленский запропонував, мов насмішку супроти національного поета Т.Г.Шевченка – кандидатуру достойного тренера, але фігуру явно епізодичну в нашій історії. Експерт-українофоб Табачнік – Ярослава Мудрого, так би мовити, для сохранєнія общності корнєй, а Сімонєнко – Ильича! Ну а з рис, притаманних українцю, то ведучим "випадково", попався під руку якийсь лист глядача, який однак дивним чиним пасував до головної конви його шоу, що українця треба представити просто салоїдом! Які там шляхетні риси! Сало і все тут, хоча самого Шустера від його виду просто нудить. Через жири напевно.

Я думаю, що якщо наші борці за права язіка підсуєтяться і разом з табачніками викуплять всі ці анкети, то підсунуть громаді такого "великого" українця, що буде нам сором нашим братам словянам у віччі дивитися.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua