Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
телебачення   Великі українці   без роду і племені   Шустер
15
Рейтинг
15


Голосів "за"
18

Голосів "проти"
3

Коментарі
Олена Олійник   | 19.11.2007 16:49
Шановний пане Кр-к.
Мене також відвідують дуже невеселі думки з наведеного Вами приводу. Але зроблю спробу закспокоїти Вас і себе. Насамперед, не слід надто перематися цим взагалі, не слід перебільшувати значення заходу, що є тамий
Олена Олійник   | 19.11.2007 16:49
Шановний пане Кр-к.
Мене також відвідують дуже невеселі думки з наведеного Вами приводу. Але зроблю спробу закспокоїти Вас і себе. Насамперед, не слід надто перематися цим взагалі, не слід перебільшувати значення заходу, що є тамий
  | 19.11.2007 16:58
Олена Олійник:
Шановний пане Кр-к.
Мене також відвідують дуже невеселі думки з наведеного Вами приводу. Але зроблю спробу закспокоїти Вас і себе. Насамперед, не слід надто перематися цим взагалі, не слід перебільшувати значення заходу, що є тамий
Можливо, можливо пані Олійник, але применшувати теж не слід. Вже "дотолерувалися" до краю. На провокативні виступи на ТВ, політиків українофобів, на різні там гнилі "95-квартали", на встановлення памятників душогбцям козаків на українській землі, на засилля язичників – на все закриваймо очі. Бо ми вищі того. А ця голота так не вважає і брутально валить свою справу. Та й у чому Ви бачите перебільшення? Це тільки мала частка!
Олена Олійник   | 19.11.2007 17:10
Шановний пане Кр-к.
Мене також відвідують дуже невеселі думки з наведеного Вами приводу. Але зроблю спробу закспокоїти Вас і себе. Насамперед – не слід надто перейматися цим, не слід перебільшувати значення заходу, що є таким само попсовим, як і Євробачення (і результатів слід чекати подібних). Якщо б я була англійкою, я б також не раділа з приводу леді Діани пепереду Шекспіра та, якщо пам"ять мені не зраджує, Черчіля. І наші результати будуть скоріш за все трохи огидні, але то не кінець світу.
З приводу критеріїв в мене є достатньо чітки думки, але лише для власного використання. Можу хіба що навести, але жодним чином не нав'язувати.
Вибачте за попередні калічені пости – техн. негаразди.
Олена Олійник   | 19.11.2007 17:14
Кр-к:
Вибачте ще раз, сьогодні вже не зможу дати достойну відповідь. Лише додам, що єдиний реальний шлях до покращення результатів – це активна заохочення до участі в заході широкого кола людей, що їхній думці Ви довіряєте.
До завтра.
Олександр Ч   | 19.11.2007 17:21
Напевне визначення видатних українців дійсно є важливою справою. Чому б нам не взятися за це діло?
Якщо є бажаючі, заходьте СЮДИ.
  | 19.11.2007 17:27
І чого перейматися – російський (єврейський) журналіст, на каналі російського (єврейського) олігарха, представляє американське (англійське?) шоу під назвою "Великі...нці". Якщо вважати, що "великим англійцем" є жінка, головна перевага якої вдалий шлюб і ще більш вдале розлучення – "великим українцем", за стандартами авторів і глядачів проекту, має бути щось на зразок Штепселя чи Тарапуньки (одного віддати Ізраілю). Навіщо на сільському весіллі грати Лисенка – Сердючка і гопалки.
Самійло Дзвін   | 19.11.2007 18:40
Хочу підтримати Олену Олійний. Перш за все, не варто переоцінювати значення таких заходів. На Заході кожне більш-менш читабельне видання регулярно оприлюднює якісь такі рейтинги най-най-най. Історію це не змінює. Її (історії) незнання більшістю населення теж.
По-друге, визначення когось най- має купу методологічних проблем (від критеріїв оцінки значимості до вибору кола учасників оцінювання) і в будь-якому випадку відображає думку лише певного кола людей (або конкретного Зеленського чи Табачника).
У нашій ситуації тотальної недовіри один до одного, насправді цікавою, як на мене, може бути дискусія саме щодо критеріїв вибору кандидатів на най-най-най. Землі і крові, як на мене, тут замало
  | 19.11.2007 20:13
Самійло Дзвін:
Суть статті зовсім не критеріях, бо й ті три – і ті "еліта",А ЗА НЕЮ І НАРОД відкинули. Тішить те, що не так одностайно, як "еліта"! Суть статті полягає у тому, аби наочно показати як нами намагаються безсоромно маніпулювати у всьому! Нам говорять напівправду, а наслідок є гіршим ніж олжа! Ось у чому біда. І говорити тут,що все є не так вже і зле означає одне – хворіти на курячу сліпоту. Ось тому і Катерину Другу можна виставляти на велику українку, аякже, дбала ж бо за дітей своїх, малоросів, та й коханця малороса мала. Абсурд та й годі. Згоден, Сердючка теж з тієї ж опери, але вона репрезентувала Україну! І Європа хоч із сміхом, але сприйняла Україну саме придурковатою!
Самійло Дзвін   | 19.11.2007 21:50
Кр-к:
Ну, не так вже легко нами маніпулювати. Рівень програм на ТБ в цілому відповідає культурно-освітньому рівню власників і редакторів. І знову ж таки, не варто переоцінювати значення телепередач. Навіть таких важливих, як "Свобода слова" чи Євробачення:)) Бачив я реакцію Заходу на Сердючку. Ну, придуркуваті коментатори сприймали придуркуватою Україну. Але таких були одиниці. Інші все сприймали спокійно і адекватно
Iurko S.   | 20.11.2007 08:41
Так їх! З окопів холодної війни повинно стріляти, а не пускати мильні бульбашки. Особливо – у відповідь, однак, вирізняючи при цьому парламентарів (не членів ВР). Щодо імен, слід було б, за наявності важелів, здивувати Захід несподіваним поворотом – з тріском повідомити, що ми виходим із запропонованої схеми ("імена минулого") і оголошуєм по країні початок обговорення свого майбутнього ідеалу, а, головне, тих умов, за яких діяч міг би посісти місце в "золотому" і дуже короткому списку творців нації, зокрема – поряд із Шевченком. Вибір невеликий. Такою людиною міг би стати духовний лідер, або послідовний і успішний політик. Ну, можливо, винахідник, який подарує Україні нове джерело енергії чи
Iurko S.   | 20.11.2007 09:05
інший спосіб позбутись економічних впливів. Та, найперше, те, що подібний крок міг би стати кроком до осмислення сучасної національної ідеї і зосередження на думці про те, хто з живих на Україні здатен стати провідником ідеї нації, та якими повинні бути риси людини, гідної такого подвигу. Від людей пролунають не самі банальні речі. Може, під тиском порівнянь, попідтягають штани і дехто із діючих політиків. (А то – "тренер". Україні не вистачає тільки "тренера" з нагайкою.) Такий поворот підкреслив би незграбність постановки питання в шоу, про котре згадує автор, та посоромив би земляків, які, чи то з люті, чи то з ситого черева називають Сердючку дзеркалом нації.
boroda   | 23.11.2007 22:41
Багато наших сучасників (по колишньому СРСР) вважали себе українцями. Хоча б той же Корольов. Але всеж таки, незважаючи на моє несприйняття Шустера, як пророка, не можу не погодитись з тим, що потрібен деякий час, аби країна сприйняла своїх героїв. Тобто потрібно мінімум 30 (в ідеалі – 50) років дистанції, щоб можна було б неупередженно казати про когось, що він є великим представником України.
Щодо мене, то на мою думку, таким є Стус!