Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
мова   кров   земля   Шустер   борідка клінишком   Великі українці
13
Рейтинг
13


Голосів "за"
20

Голосів "проти"
7

Коментарі
  | 18.11.2007 08:48
Ви що, змовилися, писати по дві антишустерівські статті підряд?
  | 18.11.2007 10:14
Повністю підтримую попереднього незареєстрованого форумчанина.
-------
Nick_M
  | 18.11.2007 10:16
Такі передачі потрібні. Добре що Шустер взявся за таку тему.В передачі добре виглядали Лук"янеко, Луценко, брати Клички, Рибчинський, Брюховецький, Кравчук. Симоненко – україножер. Що з нього візьмеш? Шкода слів. Про молодь, що своїми "знаннями" може похвалитися відзеркалив Зеленський. Не знає історії, мови, некультурний. Булгаков – зовсім не український патріот і писав проти України. Хоч би прочитав щось Зеленський Булгакова, щоб судити. Передача заохочуватиме вивчення історії України, українських великих постатей і тим вона є цінною.
Олекса Косар   | 18.11.2007 10:34
Незарегистрированный пользователь:
Ви що, змовилися, писати по дві антишустерівські статті підряд?
Нехай пише чоловік. Вам що, його клавіатури шкода, чи часу?
Олекса Косар   | 18.11.2007 10:37
"і земля, і мова, і кров є важливими..."

Ну а так а як же без них?
  | 18.11.2007 11:20
Згоден з автором повністю.Розумно сформульовані основні засади.Якщо відкидати всі критерії-мова,кров і земля,то не залишиться нічого-крім покидька Зеленського.Так що-він і є той великий українець?
Взагалі цей довготривалий 3,14здьож про демократію і загальну рівність призводить тільки до загального рабства.
Лірник
  | 18.11.2007 11:29
Я хочу правди. Правди про Україну, її історію. Багато чого не знаю. Молодий. Стидно за Зеленського. Клоун. Такий ніколи не стане навіть маленьким українцем. Тупий. Передачу Шустера дивиться майже вся Україна і дуже добре, що він підняв тему нашої історії. Хочу рівнятись на таких як Лук"яненко. Заради України провів скільки в тюрмі! Я б не витримав.

Саша.
  | 18.11.2007 11:59
Мда,Зеленський – КЛОУН реальний,не тільки на сцені!
А. Н. Онимченко   | 18.11.2007 12:42
Зеленского не смотрю, Квартал SUXX!!! Тупой юмор для дебилов
А. Н. Онимченко   | 18.11.2007 12:42
Статья правильная
  | 18.11.2007 13:13
Английский юмор, это юмор. Жидовский, к юмору никакого отношения не имеет, нахамить земле на которой живут, при этом показать свою "исключительность и талантливость"
  | 18.11.2007 14:05
Телевізор не дивлюсь взагалі. Принципово. Задовбала жидовська пропаганда.

Мене дивує, як мільйони українців можуть хавати той пропагандистський понос миршавого Шустера?

Доречі, той шустрік вам Лєніна не нагадує? Або Троцького? Теж язики без кісток мали. І плебс так само хавав. Вважаймо, щоб ця гладкослівна пропаганда не вилилась в таку саму різню.
Valeriy   | 18.11.2007 15:09
Пан Кр-к таки нашел свое болото. Как хряк в грязи он нежится в ненормативной и хамской лексике своего поста и сочувствующих ему комментариев. Нужное дело делаете пан! Украина должна знать своих героев. Пусть даже и незарегистрированных.
  | 18.11.2007 15:43
Єдину, що тішило: