Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
мова   кров   земля   Шустер   борідка клінишком   Великі українці

Критерій "Великого Українця" від Шустера

| 18.11.2007 05:24

13
Рейтинг
13


Голосів "за"
20

Голосів "проти"
7

Не буде великого дива, коли в кандидати у великі Українці попаде сам...Шустер! А що, відповідає всім вимогам на статус – ні роду, ні племені і мови не знає! Бонус – чужинницький паспорт+борідка клінишком

Гірке почуття від того, як народом України, та що там народом, його найкращими представниками, культурно-етичною совістю нації, її елітою прилюдно і безсоромно маніпулює якийсь приблуда-"варяг" Шустер, який притягнув собі на допомогу навіть космос.

Давайте спробуймо проаналізувати на спокійну голову цю останню шустерівську провокацію. Починалася вона, як завжди, з шляхетної мети – дати отим нещасним українцям національного героя. Ну щоб вони також мали кому памятника десь там вліпити, типу, знай наших, не тільки гурвіцам Катерин возвеличувати. Але треба це зробити справді демократично, толерантно, щоб бува кого не зачепити, не образити. Щоб хтось чогось собі такого не намислив. Адже Савік Шустер відомий борець за свободу слова для простого люду. Тому голосувати має народ, але обрати мають ту кандидатуру, яку їм підсуне пан Савік. Як і годиться, підійшов до проблеми науково. Підібрав критерії – земля, мова і кров.

Дебати по землі були кволі. Що там земля. Кому вона там з українців важлива. На цьому зійшлися і Луценко з Табачніком, та й Мороз їх підтримав. Для патріотизму українцеві виявляється земля не важлива. І шановні експерти і "народ" в залі це підтвердив. І нікому не спало на думку нагадати, що народження в Україні є основною підставою набудьтя українського громадянства взагалі! Критерій проживання на території держави є також надзвичайно важливим. В будь якій країні існує мінімальний термін після якого людина може подавати прошення на здобуття громадянства – в Канаді 3 роки, у Швеції 8 років, а у колишній Австро-Угорщині взагалі вимагалося 25 років. Шустеру успішно вдалося втокмачити присутнім, що фактор землі є дрібницею. Єдине що потішило, що еліта погодилася на 100%, а 17% народу таки засумнівалися.

Питання про мову було гарячим. Академіки Брюховецький і Литвин разом із Кравчуком не могли пересилити нікчемного пігмея з шовіністичної програми "95 Квартал". Про цю гидоту, яка крім двозначних, а точніше однозначно брудних натяків і жартів, а також кривлянь і глузувань з української мови нічого гідного "зрітєлям" показати не може і не хоче. Про нього навіть говорити тут не хочеться. Там йому щось заперечували, що мовляв, треба хоч поважати мову титульної нації. Та де там, Шустер з тим коротишкою перекричали всіх, що дескать уважаєм куда больше. Один Луценко, треба визнати боровся з цими зайдами. Голосування пройшло під зомбування Шустера – Булгаков пісал па рускі, Ахматова пісала па рускі, так мі што іх вікінєм? А напрошується питання, а Булгаков з Анною Ахматовою що, вважали самі себе українцями? Та ніколи! Сімоненко взагалі вихопився як дурень з торбою зі своїм Леніним, так само кандидатом у великі українці! Одним словом, проголосували, що мови великому Українцю також не треба. Переважила думка, що йому досить кулаків як у братів Кличків, чи доброї тички як у Бубки. Я не проти наших великих спортсменів, але підмінювати фактор ваги мови цілої нації на спортивний успіх однієї людини є абсолютне невігластво. Але це невігластво було сплановане аферистом Шустером.

Питання крові навіть і неварто торкатися "в нашей многонаціональной родінє"! Єто націзм і расізм – верещав Сімоненко. Такий лейтмотив лунав практично звідусіль. Я хочу стати на захист "крові". Ізраїль не остання країна в світі. Це демократія яку ніхто не підважує, але питання крові там має фундаментальне значення. Ось і виходить, що на підставі того, що чорного списку в нас нема, а земля, мова і кров для нас не істотні – то я вношу пропозицію проголосити Великим Українцем самого Шустера! Може саме це і є метою його проекту. Він пасує по всьому – ні по крові, ні по мові, ні по землі. Сюди ще можна додати хоч Лейбу Троцького чи Лазаря Кагановича. Я не здивуюся, як так і буде.

То ж який висновок? На мою думку всі чинники і земля, і мова, і кров є важливими, однак гіперболізувати їх чи демонізувати їх є великою помилкою. Я міг би навести тут чудове висловлювання ще одного кандидата у великі Українці, бо ж нашого земляка, одного з засновників сіонізму – Волдимира Жаботинського, який аналізуючи ситуацію зі станом єврейської нації стверджував, що Закон Мойсея вчить, що євреєм є той, кого народила мати єврейка, а сіонізм вважає, що євреєм є той, хто хоче бути євреєм, хто зараховує себе сам до єврейства і діє на користь Ізраїля.

Я підписуюся під тими словами. Українцем є той, хто шанує мову, культуру, традиції українського народу і діє на користь нашої України. А ці маніпулятори типу Шустера а також і наша еліта повинні усвідомити, що робити узагальнення по поодиноких фактах є натуральним шулерством.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua