Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Луценко чи Гоголь – хто більший українець? Або і гріх і сміх.


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
11

До глибини душі пройняв великий, найперший серед "Нашої України-Народної самооборони" Юрій Луценко. Який заявив, "чесно і відкрито" дивлячись в очі мільйонам моїх співвітчизників: Гоголь не може бути визнаним як великий українець.

Луценко чи Гоголь – хто більший українець? Або і гріх і сміх.
Вчора на першу передачу Савіка Шустера про великих українців були запрошені кандидати на великих з нині живущих. Для того, щоб визначити критерії відбору. До глибини душі мене пройняв там великий, найперший серед "Нашої України-Народної самооборони" такий собі Юрій Луценко. Який заявив, "чесно і відкрито" дивлячись в очі мільйонам моїх співвітчизників: Гоголь не може бути визнаним як великий українець.

Бо він, такий-сякий, змалював образ Пацюка і тим самим породив в Україні хохлів.

Якби це сказав якийсь там автор цієї Народної правди, що ховається під яким-небудь ніком "Олександр Ч", чи "Пайташ", чи "Вервольф", і таким чином висловлює свої ура-патріотичні гасла – я би це зрозумів.

Але відмовив у праві бути великим українцем Миколі Васильовичу Гоголю лідер національно-демократичної партії, партії Президента України. Лідер. Який якраз і впливає на свідомість, формує її молодим нашим патріотам Олександрам Ч.

Той Гоголь, який своїми "Мертвими душами" потряс всю Росію, та що там Росію, всьому світові показав найгірші людські якості російського народу (хтось може сказати, що то були українські поміщики, але там змальована все-таки Росія), і жодного (!) позитивного образу – цим Гоголем пишається російський народ, і з величезною повагою називає Гоголя ВЕЛИКИМ російським письменником.

А наш Луценко тому письменнику, який вперше у світі всьому людству показав міць, широту, достоїнство, гордість незнаного тоді ще у світі, загубленого в тенетах російських істориків українського народу, який відкрив світові, показав йому – ось, дивіться, цілий європейський народ, з усіма своїми чарівнимиі і гордовитими, смішними і веселими, трагічними і геройськими, цілісними образами – наш Луценко сказав Гоголю: "НІ. Ні, ти не українець. Ти хохол".

А хто тоді Шевченко? Який десь там у Петербурзі ганьбив своїх земляків, який гірким п'яницею назвав самого Богдана Хмельницького – хто тоді Шевченко?

Взагалі не українець?

Ну тоді, звичайно, найвеличніший укгаїнець – це саме Юрій Луценко.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua