Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Парламент   коаліція   Уряд і непевні ігри навколо цього
-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
11

Коментарі
  | 3.11.2007 14:10
Маразм міцнішав!
що на російській мові звучить:
Маразм крепчал!
Пайташ   | 3.11.2007 14:13
Незарегистрированный пользователь:
Маразм міцнішав!

що на російській мові звучить:
Маразм крепчал!
Виходить що я влучив в десятку!
  | 3.11.2007 15:03
Коалиция "оранжевых" бандитов, которая чтит бандитов УПА и хочет установить в Украине тоталитарный режим, как их херой Бендера... "Наша власть должна быть страшной" (Степан Бандера)
Пайташ   | 3.11.2007 15:40
Незарегистрированный пользователь:
Коалиция "оранжевых" бандитов, которая чтит бандитов УПА и хочет установить в Украине тоталитарный режим, как их херой Бендера... "Наша власть должна быть страшной" (Степан Бандера)
90% всіх вбитих ніби то воїнами УПА після другої світової війни на Західній Україні, і з населення і з солдат регулярної армії що брали участь в ліквідації УПА – вбиті і закатовані перевдітими у форму УПА смершівцями і нкведистами та іншими "ястребками". І тільки 10% це справді смершівці, енкаведисти і активісти радянської влади вбиті в боях і по присуду трибуналу УПА. А називати бандитом борця за незалежність Ураїни? То я ким же словом можна назвати
Пайташ   | 3.11.2007 15:43
тих хто чистив кишені своїм пяним співгромадянам і зривав з них шапки щоб їм же потім і прдати. А яким словом можна назвати тих, що прихватизували майно державних підприємств створене всім народом і ще і примушуючи на прихватизованих підприємствах працювати за безцінь своїх співгромадян? А самим з своїми вилупками ніжитися на пляжах південних морів і океанів.
  | 3.11.2007 22:23
Очень "хорошие" люди эти бендеровцы, я бы их всех повесил на первом-же суку, как и они убивали, вешали и издевались над мирными гражданами..."В аллее старых деревьев они "украсили" ствол каждого дерева трупом убитого перед этим ребенка... Эту аллею бандеровцы назвали "дорогой к самостийной Украине". ("Освободительная" борьба УПА "под собственными знаменами", с. Лозовая Тернопольского уезда)
alfa   | 4.11.2007 00:18
Незарегистрированный пользователь:
Очень "хорошие" люди эти бендеровцы, я бы их всех повесил на первом-же суку, как и они убивали, вешали и издевались над мирными гражданами..."В аллее старых деревьев они "украсили" ствол каждого дерева трупом убитого перед этим ребенка... Эту аллею бандеровцы назвали "дорогой к самостийной Украине". ("Освободительная" борьба УПА "под собственными знаменами", с. Лозовая Тернопольского уезда)
Не перекручуйте історію шановний. Вже піднімались секретні архіви КДБ і стало відомо що всі злочини проти мирного населення справа рук НКВД.
Таки потрібен суд над компартією щоб подібні НП несли відповідальність за свою брехню.
  | 4.11.2007 10:30
Почему все, кто воевал в Испании, уже давно помирились и живут своими интересами? И только у нас интересы КГБ и России выше интересов Украины. Задайте себе вопрос: кому выгодно постоянно разогревать исторические страсти на Украине? И вы поймете, что это выгодно тем кому нужны газопроводы, кому необходимы границы с ЕС, кому хочеться создать новую империю. Наши политики снова хотят проигнорировать выбор народа и создать под себя правительство. Стыдно г-н Президент вести такую игру с народом. Вы пытались унизить Тимошенко, но не получается. Она сильнее Вас духом и верой в лучшее будущее для народа. Януковича просто не узнать, когда он рядом с Президентом. Он готов ему руки целовать.
- Темнота вы, ваше низкородие! Но не огорчайтесь – Украина чиста и свята, а потому и обладает лечебным воздухом. Поживите еще – вылечитесь. (только не высовывайтесь – воняете! Зарегистрироваться стыдно!)
  | 4.11.2007 14:31
Маразм крепчал!
Виходить що я влучив в десятку!
Ви, Пайташ, як завжди влучили пальцем у небо. Я не хочу захищати Президента, бо він порушив Конституцію. Але він у цій кризі показав, що може діяти рішуче.В цій ситуації він сподівався, що "демсили" підуть на вибори одним меге-блоком, що було б цілком логічним і сприйнятним народом.Однак БЮТка знову повела всіх двома колонами,а зараз марить президентськими амбіціями.Навіщо їй хиткє премєрство і падання лицем у грязь з тими її передвиборними маразмами?Найкраще для неї оголосити "зрадниками" НУНС і самого Президента і піти на штурм Банкової! Що вона вже і почала,дякуючи що 15 хвилин на 5 каналі! Одне "дякую" тисячі гривен!!
  | 5.11.2007 09:46
Статья – не "пальцем в небо", а в десятку!

Страх Ющенко, Балоги и функционеров НУ остаться без кресел в ближайшие несколько лет (и тем более – после президентских выборов) – просто панический!
В прошлом году после выборов – они так же боялись – и пролетели, сейчас они думают, что, раз нет Мороза – не пролетят.
Однако – "человек предполагает, а Бог – располагает".

ДНК
Пайташ   | 5.11.2007 10:18
Незарегистрированный пользователь:
Очень "хорошие" люди эти бендеровцы, я бы их всех повесил на первом-же суку, как и они убивали, вешали и издевались над мирными гражданами..."В аллее старых деревьев они "украсили" ствол каждого дерева трупом убитого перед этим ребенка... Эту аллею бандеровцы назвали "дорогой к самостийной Украине". ("Освободительная" борьба УПА "под собственными знаменами", с. Лозовая Тернопольского уезда)
Коли не бачиш власними очима, а робиш такі висновки по написаному пропогандистському буклету – вказує на тебе як на недалеку, зазомбовану людину. Вбивати тих хто боровся за незалежну Україну і тих хто продовжує цю боротьбу – виказує тебе, як ворог
Пайташ   | 5.11.2007 10:21
Незарегистрированный пользователь:
Почему все, кто воевал в Испании, уже давно помирились и живут своими интересами? Вы пытались унизить Тимошенко, но не получается. Она сильнее Вас духом и верой в лучшее будущее для народа. Януковича просто не узнать, когда он рядом с Президентом. Он готов ему руки целовать.
По перше – де ви побачили мої слова, що принижували б Юлю Т.
А на рахунок примирення в Іспанії – ви не дивилися Савікової "Свободи слова" в пятницю де журналістка з і спанії про це все розповіла досить повно.
Пайташ   | 5.11.2007 10:23
Кр-к:


Маразм крепчал!
Виходить що я влучив в десятку!
Ви, Пайташ, як завжди влучили пальцем у небо.!!
Якщо ви рахуєте за "небо" ваше мяке місце... і те що я дуже болюче його штрикнув – вибачайте. Але бульше не підсовуйте "своє небо" під штрик.