Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Парламент   коаліція   Уряд і непевні ігри навколо цього

Чи буде Верховна Рада без коаліції?

Пайташ | 3.11.2007 14:01

-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
11

Що твориться в Україні. Немов по Шевченку...
Немовби люди поніміли... гуртом на... ідуть.
А чому всі забули що над нами Бог?
Бог – Творець, Учитель і Спаситель!


Вчорашні публікації на сайтах, дві "Свободи слова" від Савіка і Ай Сі Ті Ві переконують нас українців, що розробляється сценарій існування протягом року Верховної Ради без створеної коаліції і з тимчасово виконуючим обовязки урядом Януковича.

Що це? Атавістичний страх перед Жінкою – єдиним мужчиною серед українських політиків? Така велика жадоба залишитися Президентом, не давши проявитися Жінці в ролі Премєра-новатора, або хоча б в ролі вождя Опозиції? Чи жадоба розікрасти, роздерибанити Україну до нуля? А може ще щось?

Але ці сценаристи мабуть забули прислівя: " Людина лише думає, а Бог діє", що на російській мові звучить: "Человек предполагает, а Бог – располагает!"

Але чи можливий такий сценарій? Так! Якщо вилучити з нього складову – народ. Колись так вже вчинили, думаючи що результати виборів за допомогою відданих підрахуйчиків можна по своєжму трактувати і підігнати. І до чого це привело? Ну звісно – до Майдану! Мирного, але такого грізного і небезпечного для самозваної еліти – Майдану.

А нині що? Народ помер? Чи як? Ні! Народ не помер. Живе народ і хай живе народ!

Так що шановні сценаристи погорілого театру... Ви можете собі підібрати оркестр! Ви можете підібрати собі акторів! Але... масовка – народ сама вирішить, чи потрібні ви їй з своїм оркестром і своїми акторами. А може масовка захоче грати експромт-виставу? І тоді зявляться враз яскраві, нікому до цього невідомі, артисти-генії в політиці... І музикантів підберуть з народу... А саме головне реквієм будуть писати протягом вистави – один акорд грається, а інший тільки пишеться. Подумайте над цим. І добре подумайте. Адже ви всі актори в Божому театрі. І тільки Бог напише нам кінцевий сценарій. А актори на ролі написані Господом виникнуть немов з повітря... Відразу! Але вам вже там місця не знайдеться!!!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua