Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
ПР   БЮТ   коаліція – НУНС   БЛ   КПУ   опозиція
-10
Рейтинг
-10


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
13

Коментарі
Стрілець   | 30.10.2007 16:20
Щось я слабо вірю в розвиток мови. От у продовження в'ялотекучості – вірю.
Лесь_Травень   | 30.10.2007 16:23
Це коаліція не тільки взаємного стримування, але й стримування розвитку України в будь-якому напрямку.
Це консервація нинішнього стану речей.
Пайташ   | 30.10.2007 16:48
Стрілець:
Щось я слабо вірю в розвиток мови. От у продовження в'ялотекучості – вірю.
Та не може бізнес бути вялотекучим, а бізнесовий розвиток по-регіональному буде підносити соціалку по-бютівському і в тому числі витрати на розвиток культури і мови. Бо це буде прийматися в компромісі. Ми вас підтримуємо в бізнесі – в нас в соціальних питаннях.
Пайташ   | 30.10.2007 16:49
Лесь_Травень:
Це коаліція не тільки взаємного стримування, але й стримування розвитку України в будь-якому напрямку.
Це консервація нинішнього стану речей.
Поясніть свою думку мені персонально, а я спробую вам обєктивно заперечити. Але не тут, а в індпереписці.
Valeriy   | 30.10.2007 17:06
Коалиция БЮТ-ПР это последний гвоздь в гроб НУНС и импичмент Ющенко.
Стрілець   | 30.10.2007 17:35
Пайташ:
От у продовження в'ялотекучості – вірю.
Та не може бізнес бути вялотекучим, а бізнесовий розвиток по-регіональному буде підносити соціалку по-бютівському і в тому числі витрати на розвиток культури і мови...
Чому раптом? Що раптом подвигне Ахметова потратитись, якщо досі це йому було байдуже й він обходився футболом?
Все ж, як у латиноамериканці, де теж футбол на першому місці.
Моральне злиденство! Пояснювати зайве. Крапка.
Vladimir   | 30.10.2007 18:41
Это собрание в одном месте всех несчастий в Украине с целью изживания их народом Украины. На каждом пути надо дойти до конца. В любви к авторитарным правителям надо также дойти до конца, чтобы понять – эту путь к катастрофе. Вместо долгого и мучительного изживания этого несчастья, с колебаниями народной любви от ПР к БЮТ и обратно, быстрое и решительное избавление. Некоторые могут даже не успеть испугаться.
К сожалению, они сами это все понимают, поэтому и не хотят коалиции.
IoannKo   | 30.10.2007 23:42
Із великим здивуванням, але приєднусь до кожного абзацу.
Хоча уявити все це – неможливо. Але, чом би й не помріяти?
Дякую.
Valeriy_L   | 31.10.2007 00:02
Коаліція ПР і БЮТ – це повний маразм і деградація, На щастя це розуміють в БЮТ. А ПР готова зараз бути будь з ким, аби при владі. Взагалі, політичні сили які хоч трохи претентують на порядеість не можуть мати справи з ПР у теперішньому вигляді. Що таке зараз ПР – це зборище антиукраїнської нечисті. Я думаю перераховувати не потрібно.
І розколу країни, яким так люблять лякати, не буде. Одне діло вибори, а інше це повсякденне життя. Більша частина тих, хто голосував за ПР не є маргіналами, тому для них все буде так, як скаже влада. І якщо влада займе чітку проукраїнську позицію, то всі розмови про розкол припиняться.
Valeriy_L   | 31.10.2007 00:10
Пайташ:
а бізнесовий розвиток по-регіональному буде підносити соціалку по-бютівському

Про який розвиток по-регіональному Ви говорите? Мабуть забагато слухаєте Азарова. Якщо пограбування країни, африканізація чи латиноамериканізація економіки, збагачення невеличкої купки олігархів – це розвиток, то у Вас дивне почуття гумору.
Vladimir   | 31.10.2007 01:19
Пайташ, я Вас уверяю, ПР разрушит именно промышленность точно так же, кк БЮТ – социальную сферу. Если люди о чем-то много говорят и себя PR-рят, это не значит, что они что-нибудь путное могут сделать.
Развитие пр-ти началось с отстранения ПР от власти и затормозилось с возвращением в августе 2006г. Они взяли на шахты денег больше, чем когда-либо ранее. Добыча угля падала все эти 1.5года, новые лавы вводятся не больше, чем раньше. И так во всем, за что они берутся в пр-ти. Денег из бюджета берут больше, отдачи – меньше.
Не повторяйте самоPR, смотрите на результаты.
Пайташ   | 31.10.2007 08:07
Valeriy:
Коалиция БЮТ-ПР это последний гвоздь в гроб НУНС и импичмент Ющенко.
А що тут поганого?
Пайташ   | 31.10.2007 08:08
Стрілець:

Пайташ:
От у продовження в'ялотекучості – вірю.
Та не може бізнес бути вялотекучим, а бізнесовий розвиток по-регіональному буде підносити соціалку по-бютівському і в тому числі витрати на розвиток культури і мови...
Чому раптом? Що раптом подвигне Ахметова потратитись, якщо досі це йому було байдуже й він обходився футболом?
Все ж, як у латиноамериканці, де теж футбол на першому місці.
Все може бути. Все можливо. І дай цьому Боже здійснитися.
Пайташ   | 31.10.2007 08:10
Володимир Оболонець:
Моральне злиденство! Пояснювати зайве. Крапка.
Мораль з неба не падає. Її створюють і відшліфовують. Роками. Десятиліттями. Століттями. А нашій країні без року тижден. То звідки бути українській моралі?