Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-10
Рейтинг
-10


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
15

Коментарі
Стрілець   | 30.10.2007 14:52
В упор не бачу, з чого виходить, що при такій коаліції буде:
"Можливість зміни Конституції в компромісі, не порушуючи стабільність і забезпечуючи дійсно оптимальний варіант змін Основного Закону."

Але після її солідарного з ПР голосування двох ну дуже важливих речей – я такому союзу нітрохи би не здивувався.

P.S. А звідки ви знаєте про чиюсь ненависть до неї?
Vladimir   | 30.10.2007 15:27
Это было бы замечательно, чтобы все, имеющие глаза, (я автора не имею в виду) увидели отсутствие разницы между ПР и БЮТ (кроме эстетической, естественно). Увидели, что олигархи относятся к ЮВТ спокойно, а ненавидеть ее надо людям попроще. Главное, чтобы когда все кто может все увидели, осталась возможность что-то изменить.
Пайташ   | 30.10.2007 15:30
Стрілець:
В упор не бачу, з чого виходить, що при такій коаліції буде:
"Можливість зміни Конституції в компромісі, не порушуючи стабільність і забезпечуючи дійсно оптимальний варіант змін Основного Закону."

Але після її солідарного з ПР голосування двох ну дуже важливих речей – я такому союзу нітрохи би не здивувався.

P.S. А звідки ви знаєте про чиюсь ненависть до неї?
Я живу серед людей. Маю вуха. Можу слухати. Аналізую.
А що ви не чули розмови про ЮТ?
Пайташ   | 30.10.2007 15:34
Vladimir:
Это было бы замечательно, чтобы все, имеющие глаза, (я автора не имею в виду) увидели отсутствие разницы между ПР и БЮТ (кроме эстетической, естественно). Увидели, что олигархи относятся к ЮВТ спокойно, а ненавидеть ее надо людям попроще. Главное, чтобы когда все кто может все увидели, осталась возможность что-то изменить.
Люди прості є такі що їй довіряють є такі що не довіряють. А люблять не люблять тільки ті багатії, що знають за що можуть втратити своє багатство, або значну його частину коли ЮТ буде Премєром, Але і вони не проти ЮТ – Спікера і навіть Президента. Бо тільки в ролі Премєра вона для них – небезпечна. А користі вона може принести в ролі
Пайташ   | 30.10.2007 15:37
Голови Верховної ради для України навіть більше ніж в ролі Премєра. Особливо в питанні приведення Конституції і законів про місцеві органи у відповідність сьогоденню. А особливо вилучити з Конституції і законодавства існуючі протиріччя введені спеціально Морозом-Мендведчуком-Симоненком.
Стрілець   | 30.10.2007 15:46
Пайташ:

P.S. А звідки ви знаєте про чиюсь ненависть до неї?
Я живу серед людей. Маю вуха. Можу слухати. Аналізую.
А що ви не чули розмови про ЮТ?
А я в розмови слаааабо вірю.
Пайташ   | 30.10.2007 15:55
Стрілець:

Пайташ:

P.S. А звідки ви знаєте про чиюсь ненависть до неї?
Я живу серед людей. Маю вуха. Можу слухати. Аналізую.
А що ви не чули розмови про ЮТ?
А я в розмови слаааабо вірю.
І я також. Тому мені і не віриться, що коаліція БЮТ – НУНС буде. А коаліція БЮТ – ПР буде тоді коли ЮТ пересилить себе і перестане думати про помсту, а стане думати про Україну не, як Україну бідних, а, як про Україну де не буде бідних.
Стрілець   | 30.10.2007 16:01
От тільки країна та буде надто латиноамериканського типу.
Пайташ   | 30.10.2007 16:17
Стрілець:
От тільки країна та буде надто латиноамериканського типу.
Я не проти, щоб в нас енергоносії були в таку ціну, як у Венесуелі, поменшало безробітних, як в Аргентині і українці були такі горді за свою футбольну збірну, як в Бразилії.
Александра   | 30.10.2007 16:33
ЮТ много раз заявляла, что премьером будет тот, чья полит сила набрала больше голосов. Неужели не понятно, что ЮТ против ПР только потому, что при такой коалиции у нее не вытанцовывается быть премьером?
А разницы между олигархами БЮТ, НУ и ПР нет никакой.
Пайташ   | 30.10.2007 16:52
Александра:
ЮТ много раз заявляла, что премьером будет тот, чья полит сила набрала больше голосов. Неужели не понятно, что ЮТ против ПР только потому, что при такой коалиции у нее не вытанцовывается быть премьером?
А разницы между олигархами БЮТ, НУ и ПР нет никакой.
Між олігархами – депутатами так, але між іншими депутатами-регіоналами і депутатами-бютівцями так. І дуже велика різниця з позитивом депутатів від БЮТ. І ЮТ має це зрозуміти і... програвши в тактиці – виграти в стратегії.
sane   | 31.10.2007 00:37
Крыша едет!
Пайташ   | 31.10.2007 08:32
sane:
Крыша едет!
Чув, що є така естрадна група, чи ніби то така. Але естрадою не цікавлюся. Тому їх репертуар не знаю.
  | 31.10.2007 13:20
Та, ну що ви! Менше всього чекають українці коаліції ПР+БЮТ. Точніше, взагалі не чекають і НЕ ХОЧУТЬ. А те, що ПР цього дуже хоче – ВІРЮ! Тому й намагаються (в т. ч. і вашими, пане Пайташ, руками, себто словами) втюхати нам цю ідею, бо дуж-ж-ж-же не хочуть бути в опозиції! Що доброго зробила ПР для економічного розвитку України (це те, що ви вважаєте плюсом)? "Покращення нашого життя вже сьогодні"? Чи збільшення на 10 млрд. статків Ахметова? Ви щиро вірите, що ЮВТ змусить донецьких платити податки, будучи з ними в коалаціЇ? Ви щиро вірите, що донецькі будуть виконувати соціалку БЮТ, будучи з ними в коалації? Не вірю, що ви в це вірите. А якщо вірите, то слава богу – ЮВТ не така дурна!
Пайташ   | 31.10.2007 16:01