Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Коаліція від Тимошенко

Пайташ | 30.10.2007 14:26

-10
Рейтинг
-10


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
15

Як ви думаєте? Хто основний у грі: "Створи коаліцію"? Янукович, ПР в цілому, Президент, НУНС, Секретаріат Президента (тобто Балога), БЮТ чи Тимошенко особисто? А може – народ України, що дав вищеназваним право на створення коаліції?

Ну звичайно, що найменше це залежить в даний час від народу. Вплив Президента Ющенко?... Мінімальний. НУНС. Проблематично. Для чого регіонам з ними коаліція? Голосів НУНС набрав вдвічі менше за регіони, а амбіцій вдесятеро більше. Регіонам коаліція з НУНС непотрібна, бо не забезпечує їх потребам. Немає конституційної більшості, а включення в коаліцію комуністів не потерпить НУНС. Секретаріат Президента? Може було б і так, якщо б главою був не Балога. БЮТ? Олігархи БЮТ і олігархи ПР непримеренні вороги. Але в БЮТ вирішальне слово має Ю.Тимошенко. На сьогодні її авторитет важить дуже багато. Народ її любить, а в той же час олігархи ненавидять... Від Ахметова до Балоги. Смертельно ненавидять і... бояться. Але тільки вона – Юля на сьогодні здатна зробити неможливе – по справжньому, а не на словах обєднати Україну.

А чи бажають регіони бачити свій союз з БЮТ. Надзвичайно бажають. Хоча і знають що це союз їжака і змії. Проте цей союз дає більше плюсів ніж мінусів.

Плюси:

1.Можливість зміни Конституції в компромісі, не порушуючи стабільність і забезпечуючи дійсно оптимальний варіант змін Основного Закону.

2.Припинення відкритих бойових дій між олігархами БЮТ і олігархами ПР.

3.Вирішення соціальної складової без шкоди розвитку промислового потенціалу країни.

4. Оформлення початку двопартійної системи в Україні.

Мінуси:

Основний найбільший мінус це зменшення електорату, якщо коаліція проіснує менше двох років, що не дасть змоги проявитися позитиву її створення. Але цей мінус може перетворитися у великий плюс, якщо коаліція проіснує більше 2 років і соціальна складова програми БЮТ та економічна сторона програми ПР дадуть підвищення добробуту простих українців.

Так що слово за Вами пані Юлія Тимошенко.

Що переможу у вас? Прагматизм, чи амбіції? Любов до України (ВСІЄЇ) чи жадоба до помсти своїм кривдникам?

Вам вирішувати!

Україна і українці – чекають.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua