Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
14
Рейтинг
14


Голосів "за"
23

Голосів "проти"
9

Коментарі
Хорунжий   | 20.10.2007 12:20
Якщо міліція та СБУ будуть не в змозі зловити покидьків, які знищили національну символіку на Говерлі (що, на жаль, є дуже ймовірним), буде самосуд!
Пропоную українській спільноті дати правоохоронцям, припустимо, три дні. А потім почати пошуки самостійно. Якщо спецслужбам по кайфу, що їм відверто сруть на голову, то нам за Україну серце болить!
Юрій Самсон   | 20.10.2007 12:30
Безумовно, Друже не зможуть.
Якщо Ви наберете тел. чергового СБУ (якій, буцім-то щось-там доручив у цій справі ледь не президент) т.2355518 і спитаєте, чи розшукують вони когось у справі злочину на Говерлі, Вам дадуть якийсь номер і запропонують телефонувати в понеділок після 9.00. Ось така то "безпека". І Хіба це мурло Павєл Заріфуллін не має рацію, коли твердить, що в Україні немає спецслужб?
Я в своїй статті і фоторепортажі пропоную шукати вже. Які там "три дні"?
Юрій Самсон   | 20.10.2007 12:32
Але з іншої сторони щойно УП вивісила інфу, що СБУ розкрило злочин – без імен і невідомо чи затримано злочинців.
sane   | 20.10.2007 12:49
Юрій Самсон:
Але з іншої сторони щойно УП вивісила інфу, що СБУ розкрило злочин – без імен і невідомо чи затримано злочинців.
Ну, что Вы, в самом деле! СБУ в понедельник спросит разрешения у ФСБ, получит отказ и нагоняй, а потом отважно опубликует всем известные имена. Потом утрет пот со лба.
За статью спасибо!
Юрій Самсон:
Безумовно, Друже не зможуть.
Якщо Ви наберете тел. чергового СБУ (якій, буцім-то щось-там доручив у цій справі ледь не президент) т.2355518 і спитаєте, чи розшукують вони когось у справі злочину на Говерлі, Вам дадуть якийсь номер і запропонують телефонувати в понеділок після 9.00. Ось така то "безпека". І Хіба це мурло Павєл Заріфуллін не має рацію, коли твердить, що в Україні немає спецслужб?
Я в своїй статті і фоторепортажі пропоную шукати вже. Які там "три дні"?
повністю підтримую!
Хорунжий   | 20.10.2007 12:54
sane,
ось і я так думаю. Залишається надія, що влаштують показовий процес аби заспокоїти "бєшєних нациков".
Хорунжий   | 20.10.2007 12:57
Між іншим, не зловити цих вандалів було набагато складніше, ніж зловити. Після того, як доблесним сбушникам все розжували та до рота поклали, вони виявляється лише сьогодні встановили їхні імена. Оце так оперативність!
Ekain   | 20.10.2007 13:19
Я ж спробую в максимально короткий термін викласти на "Народній правді", а якщо в редакції буде інтерес -
Нагадаю, що паплюження національної символіка почалось власне на "Народній правді": Я про це писав:
http://narodna.pravda.com.ua/politics/46ebf0b018096/
Цікаво, що тоді реакції не було, а зараз статті Хандусенка, що стосувалися державної символіки, зникли. При тому сам автор продовжує сіяти ненавість та використовувати НП як трибуну для розповсюдження поглядів, тотожніх євразійцям.
oratta   | 20.10.2007 13:21
Є ще цікава інформація з московських джерел.
Організація створювалась як терористична мережа по типу алькаїди. Головне завдання керівників груп в Україні: за допомогою гіпнозу та навіюванню створювати фанатиків зомбі з місцевого населення для суіцидних терористичних актів.
Можливо варто задіяти РНБО?
  | 20.10.2007 13:23
Хорунжий:
Між іншим, не зловити цих вандалів було набагато складніше, ніж зловити. Після того, як доблесним сбушникам все розжували та до рота поклали, вони виявляється лише сьогодні встановили їхні імена. Оце так оперативність!
Ні чорта вони на встановили. Всі імена є на сторінці http://ru.wikipedia.org.
Треба гнати Наливайченка та ще чоловік з 10 з СБУ. При цьому позбавити звань, пільг та пенсій. Нехай йдуть на базар торгувати.
Навіщо ти, сусіде, дверми гримаєш?
Затям собі в віках, доки живеш -
Наш тризуб, замість вилок – не отримаєш!
Наш прапор на онучі – не порвеш!
славянин   | 20.10.2007 15:09
К подзаголовку статьи осталось добавить ЭТО ЕСТЬ НАШ ПОСЛЕДНИЙ И РЕШИТЕЛЬНЫЙ...и дальше по тексту известной песни.Падонков надо ловить и судить.Претензии автора к кремлю и к народу России в целом вызывают сомнения.Организованность кликуш в Украине заставляет задуматься кому выгодней подобные действия задурманеной дурковатыми идеями молодежных организаций.Старый способ добавить самим к образу врага чего нибуть свеженького.Слава богу народ у нас не настолько безбашенный чтобы завтра под лозунгом "москали гэть "бежать и резать всех предполагаемых агентов кремля.Дайте возможность специалистам разобраться а потом делайте выводы.
sane   | 20.10.2007 15:32
[
славянин:
...Дайте возможность специалистам разобраться а потом делайте выводы.
Ага, давайте изучим проблему, обкатаем ее на парочке-тройке международных семинаров-симпозиумов и сделаем выводы на основе заключений экспертов, в частности, российских. Не исключено, что по итогам этой титанической работы придется награждать ублюдков, а дугину – Героя Украины.
Олекса Косар   | 20.10.2007 17:53
Все закінчиться як завжди: нічим... Дядька з клунком полови із колгоспного поля швидко піймають...
  | 20.10.2007 20:04
стаття – made in Лубянка.
...одна "Контора"...