Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ще не проспалась, Україно? Ч.1 (Тези)

Юрій Самсон | 20.10.2007 12:02

14
Рейтинг
14


Голосів "за"
23

Голосів "проти"
9

Інспірована Москвою екстремістська організація з розгалуженою агентурною мережею в Україні виголосила прямі погрози "т.зв. керівництву" України, плюнувши для переконливості в душу Українського Народу. Уряд та Президент України не спромоглись захистити честь та гідність свого Народу. Значить Народ зобов'язаний захистити себе та своє керівництво!

Ще не проспалась, Україно? Ч.1 (Тези)
Призабутий жарт однієї з тоді ще україномовних радіостанцій: "Вставай, Україно! Бо сонечко встало, москаль вже годину не спить!" Сьогодні чомусь не видається мені смішним. Зовсім не смішним.

Заколихані надією на швидкі плоди нашої Революції 2004 року, повіривши лідерам Майдану, ми останні три роки надто легковажимо тією загрозою самому існуванню нашої держави, що нахабно суне зі Сходу.

Викладу тезово найважливіші факти.

ЕСМ, що зі вчорашнього дня міцно ввійде в український лексикон розгорнуло свою мережу та активну діяльність в Україні саме 2005-2006 року. ЕСМ ніколи не приховувала своєї єдиної мети – ліквідацію Української держави, тобто з моменту заснування готувала особливо тяжкий кримінальний злочин. Кумедно, коли Президент України в Лісабоні на весь світ нагадує Тимошенко, що вирішення питань національної безпеки – його конституційна прерогатива. Може хто б нагадав президентові, що насправді то його обов'язок?

Реакція міністра закордонних справ Яценюка, коли на інформацію про погрози, висловлені терористами його уряду він "дипломатично" зауважує: "Дурнів вистачає з обох боків!", є не просто не професійно (як від непрофесіонала в дипломатії можна вимагати фаховості?), а вибачте, що скористаюсь лексикою пана Яценюка – дурнуватою. Але якщо згадати, що Українське МЗС ніяк не відреагувало на акцію все того ж ЕСМу річної давнини з закодування нашого посольства в Росії димовими шашками – стає страшно за долю та незалежність держави. Хто пояснить Яценюку, який за його власним зізнанням уявлення не мав, навіть що таке НАТО до призначення на посаду міністра закордонних справ, що територія українського посольства в Москві є такою ж (ні більше, ні менше) суверенною територією України, як і маківка Говерли? "Дурнів вистачає з обох боків!" – з нашої сторони це урядники, з їхньої – шантрапа, керована їх урядниками в інтересах російського імперіалізму. Щось такий розклад не всиляє мені оптимізму.А тепер щодо конкретного факту – злочину на горі Говерла та погроз вчинення злочинів щодо керівництва України. Цей злочин було задумано, розроблено план та розподілено ролі (тобто проведено підготовку, що вже само по собі є підставою для притягнення до карної відповідальності) ще 23 грудня 2006 року і проанонсовано на весь Світ на офіційному сайті ЕСМу на два дні пізніше. Навіть план-схему там розмістили і вирішили про те, що Говерла стане піком Сталіна. З того часу відомий і організатор злочину – сумський резидент ЕСМу Леонід Савін. Власне він цього і не приховує. Взагалі Савін – найуспішніший диверсант ЕСМу в Україні. Про що буде окрема стаття. Наші доблесні "правоохоронці" мали б хоч для "годиться" провести упереджуючі заходи. Але як слушно заявив лідер ЕСМу "Начальник Імперської мережевої ставки" Павєл Заріфуллін: "Нікакіх спєцслужб в Украінє нєт, па той прастой прєчінє, шта всє акціі каториє ми планіравалі да етава заканчівалісь успєшна." Як не сумно, але з ним не можна в цій частині не погодитись.Більше того, агентура Кремля демонструє цей факт (відсутність ефективних спецслужб не тільки власною нахабністю, але й прямим текстом. На цих фото, які висять все на тому ж сайті ЕСМу так прямо вини й писали про тодішнього міністра внутрішніх справ корупціонера Луценка, який створив своєю бездіяльністю найсприятливіше підґрунтя для розростання і знахабніння ЕСМу, яке починало з банальної хуліганки, що якраз і була в підслідності МВС.Але Луценко свідомо зводив колони ЕСМу 14.10.05 року на колони ветеранів УПА, аби в тій мутній водичці краще ловилась корупційна рибка. Кажуть Луценко повертається на посаду керівника тепер вже всіх правоохоронних органів. Невже Україна знову піде в тінь Луценка? Хто може цього не допустити?

І на завершення – там, на сайті ЕСМу ще багато проанонсованих злочинів, які російські імперіалісти планують через свою агентурну мережу здійснити в Україні, часто навіть з зазначенням виконавців. Але схоже керівництву нашої держави не до того, аби опікуватись національною безпекою.

Тому вважаю своїм патріотичним обов'язком звернутись до української громади – серед злочинів, що підготовлено і над здійсненням яких ведеться робота, є зокрема посягання на територіальну цілісність України – розроблені цілі програми з розколу України, активно йде робота з утворення "донецької республіки", яка має навіть свого лідера – резидента ЕСМу Олєга Фролова.

Я ж спробую в максимально короткий термін викласти на "Народній правді", а якщо в редакції буде інтерес – підготувати зведений аналіз структури та методів підривної діяльності ЕСМу для "Української правди", оскільки переконаний – український загал повинен мати максимольно повну інформацію про такого роду загрози. [URL=http://narodna.pravda.com.ua/photos/4719b74c1df8a/]

Також у фоторепортажах викладатиму портрети агентів ЕСМу для широкого знайомства з ними українського загалу. Звісно, я маю обмежений доступ до інформації. Багато хто з підривної агентури Кремля в Україні є глибоко законспірований. Але якщо ми всі будемо небайдужими і зрозуміємо – час протидії плану повалення Української держави давно настав – ми можемо подолати ту титанічну роботу гуртом. Чекати немає чого.[/URL]

Інспірована Москвою екстремістська організація з розгалуженою агентурною мережею в Україні виголосила прямі погрози, як вони сказали, "т.зв. керівництву" України, плюнувши для переконливості в душу всього Українського Народу. Уряд та Президент України не спромоглись захистити честь та гідність свого Народу. І навряд на це здатні! Значить Народ зобов'язаний захистити себе та своє керівництво!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua