Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Символіка   власність взагалі   вандал   злочинці   відплата за злочин

Державна символіка і Закон. Вандалізм чи посягання на власність.

Пайташ | 19.10.2007 15:41

-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
15

Останні статті про знищення державної символіки на Говерлі поєднали в моїх думках недавне знищення надмогильних памятників в одному із сіл Закарпаття.
Все це плоди одного – неповага до інших, наруга над памяттю... і просто це є банальне нищення чиєїсь власності. А за це треба нести комусь покарання.


Державна символіка. Ії не можна встановлювати або друкувати де попало і на чому попало. Для цього в Законі про державну символіку має чітко бути вказано місця її застосування і встановлення, охорона державної символіки та покарання за глумління над нею, а бо за її часткове чи повне знищення. Адже державна символіка – річ матеріальна, а раз так, то вона є чиєюсь власністю. Власністю або держави взагалі, або державної установи, або приватної особи. Її виготовлення, встановлення та охорона мають свою вартість. І той хто знищує це має знати, що він буде покараний і буде зобовязаний відшкодувати кошти на її відновлення або повторне виготовлення і встановлення. По друге – державна символіка має страхуватися, як страхується будь яка власність... і тоді у випадку не знаходження винуватців злочину по її псуванню (знищенню) – страхова компанія має відшкодовувати кошти на її повторне виготовлення і встановлення, або на її реставрацію. А так як страхові компанії платять податки державі, то правоохоронні органи зобовязані знайти винуватців злочину.

Це все стосується і памятних знаків інших власників, що встановлені в громадських місцях, або місцях загального користування.

Це все також має стосуватися і надмогильних памятників і надмогильних плит.

Бо якщо ми прямуємо в Європу. Хочемо започаткувати їх моральні цінності.

То і повага до будь якої приватної чи колективної (державної) власності мають бути в нас – європейськими.

А визначати хто це робить. Китаєць, українець, росіянин, німець... недоцільно. Бо хто це робить – злочинець. А злочинці – інтернаціоналісти (космополіти) в них немає батьківщини і моралі. Бо їхня мораль це вседозволеність і неповага до людських законів і тим більше до Закону Божого.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua