Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
4

ЗвИздєц Росії, або ЧОМУ УКРАЇНЦЯМ ВАРТО НАВЧИТИСЬ В РФ

Юрій Самсон | 17.10.2007 09:26
Проспівавши свій хіт, в якому особисто Путіну справедливо почулось "Раша Гудбай", як інтерпритоване нашою ЗвИздою "Геть від Москви! Орієнтація на психологічну Європу!", виголошене минулого століття Хвильовим, Данилко зазнає репресій спецслужб РФ. ПРЕКРАСНИЙ УРОК ЯК БОРОТИСЬ З НАШЕСТЯМ ЇХ ЕСТРАДИ
Коментарі
Ekain   | 17.10.2007 10:05
Проблемами хахла Данілка я не переймаюсь. Якби його не тільки з Росії погнали, але б і в Україну не пускали, я б лише вітав.
Але в даному випадку у Росії треба вчитись, як захищати свій ринок та культурний простір.
Юрій Самсон   | 17.10.2007 10:31
Ekain:
Ви знаєте, Друже, а я якраз дуже переймаюсь проблемами будь-якого українця та будь-якого громадянина України, особливо якщо ці проблеми виникають при зароблянні нашими людьми грошей будь-де за кордоном. І щиро переконаний, що зрушення у ставленні багатьох в Україні до своєї держави в сторону належного ставлення до Батьківщини тільки прискориться, якщо наша держава безумовно дбатиме про інтереси кожного з нас за кордоном.
Україна просто зобов'язана витіснити зі своєї території їх шоу-бізнес, ЗМІ, книгу та пропаганду, захиститись від їх культурної, мовної, духовної та політичної експансії, і цьому (методам та напористості) нам дійсно найкраще навчатись в РФ.
Олекса Косар   | 17.10.2007 12:30
Є попит і пропозиція не бариться... Сердючка є, бо вона є у менталітеті людей.
Ekain   | 17.10.2007 13:12
Ви знаєте, Друже, а я якраз дуже переймаюсь проблемами будь-якого українця та будь-якого громадянина України, особливо якщо ці проблеми виникають при зароблянні нашими людьми грошей будь-де за кордоном.
Я вважаю, що Данилко свій вибір зробив. І це вибір не українця, а хохла. А відносно громадян України, то ж громадянство отримали усі, хто мешкав тут у 1991. Ніхто не питав, чи визнає людина Україну як державу, українців як народ, українську мову як власне мову, а не діалект російщини. Тому треба чіткіше визначатись та не поспішати з підтримкою та захистом тих, хто спітнів, нашу державу та культуру руйнуючи.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua