Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/470bfb522b743/

Нетрадиційні християни вимагають заборонити нетрадиційні сім'ї

Юрій Самсон | 10.10.2007 01:06

...та депортувати українців з України. Вимогу спрямовано до Президента Ющенка та РНБО.

Нетрадиційні християни вимагають заборонити нетрадиційні сім'ї
Бізнесово-політично-релігійний проект Аделаджи-Черновецького безсумнівно є найуспішнішим в своєму роді: власні банки, тисячі адептів, "кришування" наркоторгівлі, проституції, нелегальної міграції, київський міський бюджет та земля, органи виконавчої влади столиці України врешті-решт. Навіть філія московського патріарха Рідигера УПЦ-МП в Україні заздрить Аделаджі, сама ж Москва панічно боїться нігерійського пастора, тому на офіційному рівні заборонила йому в'їзд на територію РФ.

Про феномен тоталітарних сект, включаючи "Посольство Боже", писано-переписано. Вербування неофітів з числа наркоманів, асоціальних елементів, людей з нестійкою психікою, тих, хто страждає комплексом неповноцінності через власну соціальну, сексуальну (зокрема через гомосексуальність) або інтелектуальну природу – не є жодним ноу-хау Сандея Аделаджи. Безліч християнських, ісламських та іудейських модерних сект практикують соціальну адаптацію таких осіб взамін на їх душу. Релігійну практику в якості замінної терапії для наркозалежних широко описано в спеціальній літературі й визнано досить ефективною. Щоправда, дивлячись на Леоніда Черновецького, стає очевидним, що винятки бувають. Гомосексуальні чоловіки та жінки в нетолерантних суспільствах, страждаючи від несприйняття оточенням власної сексуальності, сублімуючи стають успішними монахами, пасторами, політиками-моралістами. Давно відомо: активними гомофобами є виключно латентні гомосексуалісти. Для кращого розуміння цього абзацу достатньо побіжно подивитись на київського "мера" та його мелясно-агресивне оточення.Минулої п'ятниці з десяток пасторів Аделаджі зі своїми стадами вигулькнули на Майдані незалежності, де провели не то мітинг, не то молебн, під час якого адепти "Посольства Божого" викидали вперед руки в стилі всім відомого "зікх-хайль".Єдиновірці київського міського Голови пройшли 300 метрів до стін офісу Віктора Ющенка, за списками партії якого Чернівецький у 2006 році балотувався до Верховної Ради. Православному Президентові Ющенкові нетрадиційні християни передали категоричну вимогу-ультиматум не допустити в Україні легалізації одностатевих шлюбів, заборонити "гомосексуальну пропаганду", карати українців за гомосексуальні контакти – перший раз штрафом, депортацію з України за повторний одностатевий акт.Ці колоритні (не плутати з "кольоровими") чоловіки волали під Секретаріатом Президента України: "Нєт гєям в НАШЄЙ странє!" (дивись відео)

Водночас їх ні на секунду не непокоїть той факт, що нехтування правами людини у їхніх батьківщинах призводить не тільки до дискримінації окремих громадян, але й до соціального колапсу їх суспільств. Гомофобність, невігластво та нетерпимість африканських режимів має своїм прямим наслідком найвищу в світі інфікованість СНІДом. Так, Уганда, країна в якій встановлено християнську диктатуру, потерпає від епідемії не менше, ніж будь-яка інша країна чорного континенту. На днях, президент Уганди Йовері Мусевені, виступаючи перед радою студентів 12 університетів, заявив дослівно: "Вмерти від СНІДу – це державна зрада по відношенню до сім'ї, яка чимало у тебе вклала і сподівалась, що ти будеш її підтримувати. Замість того, щоб стати цінним членом суспільства, ти стаєш тягарем. А потім оголошують, що ти помер після довгої хвороби... хіба це не зрада?". Очевидно співвітчизники Мусевені, що втекли від його "батьківської опіки" в Україну, цілком поділяють погляди свого президента, докладаючи зусиль, аби нав'язати подібні безглузді марення Президентові України, для чого Ющенку й було передано відповідну вимогу.

Решта публіки, що становили лише білу масовку, своїм зовнішнім виглядом та відсутністю зубів неймовірно нагадувала мітингувальників Януковича зразка "київський залізничний вокзал'2004", але це моє суб'єктивне враження. Оцініть самі гомофобний марш Аделаджи-Черновецького'2007:Мене, як українця, громадянина України, який глибоко переконаний, що права людини в Україні є насправді найвищою соціальною цінністю, а не тільки декларативною фразою в Конституції; що свобода вибору, включаючи свободу вибору сексуального партнера, не є сферою державного чи релігійного регулювання; обурює коли громадяни Нігерії та Уганди, які знайшли в моїй державі прихисток від наслідків буяння "моралі" у своїх вітчизнах, умови для утримання своїх сімей та ведення бізнесу (нехай навіть у формі християнської секти) вимагають висилати з України українців. Така нахабна поведінка мігрантів, більшість з яких є нелегальними, рано чи пізно породить різку реакцію українського суспільства у відповідь.На початку ХХІ ст. в найтолерантнішій країні ЄС Голландії "кольорові" мігранти розгорнули кампанію, спрямовану на згортання громадянських свобод, а по суті – на перетворення Нідерландів на такі рідні для них марокко, нігерії, уганди. Реакцією на нахабство зайд став правий політичний рух, очолений Пімом Фортайном (Pim Fortuyn). Відкритий гей, голландський націоналіст, поборник прав людини та успішний політик водночас, Пім Фортайн слушно вважав, що більшість іммігрантів втікають до Європи не від політичних переслідувань, а від економічної нестабільності, прагнучи певного рівня комфорту. У той же час мігранти не вважають для себе обов'язковими соціальні, культурні й моральні норми своєї нової батьківщини, завдяки яким значною мірою цей рівень комфорту досягнутий. Фортайн заявляв, що іммігранти мають право на нову батьківщину тільки у тому випадку, якщо вони готові прийняти її базові цінності та інтегруватися в суспільний лад. Для країн Старої Європи серед таких цінностей перебувають, зокрема, рівні права жінок та гомосексуалістів, які традиційний іслам, ортодоксальні християнство та іудаїзм категорично не визнають.

6 травня 2002 року Піма Фортайна було вбито. Під час судового процесу вбивця Фортайна заявив, що його метою було забезпечити можливість "кольоровим" мігрантів на вільний в'їзд в Голландію та безперешкодне пропагування у Нідерландах їхнього способу життя та моралі. Після смерті свого лідера рух "Список Піма Фортайна" швидко занепав. Однак всі ключові політичні партії Нідерландів внесли до своїх програм корективи з урахуванням того, якої популярності набули погляди Фортайна у голландському суспільстві. Невдовзі після вбивства Фортайна голландська громада встановила йому пам'ятник. У результаті загальнонаціонального інтерактивного голосування в 2004 році Пім Фортайн був визнаний найвеличнішим голландцем всіх часів, випередивши засновника незалежних Нідерландів Вільгельма І Оранського та всесвітньо відомих голландців – Рембрандта й Ван Гога.А в цей час в Україні на Майдані Незалежності пастор "Посольства Божого" Армен Мовсісян проповідує: "Ми панмаєм, шта еслі дапустім етаа явленіє, то через 40 лет мошет нє бит украінскава народа ваабше". Хто б іще, якби не Армен Мовсісян, виступав в ролі янгола-охоронця українського народу? Я так розумію, встановивши "мир та добробут" у своєму Нагорному Карабасі, вони частку цього "благоденствія" та "моралі" хочуть привнести на нашу українську землю. Впевнений, реакцією нашого суспільства на активність зайшлих проповідників буде поява українського Піма Фортайна, що матиме наслідком виникнення політичної сили, яка принципово захищатиме права ВСІХ українців на українській землі незалежно від сексуальної орієнтації, статі, світоглядних та релігійних поглядів, майнового та соціального стану, захищатиме зокрема й від "моралі" непроханих гостей-проповідників.Водночас, враховуючи інфантильність та аполітичність української гей-тусні (тобто тих соціальних верств, що декларують себе репрезентантами ЛГБ-товариства), а також банальну продажність "інтелектуалів" та "еліти", хто непогано заробляє на гей-темі в Україні, політичний процес може мати й побічний рух – "Геї за Аделаджу".

Адже попередню аналогічну pr-акцію цього нігерійського підданого ("марш проти расизму") пропіарили не тільки лівійський біженець Омар Арфуш, російський біженець з італійським паспортом Савік Шустер, але й особи, що небезпідставно вважаються близькими до гей спільноти України – Ірина Білик, Андрій Кравчук, Андре Тан, Віктор Павлік тощо. Цікаво, чому ці особи не ощасливили своєю присутністю також і марш Аделаджи проти гомосексуалізму? Чи все ще попереду?

А ось як уявляє майбутню справжню "традиційну" ідеальну українську сім'ю нового тисячоліття Сандей Аделаджа та його секта, тиражуючи це уявлення на своїх сайтах та розгорнувши боротьбу за неї на українських вулицях та майданах:© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua