Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна   Київ   Аделаджи   Черновецький   гомофобія   расизм   нетерпимість   загроза   Пім Фортайн   Білик   Андре Тан   Андрій Кравчук   Савік Шустер   Омар Арфуш   права людини   Є   Є!
11
Рейтинг
11


Голосів "за"
19

Голосів "проти"
8

Коментарі
  | 10.10.2007 03:27
Я промолчу, насчет инфантильной гей-тусни, не важно. Ожидается, геи пойдут в бой, а высокоморальные граждане посмотрят это шоу по тв?
Да нет, тут не про геев речь, а про апогей продажности общества.
За деньги – митинг 'за' или 'против', процент на выборах, все что угодно. Но как жить в этом мире лжи и продажности?
Все ок? Не думаю.
Ekain   | 10.10.2007 07:32
Вже давно назрів час Україні мати свою справжню правицю. Власне правицю, а не вінігрет з застарілих націоналістичних гасел першої половини 20-го сторіччя, антисемітизму, комуністичної і патріархально-традиціоналістської фобії Заходу,приватної власності та свободи.Так звані інтернаціоналісти та антифашисти промили мозок українцеві до такої міри,що українець вимушений вибачатися за факт свого існування,вживати чужу мову,сприймати чужі культурні цінності аби гості почувалися у комфорті.У Європі,мабуть,лише у Німеччині титульна нація повинна перед усім світом вибачатися. Вже час вийти на сцену новому, сучасному націоналізму, а нелояльним діаспорам запропонувати не інтеграцію, а репатріацію
Пайташ   | 10.10.2007 08:32
Шановний Юро
Ну і де тут політика? Ця стаття могла б бути під рубрикою "скрізь життя" або "дискусії". Жаль що ви перестали писати гострі політичні статті. У вас виходило непогано. А ця стаття викриває одну з проблем нашого світсько-релігійного життя. І виною в тому що на Україні такі секти завойовують розум громадян України є міжусобиці в християнському світі. А першопричиною цих міжусобиць є УПЦ МП, яка вже давно перетворилася з церкви у політичну організацію і основним фетишем якої є збагачення верхівки і не дати іншим християнським церквам УПЦ КП, УГКЦ формувати справжній християнський світогляд громадян України. Хоча я знаю, що ви є прихильником прасловянської віри.
  | 10.10.2007 09:46
молодца!
ну раз ты сам такой гомофоб, то не следует ли из этого по твоим же собственным словам, что ты и есть – скрытый гомосек?
этноукраинцы, ау! этнокитайские украинцы на подходе!
  | 10.10.2007 10:00
От чого б я не хотів у своїй країні – так це терпіти отаких авторів, "борців" за права людини.
  | 10.10.2007 10:02
Ekain:
Думаю саме життя підштовхне українців до дії. Що ж ще має трапитись – адже вже громадяни країн Азії та Африки вимагають департації українців з України (без різниці на мотиви таких вимог) – якщо це не війна за життєвий простір, оголошена українцям мігрантами, то що це?
  | 10.10.2007 10:04
Незарегистрированный пользователь:
молодца!
ну раз ты сам такой гомофоб, то не следует ли из этого по твоим же собственным словам, что ты и есть – скрытый гомосек?
этноукраинцы, ау! этнокитайские украинцы на подходе!
Я – гомофоб? Ви читали мою статтю задом на перед, незареєстрований авторе?
Для тих, хто не вміє читати – я НЕ гомофоб. Крапка.
  | 10.10.2007 10:05
Незарегистрированный пользователь:
От чого б я не хотів у своїй країні – так це терпіти отаких авторів, "борців" за права людини.
А доведеться!
Юрій Самсон   | 10.10.2007 10:17
Коментарі
10.10.2007 10:02
10.10.2007 10:04
10.10.2007 10:05
- МОЇ.
Олена Олійник   | 10.10.2007 11:49
Юрій Самсон:
Браво, Юрію!
Впізнаю Вас!
Але це навряд чи в першу чергу "війна за життєвий простір, оголошена українцям мігрантами". Це робота професійної групи (угруповування) підтримки Черновецького.
Пайташу скажіть, що він не правий – тут саме політика. Черновецькому як меру йде кінець, він це добре знає, але "не тратити сили і спускатися на дно" не хоче. Використовує всі засоби. В даному випадку розраховує залучитися підтримкою киян із числа радикальних "традиціоналістів", адже таких, що їм вистачить пакунку харчів, цього разу буде замало.
Але впевнена, це не останній номер їхньої програми. Далі буде.
Ekain   | 10.10.2007 12:02
Я згідний з Оленою Олійник. Але додам, що це не лише гра Чернівецького. Роздмухування протиріч та підбурювання меншин – це типова тактика усіх ворогів України. Не треба таке терпіти. Це не означає, що треба йти й бити негрів. Але організаторам треба протидіяти. Принаймні називати їх та створювати структури спротиву: партії, громадські організації. До речі, де наші правозахисники. А виконавців треба депортувати.
Пайташ   | 10.10.2007 12:07
Шановна Олено
В діях Черновецького жодної політики немає. В його діях меркантильність і дерибан власності києвлян і чим довше він протримається в кріслі мера тим більше роздерибанить, а допомагають йому ось такі психотехнологи від псевдоцеркви. І якщо б це не було вигідно олігархам її вже давно було б заборонено, підстав для заборони більш ніж достатньо. Ця псевдоцерква як дзеркальне відображення "білого братства".
Ekain   | 10.10.2007 12:12
В його діях меркантильність і дерибан власності києвлян і чим довше він протримається в кріслі мера тим більше роздерибанить, а допомагають йому ось такі психотехнологи від псевдоцеркви.
І коли він розігнав торговців національною символікою на Майдані?
Олена Олійник   | 10.10.2007 12:15
Ekain:
Підтримую і Вашу думку. Давно і дуже сильно хотіла би бачити таку силу. Але розумні, розвинені, партіотично та ще й демократично налаштовані люди не трапляються на кожному кроці. А головне, такі люди не схильні до згуртованості. Визначити об"єднуючі приоритети (цілі) – на це іще вистачає свідомості, але на шляху пошуку засобів абощо зазвичай виникає розбрат. В цьому сенсі демократія – велика халепа.
Юрій Самсон   | 10.10.2007 12:37
Олена Олійник:
Шановна Оленко!
Не можу погодитись з Вашою оцінкою ролі Черновецького – він глибоко фізиологічно залежна людина, і це проблема скоріше медична. А ось щодо Аделаджи, тут зовсім інше – цинічний ділок з холодним розрахунком хижака, людина, яка навіть не приховує своєї зневаги (і старху) щодо України, політикан, який бачить себе ляльководом, а всіх тих черновецьких – маріонетками.
А ось те, що він та його найближче оточення обрали своєю тактикою агресивні акції (будь-то "проти расизму", чи "проти арієлю" (останній відбілює:)) – їх помилка. Рано чи пізно вони спровакують власну департацію, і, наскільки мені відомо, країни ЄС не схильні приймати Аделаджу і його адептів.Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua