Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вибори ще не закінчились

Стрілець | 6.10.2007 22:37

12
Рейтинг
12


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
2

Виворча риторика продовжується. Про це треба не забувати в оцінках заяв.

Останнім часом ЗМІ втомлюють безкінечним обговоренням заяви Ющенка. Сама заява була з вельми туманним формулюванням, але для коментаторів чомусь нема ніякої туманності – їм все ясно і мова йде виключно про можливість широкої коаліції. До якої Ющенко ніби кличе.

У зв'язку з цим мені хочеться скромно нагадати, що на даний момент закінчилось тільки голосування народу. Це єдине, що вже точно позаду. А вибори ще далеко не закінчились. Вони закінчаться тільки тоді, коли 301-й обраний прийме присягу і той факт буде належно зареєстрований.

Тільки тоді, ні на секунду раніше, остаточно почиє в Бозі парламент 5-го скликання і закінчиться небезпека відкату типу "вибори були неконституційні, парламент 5-го скликання продовжує роботу". Що такий поворот дуже небезпечний – пояснювати не треба.

Отже вибори ще не закінчилися. А тому в будь-яких заявах усіх високопосадовців, для яких вибори мають значення, обов'язково треба бачити і виборну риторику. Риторику, потрібну для спрямування виборчого процесу в потрібному напрямі.

Який напрям потрібен президенту? Завершення виборів. А для благополучного завершення – чи потрібно говорити щось таке, що принижує регіоналів, не залишає їм варіантів? Непотрібно. Дуже непотрібно. Небезпечно для країни.

Тому президент і робить такі заяви. Що він хоче насправді, того мабуть не взнає ніхто, а що вийде в реальності – буде видно далі. Коли вибори закінчаться.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua