Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Автобус-країна

Roma Rio | 29.09.2007 16:49

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Наша країна – як рейсовий автобус. Ми не вибираємо батьківщину, так ми не можемо вибирати й автобус, бо він у наc один. Ми можемо вибрати лише куди нам їхати і хто нас повезе.

Наша країна – як рейсовий автобус.

Ми не вибираємо батьківщину, так ми не можемо вибирати й автобус, бо він у наc один. Ми можемо вибрати лише куди нам їхати і хто нас повезе.

Купуючи квиток, люди обирають маршрут і водія. А так як автобус один, то інші, які купували квитки в другий бік, і їх було менше, змушені їхати туди, куди й усі. Є такі, які не купують квитки, але вони теж їдуть, бо не їхати звичайно можна, та то вже інша історія. Також, не купуючи квиток, вони взагалі не впливають на те, хто буде водієм, як він усіх буде везти, та куди всі потраплять.

Не секрет які у нас дороги. То ж ми їдемо і сваримо водія, що він нас погано везе, та й автобус далекий від ідеалу.

А куди ми їдемо?

На це запитання впевнено може відповісти не кожний. Більшість скаже, що для того є водій, і хай його голова болить яким маршрутом нас доставити до кращого життя. А ми свою справу зробили, купили квиток.

Але чи є той квиток гарантією? Звісно, що ні.

Автобус може поламатися, дорогу може розмити, може закінчитися пальне. І хто буде все те лагодити чи діставати? Більшість знову згадає про "чарівний квиток"...

Отак і їдемо, ламаємося, стаємо, шукаємо винних, лагодимося, змінюємо дорогу, пасажири заходять і виходять, об'їжджаємо ями, нарікаємо на всіх і все, живемо... а час іде, і до кращого життя ой як далеко.

А може варто зупинитися на момент. Відремонтувати автобус, та на совість, а не замінити старі деталі на такі ж старі. Вибрати шлях, та зробити його надійним та широким, зробити надовго, назавжди, а не просто "ямковий ремонт". Заправити автобус найкращим паливом, а не розбавити його, і за рахунок цього придбати собі більш комфортне місце в автобусі, – автобус від того кращим не стане.

Тоді здолати той шлях до омріяного кращого життя швидко, впевнено та легко. І кожен пасажир буде гордим за себе, за свій автобус, за свої здобутки.

Що цікаво – нам це під силу, головне дуже сильно цього захотіти.

А поки ми їдемо по дорозі з ямами, в старому автобусі, який постійно ламається, і чекаємо...

Чекаємо на себе!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua