Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
перекручування інформації   вибори   СПУ   Цушко   Городской дозор   Інтернет

Attention! Країна має знати своїх героїв на справжнє обличчя! Відчуйте різницю...

Олена Олійник | 28.09.2007 12:46

19
Рейтинг
19


Голосів "за"
21

Голосів "проти"
2

Правда Олександра Мороза?
Не все те правда, що на заборі пишуть.


Attention! Країна має знати своїх героїв на справжнє обличчя! Відчуйте різницю...
Сьогодні в центрі міста в годину-пік розповсюджували цікавий матеріальчик. На звичайному канцелярському папері, тиражований нетипографським засобом, з посиланням на Інтернет-видання "Городской дозор", але чомусь без лінку. Будь-який користувач одразу ж зверне увагу на таку відсутність логіки. Тому при першій можливості я відшукала цей сайт і цей матеріал. Він таки є в наявності. Але щось воно не той...

Ось посилання на справжню публікацію харківського сайту "Городской дозор": На Президента оденут наручники? Василий Цушко доказывает, что его отравили

А ось вищезгаданий папірець.Чи може одне слово змінити всю пісню? Судіть самі.

Не знаю, скільки таких коригованих публікацій сьогодні розповсюдили по Києву, скільки – по країні. Далеко не всі ті, до чиїх рук вони потрапили, мають змогу спіймати невідомих "інформаторів" на, як би то мовити, несанкціонованому вдосконаленні матеріалу. Хто б то міг бути? Не оригінальний, але підтверджений практикою шлях – шукай, кому вигідно.

"Усіх небайдужих до майбутнього України", як до них звертається у своїх агітках соцпартія, закликаю поширити цю інформацію.

Коментарі
Ну вот, видите. Я не читал эту статью до, но сам анализ действий Цушко дал однозначный результат. Я физик по образованию, и статья меня убедила своей аргументацией в корректности моего анализа.

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua