Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Прем'єр України В.Янукович встановив рекорд за кількістю передвиборних мандрівок країною. В Україні стрімко дорожчають яйця. Чи є взаємозв'язок?

Олена Олійник | 25.09.2007 21:38

24
Рейтинг
24


Голосів "за"
29

Голосів "проти"
5

Запрошую всіх бажаючих приєднатися до моєї щирої подяки Віктору Федоровичу Януковичу – людині, що змінила хід нашої історії.

Прем'єр України В.Янукович встановив рекорд за кількістю передвиборних мандрівок країною. В Україні стрімко дорожчають яйця. Чи є взаємозв'язок?
Про цього достойника чимало вже писали, зокрема на НП, і писали слушно, переконливо, аргументовано. Доповнювати нема потреби. Але такий винятковий випадок приречений на виняткове ж ставлення і надмірну увагу. Отже, чому для мене є неможливим толерантно (себто – нормально) ставитися саме до Януковича.

А саме тому, що не мала б знати про його існування. Не мала й не хотіла б, адже таке недоцільне використання свідомості якщо не принижує, так принаймні дратує весь час. Усвідомлення наявності в світі цієї видатної особи було мені (й багатьом) брутально нав'язане. Констатую, хоч воно і не до моєї честі: у тому 2004-му мені було начхати практично на все, бодай на чиєсь там кримінальне минуле, та й не знала я про таке – газет не читала, випусків новин не дивилась, до балачок завжди була байдужа. Але нічого й не треба було додатково знати – а варто лише подивитись – аби збагнути, що то є такий собі реліктовий хтось (це найм'якіше формулювання, на яке я спромоглася). Отже, не треба було давати мені дивитись, а точніше змушувати до того. Так само, як і різних інших людей.

Я вважаю, ті потвори, що через зневагу до нас і нашої країни відшукали нам в чергові керівники саме такого монстра, вірогідно маючи на меті ще й привселюдне (при всьому людстві) наше приниження, мимоволі зробили нам справжнє благодіяння – примусили раптом усвідомити міру безодні, в яку ми котимось, і почати нарешті самим перейматися власною долею. Було б і благодійникам зробити з того висновки – та ні, все марно.

Я й досі сміюсь при згадці, що варто лише було випхати на те місце бодай кого іншого (я все одно нікого не знала й знати не хотіла) – і я би й досі читала улюблених класиків замість електронних ЗМІ, та гадки не мала б, що там надворі за політичний лад, як прізвище поточного прем'єра і навіщо нам той звір на ім'я "парламент". Я стверджую – жодних перебільшень: Кравчук, Медведчук, Мороз, Кінах – будь-хто інший з того списку, але не це мукало, що ледь може читати (це тепер вже його всім світом навчили), проте вважає, що може керувати країною, і чомусь саме моєю.

Багато йдеться про те, який він надталановитий господарник. Не буду сперечатися, бо на цьому геть не розуміюся. Проте – то нехай би був собі директором автобази, або заст. директора заводу, або навіть районного чи обласного голови з якихось там нагальних-загальних питань, але щоб на люди не виходив. А наразі ж не він – ми зазнаємо сорому, коли отой феномен перед усім цивілізованим світом з папірця кілька слів без помилок переписати виявляється не здатний.

То ж повертаюсь до тези, з якої власне й почала – не було б жодного несприйняття цієї непересічної (на жаль – без іронії та перебільшень) особи – як і жодного сприйняття, як і жодної до неї цікавості – в разі, якби вона поводилася адекватно до своїх природних здібностей.

Таким є моє власне бачення, і такою власне є історія мого запізнілого суспільно-політичного дорослішання. І усвідомлення того, що за великим рахунком відбулося воно під впливом наведених аж надто вагомих чинників – також дратує, треба зізнатися.

Але врешті-решт я про те не шкодую, і навіть більше виграла від того, аніж втратила.

То ж запрошую всіх бажаючих приєднатися до моєї щирої подяки Віктору Федоровичу Януковичу – людині, що змінила хід нашої історії.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua