Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вороги України "помічають" захоплену територію блюзнірськими "пам'ятниками"

Гетьман | 19.09.2007 15:06

20
Рейтинг
20


Голосів "за"
21

Голосів "проти"
1

За польської, російської і австрійської імперій українців оббріхували і паплюжили їх пам'ять, за часів російсько-більшовицької імперії неймовірна кількість щонайнаглішої брехні. Ось і тепер у спадок від всього цього залишись моральні уроди-свідомі носії цієї брехні. Скажете "Що їм дивуватись? Вони завжди давили українців і всіх кого Кремль прикаже"

А й справді їм нічого дивуватись. Дивно тільки тим, хто називається патріотом своєї держави, при владі в цій державі, користується можливостями цієї держави Україна, а водночас мовчить і "не піднімає гострих питань", коли відверто паплюжать всіх, хто здобував Незалежність і Соборність України. Де реакція держави на встановлення надуманих "пам'ятників" жертвам ОУН-УПА та цариці Катерині Другій? Що на самосуд це віддаєте? То так і заявіть і від вас відстануть, і інші люди по-своєму розбиратись підуть... А якщо ж все таки в нас є Державна влада, то прошу до справи, і не треба спихати це у могилу бюрократичних процедур.

Ці "пам'ятки", катів собі за те, що жертви їм спротив вчинили, -це ганьба для українського керівництва держави, що допускає такий наглий і неприхований глум. Правду писав про вас Шевченко: "Раби, подножки, грязь Москви, варшавське сміття ваші пани..." Чи ж хочете такими навіки в історію піти, заспокоюючи себе великою мудрістю і знаннями для чого всім спокій, але бач нерозумні люди не розуміють цього. Та цим лиш приховуєте підводні течії, що рано чи пізно вирвуться на поверхню. Чи не краще потрохи з цим розбиратись, чим приховувати все, щоб наступникам незрозуміло було за що ж братися коли все в "шторм" виллється? Чи може підстав і можливості у вас нема? То зараз розповім. І чи наїстесь ви вже вигодою від здобуття прихильників від цих процесів, які голосують за вас, лиш би до влади ці "встановлювальники" не добрались? А може ж то боком вилізти і тоді коли не сподіваєтесь цього.

Отож про підстави для заборони встановлення надуманих пам'ятників: жертвам ОУН-ПА і Катерині Другій.

Ці так звані мають підтекст історичних пам'яток, а не просто якихось розважальних, мистецьких типу Галушки чи Вареника. Тому має бути заключення якоїсь історичної комісії, яка б займалась цим питанням. Зібрала докази, факти, документи, архівні матеріали, і аж тоді після зробленого висновку про доречність передали в відділ безпосередньо проектувальний. Де вже перевірялась відповідність самого проекту пам'ятника до зроблених висновків. Чи було це зроблено у цих 2-ох випадках? Ні, то чого їх встановлюють? А відповідь проста, тільки через бажання побільше набрати на виборах і халатність відповідальних за це людей.

Якщо ж вам така процедура не підходить, то цікаво, як реагувати тоді на існування двох протилежних пам'яток за тематикою в Україні? В Львові-стоятиме пам'ятник жертвам НКВД, в Сімферополі-жертвам ОУН-УПА, що боролось з цим НКВД? Чого так звані родичі жертв ОУН-УПА не пред'являють ніяких документів, свідчень (фото, відео), які говорили б хоча б про щось? Про НКВД ж є відеоматеріал, щоб відзнятий коли німці другий раз прийшли і відкрились катівні НКВД з тисячами трупів замордованих вагітних жінок, дітей, старих, просто селян, і звісно націоналістів... І от нащадки цих нелюдів, тепер глузуючи встановлюють пам'ятник нібито жертвам ОУН-УПА у вигляді вагітної жінки з дитиною, а насправді ж-це типове творіння рук тих, кого вони наслідують. Наче увіковічнюють культ диявольського труда на землі, що робила їх червона секта, але не знали як це на люди винести... Придумали: перекрутити правду і ходити любуватись, як вони сатані служили... Бог їм може й пробачить, а нам не можна, бо так не довго і до ще одного Голодомору дійти. Дивно також те, що жодного разу в сюжетах новин про це встановлення не подавалась вказане трохи вище архівне відео про працю так званих жертв НКВД. З доказам проти ОУН-УПА все ясно-їх нема, фальсифікувати дорого і не знати чи пройде. А така мовчанка брехунам на руку.

Аналогічна ситуація і з встановлення пам'ятника Катерині Другій, що нищила Козацтво, щоб позбавити український народ захисників. І тут виходить два протилежні за змістом пам'ятники стоятимуть в Україні. З одного боку музеї і могили Гетьманам і Отаманам козацького руху, а з іншого пам'ятник їх ворогу-московській цариці.

Чи ж витримає Україна ще провокативні задумки ворожих Українській Державності сил? І хіба не заохочує влада в державі до таких дій, не караючи цих "встановлювачів"? Чи може хтось не знає як по-правовому з цим розібратись? Розповім.

Поки недоторкані коаліціанти бігають людей обіцянками купують, з судовим чи якимось іншим рішенням на заборону встановлення вказаних пам'ятників, з маленьким трактором і загоном української міліції знести його і вивезти на каменоломню. Не будуть ж ці недоторкані ночувати біля нього, а якщо й так то все одно колись заснуть... Зрозуміло, що піарити їх холостими акціями і пустими словами ні до чого, бо вони цього й добиваються і ці псевдо пам'ятки поставити і прорекламуватись... А знісши їх технічно і без шуму, можна обидві їх затії зірвати, а всі крики опісля, і є опісля...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua