Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
44
Рейтинг
44


Голосів "за"
69

Голосів "проти"
25

Коментарі
Петро Гiренко   | 18.09.2007 16:28
Незарегистрированный пользователь:
Гиренко, какой ты украинец? Ты даже в профайле написал "інша країна". Урод ты моральный! Московский засланный казачок. Вон с сайта!!!!!!!!!!!!!!!
Так богато уваги від ворогів! Це вони так бояться Свободи! І навіть мене бояться вороги України. Це добре – попадаю в ціль!
А што тут дєлают на українськом сайті "таваріщі расіяні"? Геть на *.ру!
Гетьман   | 18.09.2007 17:02
Цікаво, а чи хтось читав програму ВО "Свобода"?
Чи комусь відомі їх погляди питання "хто такі українці?", росіяни, інші нації?
Чи відомо, що чомусь ц них все російське називається окупаційним, хоча окупація вже скінчилась, а всі остатки і прояви-це недогляд?

Чи відомі вам їх погляди детальні на історію?

Чи відомі вам способи якими пропонується розвязувати ВО Свобод проблеми?

І чи не є це несвідомим метанням від лідерів (Ющенко, Тимошенко), які розчарували до іншого (Тягнибока), який не з антиукраїнського табору опонентів?

А де усвідомлений вибір?

Статті ні плюс ні мінус. І цікаво де НП взялось аж 25 прихильників цієї Партії і де вони були, коли нас тут ФСБ громило?
Wasil   | 18.09.2007 20:08
Чем, больше незарегенных воплей, о том, что Тягнибок фашист, тем больше убеждаюсь, что надо за него голосовать!
Те ж незарегенные, пишут, что в СССР жилось хорошо и спокойно, и Россия, миролюбивая и дружественная -демократическая страна.
Уверен, что Свобода, пройдёт с очень, хорошими процентами, потому-что, я решил,твёрдо, отдать голос!
Постарайтесь отзомбироваться свiдомi!!!
Володимир   | 18.09.2007 20:43
Незарегистрированный пользователь:
Все вы, козлы, скрываетесь за псевдонимами, выдавая себя за патриотов. Лживые и трусливые собаки.
А "Свобода" не пройдет в Раду, не сомневайтесь.
Я не вкриваюсь під псевдонімом. А ім"я моє справжнє. Так мене охрестили в 1949 році у козацькій церкві станиці Олександрівка, що на Дону.
А ось ти боїшся, навіть, зареєструватися, бо рильце в пушку.
Володимир   | 18.09.2007 20:44
Гетьман:
Цікаво, а чи хтось читав програму ВО "Свобода"?
Чи комусь відомі їх погляди питання "хто такі українці?", росіяни, інші нації?
Чи відомо, що чомусь ц них все російське називається окупаційним, хоча окупація вже скінчилась, а всі остатки і прояви-це недогляд?

Чи відомі вам їх погляди детальні на історію?

Чи відомі вам способи якими пропонується розвязувати ВО Свобод проблеми?

І чи не є це несвідомим метанням від лідерів (Ющенко, Тимошенко), які розчарували до іншого (Тягнибока), який не з антиукраїнського табору опонентів?

А де усвідомлений вибір?

Я дав посилання на сайт "Свободи" там усе є.
Володимир   | 18.09.2007 20:46
Незарегистрированный пользователь:
+8 за свободу.

нунси+бьюти бояться свободи як конкурентів.
кпу+спу+пр та інша ліва шушера бояться як ворогів.
россофіли бояться всого українського в принципі.

а чого боїться свідомий українець?
пересічний українець боїться що свобода не пройде і голос посиніє?

так вже голосували за мороз+бют+нунс рік назад і краще не стало.

то може досить боятися українцям вибирати українців?
(с) покращення
Я такої ж думки, бо усі ці рейтинги куплені і вірити їм немає сенсу. Тільки заведуть в оману.
Яра.   | 18.09.2007 23:27
Ну можна, звичайно, у день виборів почекати до 17.00 і подивитися, скільки набере Свобода, а далі голосувати або за неї (якщо матиме вже 2% хоча б), або за НУНС (чи БЮТ), але ж якщо ми всі чекатимемо, то і тих 2% не буде))...тому я не знаю, що робити. Треба буде вирішувати.
Веддаарди   | 19.09.2007 00:41
Яра... Результаты же неизвестны до того, как бюллетени из урн извлекут. И даже данные опросов до окончания выборов не публикуются. И смотреть я предлагаю не на купленные рейтинги, а на результаты предыдущих выборов.

Гетьман, я статье поставил плюс. Можно это экстраполировать и на ФСБшников.
  | 19.09.2007 02:41
Олена Олійник:Прочитайте сьогоднішнє інтервю ЮВТ.Та ж вона відкритим текстом говорить те,про що я Вам написав у вчорашньому коменті.Вона і на йоту не розглядає НУНС як партнера чи союзника.Для неї НУНС це можливий,але зовсім необовязковий додаток.Вона марить 226-ма голосами своєї фракції,тоді всі решта будуть хлопчиками на побігеньках.Вона відверто каже,що хоче бути "владичіцей морскою",а щоб Президент був їй "в услужении",або щоб його не було взагалі!Чим не позиція комуняк?Тому їй ніхто не союзник і нхто не партнер.Ця пані марить поглинути всіх,але може лишитися знову біля розбитого корита.Президент мусить стати Президентос ВСІЄЇУкраїни,або він не буде президентом взагалі!
  | 19.09.2007 05:51
Вчора,слухаючи коментар колишнього президента Польщі,пана Квасневського,щирого симпатика України,я був приємно здивований,що ця людина не завагалася висловити своє,мяко кажучи,обережне ставлення до БЮТ,як до "партії".Він відверто назвав її ніяка,без певного ідеологічного спрямування.Про що я і наголошував у своїх коментах.Шанс "дем" коаліції Квасневський оцінив як 1:3 і висказав думку,що найбільш бажана для України є НУНС+ПР.Те,що луценки-кириленки трендять щось про неприйнятність "ширки",то це просто не знають що кричать.Зрештою,цим панкам всеодно що кричати!Україні потрібна конституційна більшість у ВР,аби нарешті зрушити віз вкрай необхідних реформ.Варто прислухатися до дружньої поради!
  | 19.09.2007 06:02
Тепер кілька слів на підтримку Свободи!Тільки сліпець не може бачити,що партія "Свобода" це справді проукраїнська,а вірніше продержавницька партія.Потуги представити їх якимись тупими "нациками" є звична тактика українофобів всіх часів.Ну що вони можуть протиставити – лише примітивні смішки з шаровар і гопака!Вже би краще помилувалися лаптями та балалайкою.ВО"Свобода" виступає за те,аби УКРАЇНА СТАЛА СПРАВДІ УКРАЇНОЮ!А не безликою територією.На Сободі слова Шустера,Савік задав питання Тягнибоку чи можливо йому дістати українське громадянство.Запитання повторила п.Герман,однак пан Олег не дав відповіді.А слід було запитати Шустера,а чи готовий він положити на стіл свій італійський паспорт!
Веддаарди   | 19.09.2007 11:10
Кр-к, Вы восхитительны! Называете Луценко-Кириленко трындящими подпанками, и тем не менее считаете их – лучшими для правящего большинства. Восхитительное отношение к Украине! А теперь вспомните: вся эпопея с перевыборами затеяна якобы из-за того, что Мороз нарушил свои "обещания" войти в оранжевую коалицию. Хотя Мороз в 2006 никаких подобных обещаний не давал, ВР таки развалили. Нынче Луценко с Кириленко говорят чётко, громко и недвусмысленно: не будет коалиции НУНС+ПР. И как считаете, такое нарушение предвыборных обещаний "пипл схавает"?

ВО Свобода (из лозунгов полное название: Свобода Силы) – не существует того государства, для которого она прогосударственная. И вы сами это знаете!
Гетьман   | 19.09.2007 11:26
Володимир:
Гетьман:
І чи не є це несвідомим метанням від лідерів (Ющенко, Тимошенко), які розчарували до іншого (Тягнибока), який не з антиукраїнського табору опонентів?

А де усвідомлений вибір?
Я дав посилання на сайт "Свободи" там усе є.
Як на вашу думку реагуватиме "Свобода" у владі наприклад на встановлення памятниа жертвам ОУН-УПА в Криму? Яким чином вони збирються усувати цю провакацію з боку моковитських шистьорок? Чи не даватимуь вони саме таку відповідь як цим проаокаторам потрібно? По друге як "Свобода" практичо вирішуватиме проблему з утисками української-утискаиме російську? Де плани розбудови Держави у них? А люди?
Володимир Великий   | 19.09.2007 11:38
Нещодавно було опубліковано рейтінг, який робився соціологічним центром при університеті Шевченка, де партія ВО "Свобода" має шанс пройти у парламент! Багато тих, хто голосував раніше за національні партії, будуть голосувати за партію Тягнибока. До речі, і тоді у 2006 часто-густо люди робили вибір не за улюблену партію, а проти ПР і за більш "прохідну помаранчову". Тобто вибирали найкраще із зол! Треба зупинитися і голосувати так, як підказує совесть. Боже спаси Україну від малодухів та додай нам розуму!
Яра.   | 19.09.2007 13:31
Я читала програму партії Свобода і на щастя я давно знаю цю партію, і вона для мене не є новим відкриттям)). Тому я відчуваю, що саме зараз Свобода має шанс.Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua