Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
44
Рейтинг
44


Голосів "за"
69

Голосів "проти"
25

Коментарі
Незарегистрированный пользователь:
Moldoveanu
Я розумію, що потрібно голосувати за ВО "Свобода". І так
би і вчинив, якби за рейтингами вони набирали хоча б 2%. Але на жаль.
Тому голосуватиму за НУНС.
Якщо розумієш – голосуй! Зважай на себе, а не на Рейтинга. Хто такий Рейтинг, не знаю ніякого Рейтинга!
Веддаарди   | 18.09.2007 10:36
Изгнать, изгнать... Вы бы позитивно мыслили, хотя бы как Пайташ. Ведь это же основы этнического национализма: украинец не будет красть у украинца! Это же как у себя украсть. Обидеть Украину – это всё равно, что родную мать обидеть! Воруют сейчас почему – потому что они комуняки и москали. Во как!

Призывающие голосовать: вы год назад к чему призывали? Тоже голосовать за Тягнибока? Так вот ваш результат: 0.36%! А плакатики – супер! Обязательно какой-нибудь распечатаю и повешу – прибавит голосов ПР+КПУ.

А язык... если без ограничений русского украинский исчезнет – значит он уже мёртв, и нефиг реанимировать этот труп!
Веддаарди
Русския язик -Голіаф, українська мова – Давид.
  | 18.09.2007 10:50
ВО"Свобода" – типичная национал-большевистская партия, только наоборот! Об этом хорошо высказался Портников на "Интере", что г-н Тягныбок не знал, что ответить. Вроде и пятерка неплохая, и о всеобщей любви говорят... А их молодые сторонники расписывают переходы лозунгами типа "врагов – на ножи".
Петро Гiренко   | 18.09.2007 10:52
Файна стаття! Аналітична, спокійна, обгрунтована. Дякую, пане Володимире!
Тільки що ж робити, щоб не діяти проти інших українських сил – БЮТ та НУНС? Якби знати напевне, що Свобода пройде, потрібно голосувати саме за неї. Але, якщо є великий ризик, я думаю, сама Свобода Повинна закликати своїх прихільників голосувати за БЮТ або НУНС, як за нехай криві, але українські сили.
Як визначити шанси Свободи? Оце – головне питання, я думаю. Якщо опитування існуючіх служб не надійні, треба щось знайти інше.
Петро Гiренко   | 18.09.2007 10:52
Я думаю, можна зробити суспільні громадянські опитування силами саме Свободи. Нехай 20 активістів Свободи обєктивно опитають кожен по 100 людин по телефону у різних областях України, вибіраючі номера телефонів у випадковому порядку. Якщо Свобода набере міцно більше 3%, закликаємо голосувати саме за неї. Якщо ні, нехай Свобода (Тягнибок) закличе своїх прихільників голосувати за БЮТ або НУНС.
Пайташ   | 18.09.2007 11:02
Незарегистрированный пользователь:
Пайташ – пошол в...ОПУ! Фашистов – не пускать!!! Больного на голову Тягнибока – к стенке! Вместе с пайташами, которые заполонили все пространство НП! Это что, ваше? Уроды!!!!!!!!!!!!!
А хто вам забороняє заполоняти простір? Що ви і успішно робите, але звинувачуєте інших. А Тягнибок мабуть має голову здоровішу за твою. Те що в нього екстремальні погляди, то ж його і підтримує десь біля 0,5% виборців України. А в Росії Жириновського, який набагато більший екстреміст чим Тягнибок підтримує 10%. То ж де більше людей впало на голову?
Російський екстремізм і нетерпимість до інакорідних дає велику фору українському екстремізму.
Олена Олійник   | 18.09.2007 11:10
Кр-к:
Вітаю, шановний. Та з чого Ви взяли, що в мене жодних питань до БЮТу та НУНС? Більше того, з частиною Ваших тез повністю згодна. Але ж це ніяк не стосується моєї репліки. Хіба Ви вважаєте, що для свідомих українців, якими себе позиціонують члени "Свободи", немає гірших ворогів, ніж НУНС та БЮТ? Проте нищівні передвиборчі атаки "Свободи" спрямовані саме на ці сили. І воно цілком закономірно й доцільно, адже не на полі ж комуністів та вітренковців "Свобода" має шанс зняти врожай, то чого ж на них розмінюватись. Але очевидно, що в разі прожодження "Свобода" має дружити саме із вчорашніми об"єктами своєї обструкції, або ставати в позу такого собі "самотнього вовка", що навряд чи...
Олена Олійник   | 18.09.2007 11:11
Кр-к:

... може йти на користь Україні.
Дмитро_Суми   | 18.09.2007 12:46
Думаю, на следующих выборах у них будет больше голосов. А пока, к сожалению, голосование за "Свободу" может привести к красной коалиции ПР+КПУ...
Но всё равно здорово, что есть такая партия. Партия будущего, на мой взгляд.
Петро Гiренко   | 18.09.2007 12:48
Вже 25 осіб підтримали думки автора за півдоби! Це, можливо, рекорд НП?
Я думаю, що така увага є ознакою швидко вирісшої популярністі Свободи. Українці під тиском україножерсьтва приєднаються до найбільше українських сил. Це не може не радувати. Але, питання залишується: чи пройде Свобода через 3%?
Чомусь, ніхто не відповідає на мою пропозіцію Свободі зробити опитування. Якщо це не слушно, то як зробити краще? Проголосувати за Свободу тому, що вона чесніша? А ризик допомоги януковичам (якщо Свобода не пройде)?
Ні, треба якось оцінити шанси Свободи пройти! Як?
  | 18.09.2007 13:19
Петро Гiренко:
Вже 25 осіб підтримали думки автора за півдоби! Це, можливо, рекорд НП?
Я думаю, що така увага є ознакою швидко вирісшої популярністі Свободи.
Это еще одно доказательство низкой популярности президента и его супер-пупер мегаблока. А рейтинги... На НП голосующие "за" и "против" четко разделены по политическим пристрастиям. Если пишет Пайташ – одни и те же голосуют "за", другие – стабильно "против". И наоборот!
  | 18.09.2007 13:22
Петро Гiренко:
Вже 25 осіб підтримали думки автора за півдоби! Це, можливо, рекорд НП?
Я думаю, що така увага є ознакою швидко вирісшої популярністі Свободи.
Что убедительно доказывает низкий рейтинг президента и его супер-пупер мегаблока
  | 18.09.2007 13:27
Тягнибок – новоявленный фашист. У власти в многоэтничной стране ему не место! Геть!
  | 18.09.2007 13:32
Петро Гiренко:
"Ні, треба якось оцінити шанси Свободи пройти! Як?"
Moldoveanu
Це зробити неможливо. Якшо вони самі проведуть опитування і воно буде не на їхню користь – вони це приховають, треба знати українських політиків. Тому, з думкою про те що це партія майбутнього, що це українська партія тощо, але голосувати потрібно за демократичні партії (БЮТ, НУНС), щоби не дорвалася до влади ота зараза, яка паразитує на тілі України.Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua