Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

А вибирати ні з чого...


-8
Рейтинг
-8


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
12

Невпинно наближається час "вибору без вибору". Закусивши вудила, в піні, в гарячці, в штовханині, борсаючись в багнюці, так звані важковаговики і малі, і, тому, мабуть, нахабні, партії і блоки рвуться до владного корита.

А вибирати ні з чого...
Невпинно наближається час "вибору без вибору". Закусивши вудила, в піні, в гарячці, в штовханині, борсаючись в багнюці, так звані важковаговики і малі, і, тому, мабуть, нахабні, партії і блоки рвуться до владного корита. Що перші, що другі, в залежності від ваги і ступеня технологічності, поводяться по-різному.

Малі. Хтось, на кшталт "КУЧМА", виконує технічну роль, другий сподівається на те, що "Україні потрібен Литвин", інші – на епатаж і одне єдине гасло "Заставим этих ублюдков быть честными!" (пригадайте, як завдяки лише одному слогану "Политики занимаются демагогией!" Партія Зелених України спромоглася пролізти до Парламенту). Олександр Мороз, Петро Симоненко і пані Наталя Вітренко мобілізують свій електорат.

Важковаговики. Партія Регіонів піддавлює, тисне і займає все нові й нові позиції. Дивний, інакше його не назвеш, блок "Наша Україна-Народна Самооборона" явно не виправдовує надії своїх ідеологів. Все частіше і частіше від "зірки Давида" тхне невпевненістю, а сам Давид Жванія відверто говорить про прем'єрство Тимошенко, як про факт, що відбувся. Для Юрію Луценка це, що "серпом обрізання зробити". Адже тоді на його майбутній кар'єрі лідера єдиної, нехай і псевдо, націонал-патріотичної сили, у яку планують перетворити НУ-НС, слід поставити хрест. От і націлився він до Київради.

За спинами регіоналів з'являється той, хто "заряджає воду", на прізвище Алан Чумак, а за БЮТ починає агітувати психотерапевт Анатолій Кашпіровський. "Я ось недавно одержав відомості про те, що БЮТ найняв Кашпіровського, роздають в наметах його фотографії, організовують зустрічі з ним", – скаржиться лідер Кримської організації Партії регіонів Василь Кисельов.

Юлія Володимирівна у розпачі, адже придбала заздалегідь неякісний продукт під назвою "Український прорив". Тепер їй доводиться докладати надзусиль для наповнення його змістом. Вона то по сусіках понашпортує, то як Добра Фея з чарівної скриньки витягне для кожного своє: державі – процвітання; інвесторам – сприяння; місцевому самоврядуванню – французьку модель облаштування влади (префектури); пенсіонерам – відпочинок, курорти і подорожі; молоді і молодим сім'ям, інвалідам і шахтарям, освітянам і медпрацівникам – кому повернення боргів, кому гідну зарплату, усім – увагу та добробут. І так по всій країні крок за кроком підписує зобов'язання. Не забуває і про себе – звертається до близької серцю і душі теми енергоносіїв, нафти і газу. Декларує бажання побудувати в Україні два нових нафтопереробних заводи.

"Наш уряд буде найкращим в історії України", – волає Юлія Тимошенко, а мені здається, що я вже колись це чув. "Наша команда сформує професійний уряд, де міністрами будуть не політики, які інколи не мають відповідної освіти, а будуть професійні менеджери високого рівня, які не пов'язані з великими бізнес-групами України", – додає вона. Якби ж це так!

Я готовий був би повірити Юлії Володимирівні, коли б лише вона відповідала за формування Уряду і вона була б одна в Уряді, правда, лише за умов позбавлення шизофренії, яка надсаджується нею останнім часом. Про що мова? Про те, що вовчиця прикидається агнцем. Цей лагідний голосок... Змінити образ – не означає змінити натуру.

Я вірю Віктору Януковичу, коли він говорить: "Ці вибори зараз є питанням "бути або не бути?"... Адже, прийди Юлія Тимошенко до влади, "біло-голубим" кінець, адже борги треба буде повертати. Цього разу вона прислухатимється до опального російського олігарха і спонсора "помаранчевої революції" Бориса Березовського і, відібравши власність у переможених, змусить їх "бігати по закордонах і думати, як би не потрапити до буцегарні".

Однак, виборцю, пересічному громадянину від цього ані холодно, ані спекотно. Він розуміє, що за політичні тури і вояжі, за радіо- і телерекламу, за кожен бігборд політики повертатимуть своїм спонсорам із його кишені. "Вся країна розважається", – твердить Юлія Володимирівна. Як на мене, то жахається. Насувається переділ власності і лихоманка усієї країни. Україна перетворюється на кризове суспільство, країну революцій.

Валентин Лисенко,

політолог

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua