Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
розкол України   телебачення   Свобода Савіка Шустера   дві України   єдина Україна   неподільність   Українська Україна
13
Рейтинг
13


Голосів "за"
19

Голосів "проти"
6

Коментарі
Петро Гiренко   | 10.09.2007 16:56
Дякую, друже, добра стаття!
Нагадаю: С. Шустер був звільненим з радіо "Свобода" за те, що підтримав у 2002 (?) націоналізації єдиного приватного російського телеканалу НТВ російською державою. Шустер – зрадник свобідного світу.
Олекса Косар   | 10.09.2007 17:06
Україну розколюють політики, що на службі в російського імперіалізму.
  | 10.09.2007 18:03
Нарешті починаєте чухатися.Колись,як цей Савік підігравав помаранчевим, Вас всіх ніби заціпило! Так все було гарно,любесенько.Зпраз Савік побачив,що вітер дме у другий бік і старається бути "стороннім" споглядачем.Він завжди тягнув за силнішим,такий інстикт цього народу.Мені,панове, "до лампочки" всі Ваші політичні симпатії чи антипатії.Для мене зараз важливо,аби жертвою непогамованих амбіцій ЮВТ не стала соборність України! Навіть якби вона тисячу раз була права чи свята (хоча тільки фанатик може так думати),то якщо її дії становлять загрозу цілісності України,то вона є ворогом її.Тому було би доцільно підтримати Президента з його сіамськими близнюками і вимагати від нього вступу до НАТО!
  | 10.09.2007 18:04
Нарешті починаєте чухатися.Колись,як цей Савік підігравав помаранчевим, Вас всіх ніби заціпило! Так все було гарно,любесенько.Зпраз Савік побачив,що вітер дме у другий бік і старається бути "стороннім" споглядачем.Він завжди тягнув за силнішим,такий інстикт цього народу.Мені,панове, "до лампочки" всі Ваші політичні симпатії чи антипатії.Для мене зараз важливо,аби жертвою непогамованих амбіцій ЮВТ не стала соборність України! Навіть якби вона тисячу раз була права чи свята (хоча тільки фанатик може так думати),то якщо її дії становлять загрозу цілісності України,то вона є ворогом її.Тому було би доцільно підтримати Президента з його сіамськими близнюками і вимагати від нього вступу до НАТО!

Авторові: ви що, заперечуєте сам по собі статистичний метод дослідження громадської думки – чи вважаете, що вона, ця вибірка неправильна? Чи Ви вважаете, що Шустер пересмикує? Може – Ви вважаєте, що сварка між політиками розколюють Україну? Чи, навпаки – політики примушені "розколювіатися" згідно уподобанням їх виборців? Що первинне – розкол самих вибоців – чи політиків? Чи завжди видимість розколів між політиками збігається зі суттю протиріч? Пане Гетьмане – Шустер НЕ підіграє синьо-білим. Як і помаранчевим. Тому до нього ідуть усі.
Elfgreen   | 10.09.2007 22:37
Єдине, що точно – Шустер – це засланий козачок. Тільки ким і з якою метою? Частково відповідь можна знайти в статті. Дякую Автору за статтю.
Wasil   | 10.09.2007 23:02
все мы засланы
Алексей Заровский   | 10.09.2007 23:05
В главном – статья правильная. Разве из шайтан-ящика может исходить что-то хорошее? В который раз призываю всех – не смотрите телевидения, психика здоровее будет, свои мысли в голове появятся.
ТВ – инструмент оболванивания и порабощения масс. Если традиционное государство управляется прямой силой, то "демократическое" – промыванием мозгов, "мягким насилием".

Короче – не дайте иметь себя в мозг! (и в другие места тоже:)
Геннадий   | 10.09.2007 23:07
Wasil:
все мы засланы
Кем? Куда?
Алексей Заровский   | 10.09.2007 23:12
Теперь о частностях:
Трагічна, але водночас і геройська історія добування нашим українським народом своєї державності
Я, конечно, понимаю, что это такая мантра – "символ веры настоящего украинца",однако...
Эээ... Насколько помню, живем мы в независимом государстве Украина 16-й год, это не так давно, я еще помню 1991 год. Кто там проявлял геройство, чего было трагичного? Вроде все тихо-мирно решилось в Беловежской пуще. Собственно, украинский народ участвовал в этом банально придя на референдум.
Алексей Заровский   | 10.09.2007 23:16
Таке прив'язування до російського інтересу пов'язане з двох причин: спонсори-капітали потребують дешевого газу для своїх низькопродуктивних заводів; підтримка закордонної країни, що має відповідні структури та технології є суттєвою допомогою для просування своїх інтересів.
Это может быть справедливо для небольшой группы людей – капиталистов. А какой же интерес у простого человека, выступающего за связи с Россией, за русский язык и против НАТО? Или вы хотите сказать, весь "электорат" "ПР" имеет "свечные заводики" в России и преследует исключительно свои шкурные интересы?
Геннадий   | 10.09.2007 23:19
Алексей Заровский:
В г

Короче – не дайте иметь себя в мозг! (и в другие места тоже:)
Что же вы такое пишете? Хорошо на сайте немного прекрасных дам:-) Что значит:"Не давайте!"? Совсем, что ли?:-)
Алексей Заровский   | 10.09.2007 23:27
Геннадий:
Алексей Заровский:
В г

Короче – не дайте иметь себя в мозг! (и в другие места тоже:)
Что же вы такое пишете? Хорошо на сайте немного прекрасных дам:-) Что значит:"Не давайте!"? Совсем, что ли?:-)
Ой! Не подумал! Оставим только тезис о мозге, остальное – по желанию:)
А мозг – это святое. Держать подальше от телеящика, ближе к книгам.
  | 11.09.2007 00:59
Алексей Заровский:
А мозг – это святое. Держать подальше от телеящика, ближе к книгам.
Хлопче, в кого мозок святий, в того і все решта святе. Тут у вас явно марксист-ленінець з його "битієм" сидить. А судячи по коментам,ви парніша, того,явно озабочений чи збочений. Переглянув коменти і хочу додати.що книжок дурних теж не бери до рук! Може і поможе!
  | 11.09.2007 01:07
Алексей Заровский:
А мозг – это святое. Держать подальше от телеящика, ближе к книгам.
Хлопче, в кого мозок святий, в того і все решта святе. Тут у вас явно марксист-ленінець з його "битієм" сидить. А судячи по коментам,ви парніша, того,явно озабочений чи збочений. Переглянув коменти і хочу додати.що книжок дурних теж не бери до рук! Може і поможе!