Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
вибори   агітаційні тури   електорат і виборці

А чому б і ні

Пайташ | 10.09.2007 13:35

-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
14

Про те, що якщо на сході пропаганда комуністів і соціалістів, ще затуманила мізки старшого покоління, то на заході України і старше покоління вже прозріло і не йме віри ні комуністам, ні соціалістам, а ці вибори покажуть, що і регіонали будуть мати нуль цілих і нуль десятих голосів виборців. Народ прозріває.

А чому б і ні.

В місцевій крайовій газеті "Трибуна" число 65 від 8 вересня 2007 року була опублікована стаття "Позавчорашнє мислення" де описується, що нещодавно у Великому Бичкові – містечку з старими робітничими традиціями побував один з лідерів КПУ (вибачте тепер вже КПС) та репортаж з місця його зустрічі з місцевими мешканцями. В статті сказано: "Однак у своєму вступному слові А.Мартинюк нічого нового на розповів." "Тільки тут він був більш толерантним." "Все таки не забув, ...був, перш за все, гостем" "З іншого боку присутні... не були адекватними до високого посадовця" "Однак окремі запитання часто дратували відповідача", "Він нервував..."...один із присутніх попросив високого гостя прокоментувати, чому перший секретар ЦК КПУ П.Симоненко у своєму черговому звіті першому секретарю ЦК КПРФ Г.Зюганову від 13 жовтня 1998 р. подарував братньому російському народові гроші та надав продовольчу допомогу без повернення на суму 1,5 млрд. Доларів? Чому П.Симоненко не розподілив таке добро серед українців вдома? Адже Росія – багатюща держава. І люди там у 1998 році жили у кращих матеріальних умовах, ніж співвітчизники П.Симоненка" (текст цього звіту в статті публікується в повному викладі і надав його полковник у відставці, член КПРС Ігор Володимирович Гопко – помер навесні 2007 року).

І що б ви думали відповів Мартинюк? Він сказав -..." як могла літня людина задати таке питання?" Ви зрозуміли. Не заперечив, не спростував, а здивувався. Бо привик що на сході літні люди затуркані пропагандою комуністів не задають таких запитань, а на заході посміли!!! І не лише посміли, але і не голосують за компартію. І не будуть голосувати ні за компартію оновлені ні за компартію Симоненка. І якщо в 1998 році Симоненко розпоряджався такими коштами, то якими коштами він розпоряджається тепер? Розпоряджається коли цілий рік його партія була при владі і розкрадала разом з соціалістами та регіоналами народне добро України? Чому б і не приватизувати партію коли це дозволяють деградовані і безморальні співпартійці?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua