Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/46e4f9b0dc781/

Приватизована партія

Пайташ | 10.09.2007 11:00

Все. Приїхали. Партія що найбільше воювала проти приватної власності, тепер сама приватизована одною особою. До цього б навіть Йосип Віссаріонович не додумався.

Все. Приїхали. Нев же б хто небудь міг подумати, що першою приватизованою партією в Україні стане партія, що завжди боролася проти особистої власності. Так, в Україні вже більше немає Комуністичної партії України, а є Комуністична партія Симоненка. Про це вже створені ролики телевізійної і радіореклами, що лунає з телевізорів і радіоприймачів. Кричить з бігбордів і сторінок газет та передвиборних агітплакатів. До такого навіть вождь і батько всіх народів Сталін не зміг додуматися. Симоненко додумався і приватизував. Цікаво як до цього віднеслися старі комуністи і їх прихильники. Про яку їх боротьбу з приватною власністю може йти мова, коли їх лідер приватизував собі цілу партію. Що казати про капіталістів, які володіють міліардами? Є в нас Акметов, Коломойський, Пінчук та інші міліардери, але жодний з них своєї персональної партії не має. А ось борець з капіталізмом пан Симоненко переплюнув їх всіх і приватизував собі цілу партію. Перший парткапіталіст у світі. Сильно!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua