Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
7
Рейтинг
7


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
8

Кастетами і палицями українців привчають любити Катерину ІІ?

Юрій Самсон | 4.09.2007 15:27
Найняті бойовики вчинили побоїще в Одесі. Сталося те, про що публічно застерігали владу – ставити на теренах незалежної України пам'ятник російській імператриці Катерині II неприпустимо. Спроби нав'язування українцям символів чужої держави неодмінно викличуть суспільне загострення
Коментарі
Петро Гiренко   | 4.09.2007 17:04
Дякую, друже, за цікавий лінк!
Коли у деякої державі хтось відверто тою державою нехтує, що з ним робе та держава?
Ото ж і Україні треба робити з такими наглюками! Тільки влада януковичів – це їхня, тіх наглюків, влада і є.
Чого ми собі бажаємо – щоб таке було і далі, чи турнемо, врешті, януковичів з Ради?
Ось що головне – подолання януковичів! Для цього нам треба бути єдиними на виборах: всім голосувати і тільки за ті помаранчеві партії, що мають шанси пройти 3%.
Олекса Косар   | 4.09.2007 18:19
І надалі привчатимуть, якщо стерпимо...
Алексей Заровский   | 4.09.2007 18:31
Раз группа неких людей устроила драку, значит все-таки памятник кому-то нужен. Часть жителей Одессы не против установки, как минимум, а то и горячо поддерживают.

Кстати, Почему Екатерина II – символ чужой державы? Она часть общей истории. Понятно, для Львова и Тернополя – она абсолютно чужая, но для Таврии и Новороссии, конкретно для Одессы – она своя. Кому логично протестовать против установки памятника ей – так это туркам, обидела она их.
Юрій Самсон   | 4.09.2007 20:13
Петро Гiренко:
всім голосувати і тільки за ті помаранчеві партії
Друже!
Хотів би Вам нагадати, що за встановлення пам"ятника українофобці Катерині ІІ проголосували майже у повному складі фракції Нашої України та БЮТ у Одеській міській раді. А мер Одеси Гурвіц, теж завзятий прихильник встановлення постаменту цій курві – член політради Нашої України!
А Ви кажете
хтось відверто тою державою нехтує
Та вони ж і нехтують.
Тож раджу виборцям дивитися у списки "помаранчевих" уважніше. І робити висновки не по гаслам, а по справам політиканів
Юрій Самсон   | 4.09.2007 20:14
Олекса Косар:
І надалі привчатимуть, якщо стерпимо...
Друже!
Характерно подивитися, хто саме нетерпить того неподобства! І хто голосував за встановлення пам"ятника курві Катерині ІІ
Висновки робіть самі...
Юрій Самсон   | 4.09.2007 20:16
Алексей Заровский:
Нагадаю Вам, що ті, хто протестує проти встановлення пам"ятника Катерині – теж мешканці Одеси, громадяни України.
І мені зрозуміла їхня позиція, яку я цілковито поділяю. Як можна встановлювати пам"ятник людині, що фізично нищила українців лише за те, що вони були українцями?!
Volodumur   | 4.09.2007 20:25
Мені, як єврею соромно за дії Едварда Гурвіца й інших євреїв в уряді України. Адже "Імператриця" Катерина не тільки знищувала мову, традиції й державність України. Вона й її посіпаки (Потьомкін – Грицько Нечос) та інші ПЕРСОНАЛЬНО ВІДПОВІДНІ за неоднаразові різанини євреїв й поляків у Умані, Києві, Черкасах та інших містах України. Читайте "Гайдамаки" Шевченка, добродії. Такими вчинками БЮТ підтримує багаторічні акції геноциду проти українців, поляків і євреїв. Ганьба! Шема Ісраєл! Адоной Елохейну!
Слава Україні! Героям слава!
Юрій Самсон   | 4.09.2007 20:35
Volodumur:
Оце мене й теж дивує, друже. Я був упевнений, що єврейська спільнота відзначається своєю згуртованістю та гарною пам"яттю. А тут такі дії Гурвіца?! Чи можливо уявити, щоб в Ізраїлі встановили пам"ятник Гітлеру?
Відповідь для всіх очевидна.
Volodumur   | 4.09.2007 22:04
На жаль, зараз є чимало євреїв лише за назвою. Ці люди не знають ні мови, ні традицій іудаїзму. Чимало з них є пристосуванцями, яких цікавлять лише гроші. Нагадаю, що Росія а потім "Євсекція Комінтерну" усіма можливими методами нищила достойних євреїв. Право на кар"єру й виживання мали ті, хто АКТИВНО СПРИЯВ МОСКОВІЇ!
Я багато років збираю матеріали про спільне життя євреїв + поляків + українців в Україні. Був вражений, скільки гарних досягнень мали українці й євреї, коли їм не заважала Московія. Україна знаходить свою дорогу в майбутнє, а це не можна зробити, не знаючи своїх помилок, гнобителів і своїх героїв.
Петро Гiренко   | 5.09.2007 13:39
Юрій Самсон:
за встановлення пам"ятника українофобці Катерині ІІ проголосували майже у повному складі фракції Нашої України та БЮТ у Одеській міській раді. А мер Одеси Гурвіц, теж завзятий прихильник встановлення постаменту цій курві – член політради Нашої України!
Друже, ці бютівці та нашоукраїнці дійсно зробили компромат на свої партії. За це їх треба виключити з партій.
Але, питання складне: що робити, коли деякі партхозноменклатурці йдуть, скажемо, у БЮТ – чи це на краще,бо все ж допомога та й у ПР менше підтримки,чи від них тільки компрометація партій?
Але, у цілому, ми не маємо альтернатів тім помаранчевим партіям, що є: БЮТ та НУНС. Інакше – ПР. Ось у чому питання.
  | 7.09.2007 11:55
Юрій Самсон висловив в перших двох постах тут висловив московську думку – хто завгодно тільки не помаранчеві.

Насправді не питання в тому, що поставлено пам'ятник. А в тому, що побили демонстрантів. Організовано.

Мене, наприклад, більш пече, що в центрі Києва стоїть пам'ятник найбільшому ідеологу вбивств українців і організатору першого голодомору – Леніну.

На цьому фоні установка Катерині 2й в Одесі пам'ятника (майже на вимогу ЮНЕСКО) виглядає просто ягням.

Але я щось не бачив членів ВО Свобода з безтерміновим пікетом біля пам'ятника Леніну. Все що вони роблять – так це лиють помиї на Ющенка, заодно й на Тимошенко. Хочете знати позицію Москви про них – спитайте Тягнибока.

fso
Олена Олійник   | 17.09.2007 15:23
Незарегистрированный пользователь:
Але я щось не бачив членів ВО Свобода з безтерміновим пікетом біля пам'ятника Леніну. Все що вони роблять – так це лиють помиї на Ющенка, заодно й на Тимошенко. Хочете знати позицію Москви про них – спитайте Тягнибока.
fso
Згодна з Вами.
:- (
Але з огляду на передвиборчу ситуацію "Свобода" діє бездоганно раціонально. Адже саме в НУНС та БЮТ вона має відібрати голоси. Не в комуністів та Вітренко ж! Так навіщо марно витрачати сили – про ПР та згаданих розповідатимуть НУНС та БЮТ.
:-)
Юрко Безкровний   | 25.09.2007 17:36
А вторая доконала вдову-сиротину...
  | 6.02.2009 21:20
ми – українці і повинні пишатися цим.
  | 6.02.2009 21:25
при катерине 2 Украина очень сильно, как некогда, біла придушена и пригноблена. империя скинула на относительно маленькую Украину свои проблеми с войнами и економикой, сделав наших предков рабами, заставила себя любить и бояться. да, она была очень хорошим политиком, но на Ураине это отыгралось негативно. и я рада, что живу на независимой земле.