Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ющенко   Мороз   дві України – Україна і Малоросія

Страхи Ющенка не виправдалися – зібрання (збори) депутатів висвітлили коаліціянтів і тих хто до них примкнув в чорному світлі

Пайташ | 4.09.2007 13:04

-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
11

Спеціальне звернення Президента до народу напередодні зібрання зборів депутатів пятого скликання в парламенті, виявилося гіпертрофованим страхом.

Страхи Ющенка не виправдалися – зібрання (збори) депутатів висвітлили коаліціянтів і тих хто до них примкнув в чорному світлі
Президент звернувся до народу в переддень зборів депутатів від коаліції і тих хто до них примкнув, яке ті гучно назвали сесією Верховної Ради.

Що він хотів цим сказати? Народ і так розуміє, що ЦЯ верховна Рада себе вичерпала повністю. Мороз – колаборціоніст і зрадник, зрадник не тільки помаранчевих сил Майдану, на якому він красувався з іншим колаборціоністом Кінахом, але і України в цілому. Бо його дії – це дії направлені на розкол України на дві держави. Для збереження цілісності держави необхідна лиш одна дія – арешт Мороза. Але я в це не вірю. Ющенко не дасть такого наказу, як би не страхали своїми бігбордами антиющенківські партії, що Ющенко прагне до диктатури. З Ющенка такий же диктатор як і із баби Параски. Тому останні висловлювання Мороза, що і після виборів 30 вересня Верховна Рада пятого скликання буде правомочною – ще одне підтвердження, що саме Мороз, а не Янукович чи регіони в цілому, ведуть до розколу України. Чому бути – того не уникнути. Будьмо українці готові і до такого варіанту. Головне щоб не пролилася кров жодного українця, нехай він буде малоросом чи справжнім українцем-русичом-русином. Головне щоб розлучення пройшло мирним шляхом.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua