Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
виборчий бюлетень   вибори   голосування   майбутнє держави
-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
16

Коментарі
  | 5.09.2007 16:10
Пайташ | 5.09.2007 11:35
А що ви маєте на увазі під терміном Новоросія, яку територію України і де ті новороси? Окупанти в нас по всій україні залишилися це я знаю. А корінних мешканців, що зовуть себе новоросами??? Про таких мені невідомо. Просвітіть мене.
Пайташ не валяйте дурака!
Пайташ   | 6.09.2007 11:49
Незарегистрированный пользователь:
Пайташ | 5.09.2007 11:35
А що ви маєте на увазі під терміном Новоросія, яку територію України і де ті новороси? Окупанти в нас по всій україні залишилися це я знаю. А корінних мешканців, що зовуть себе новоросами??? Про таких мені невідомо. Просвітіть мене.
Пайташ не валяйте дурака!
А я цілком серйозно. Прошу мене просвітити. Бо моя мама з Одещини яку дехто зараховує до Новоросії. Але земляки моєї мами розмовляють чистою українською і зараз, без суржика, як це є в Полтавській, що дала разом з Київською сучасну літературну українську мову. Так ось. Земляки моєї мами від україни нікуди відділятися не бажають, .
  | 6.09.2007 17:04
Ну Пайташ вы и комик. Какая и чья мама с Одесской области? Кто в Одесской области говорит на чистом украинском? Если так дальше пойдет, то скоро напишете, что ваши корни с Вологодской области РФ.
Пайташ   | 7.09.2007 09:43
Незарегистрированный пользователь:
Ну Пайташ вы и комик. Какая и чья мама с Одесской области? Кто в Одесской области говорит на чистом украинском? Если так дальше пойдет, то скоро напишете, что ваши корни с Вологодской области РФ.
Моя мама! Моя мама з Балтського району Одеської області де і в даний час розмовляють чистою українською мовою. А невірити то ваше право. Але я клянуся вірою в Бога всевишнього і мого Спасителя Ісуса Христа, що моя мама уродженка Одеської області і після навчання в Полтаві була розпреділена в Закарпаття, де з Божою поміччю проживає і в даний час.
  | 7.09.2007 13:50
Значит Пайташ получается вроде как одессит?
Но тем не менее коммунисты не пролетели. Все будет ОК.
Пайташ   | 7.09.2007 14:33
Незарегистрированный пользователь:
Значит Пайташ получается вроде как одессит?
Но тем не менее коммунисты не пролетели. Все будет ОК.
Не одесит а підкарпатський русин-українець з одеськими спадковими коренями. А комуністи все таки пролетіли. Хіба що регіони з ними поділяться, але в регіонів на це немає запасу. БЮТ їх вже опереджає, якщо не опередив.
  | 8.09.2007 16:10
Пайташ | 7.09.2007 14:33
БЮТ їх вже опереджає, якщо не опередив.
Пайташ, мечтатель -підкарпатський русин-українець?
Коммунисты не пролетели, а вот "белое братство" вас всех кинет, как кинул ющенко!
Пайташ   | 10.09.2007 11:26
Незарегистрированный пользователь:
Пайташ | 7.09.2007 14:33
БЮТ їх вже опереджає, якщо не опередив.
Пайташ, мечтатель -підкарпатський русин-українець?
Коммунисты не пролетели, а вот "белое братство" вас всех кинет, как кинул ющенко!
Не "біле братство", а "блок гарячого червоного серця" накінець витягне Україну з провалля куди його підштовхує ваше "біло-синьо-червоне" братство. І не даремно воно кольорів прапора північного сусіди, бо є його "пятою колоною" в МОЇЙ державі. А КПУ вже немає є КПС чи ви не знали?
  | 11.09.2007 10:50
Не "біле братство", а "блок гарячого червоного серця"
"Белое братство",соглашайтесь, это лучше, чем окровавленное сердце.
Пайташ   | 14.09.2007 09:16