Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
виборчий бюлетень   вибори   голосування   майбутнє держави
-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
16

Коментарі
Петро Гiренко   | 4.09.2007 15:52
Дякую за цікавий анализ, пане Пайташе! Не можу погодитися з тім, що ми "на порозі порушення життя України" від діхотомії Помаранчеві проти Януковичи у Раді. Головне – перемогти януковичів, переважити голосами. Хоча б, не дати їм великої переваги.
Нам треба, врешті, вимогти справжніх реформ. Від помаранчевих можна цього чекати, або тиском цього вимогти, а від януковичів – ніяк і ніколи.
  | 4.09.2007 15:54
Пайташе,пишіть краще про свї скрижалі.Про це хоч читати смішніше
Петро Гiренко   | 4.09.2007 15:55
Пане Олексе!
Януковичи – це маріонетки у кремлівському театрі безбородого карабаса-барабаса. Як би вони про себе не розуміли та не думали, їхні зрадницькі дії об"єктивно ведуть до повернення російської колоніальної влади в Україні. Що є об"єктивно, то завжди переважує суб"єктивні наміри.
Пайташ   | 4.09.2007 15:57
Алексей Заровский:
Технический клон КПУ (о), конечно, попала на первое место в списке абсолютно случайно?

Если бы КПУ были в коалиции с БЮТ или НУ, то, конечно, это не было бы "предательством"?
У цьому світі шановний нічого випадкового не буває.
Петро Гiренко   | 4.09.2007 15:59
Кр-к:
Ну на що Ви так, пане Кр-к? Як можна українцям один одного дратувати, коли нам треба бути солідарними? До речі, немає у статті нічого нерозумного, а пан Пайташ – розумна чесна людина, не менший патріот України, ніж хтось з нас.
Пайташ   | 4.09.2007 16:00
Кр-к:
Пайташе,пишіть краще про свї скрижалі.Про це хоч читати смішніше
Для смішних – все смішне. Вони тільки страшних реалій бояться. А для серйозних людей навть робота клоуна є роботою, важкою роботою. Серйозні люди не бояться бо вони проблеми вирішують, будь які проблеми. І цю вирішимо. А ви собі смійтеся. Побачимо, що з вашого сміху буде для вас.
Петро Гiренко   | 4.09.2007 16:02
Пайташ:
А вони (московити), саме це й пробують вселити, що, ніби, все випадково та всі однакові.
Хто хоче приховати своє шахрайство, той пробує створити хаос.
Пайташ   | 4.09.2007 16:03
Петро Гiренко:
Кр-к:
Ну на що Ви так, пане Кр-к? Як можна українцям один одного дратувати, коли нам треба бути солідарними? До речі, немає у статті нічого нерозумного, а пан Пайташ – розумна чесна людина, не менший патріот України, ніж хтось з нас.
Дякую Петре за підтримку.
Але таким соціалістам все одно нічого не докажеш.
Бо вони праві тому, що праві, а всі інші для них діють невірно і помиляються. Ось і до діявся їх кумир – Мороз. І треба б було його спинити поки не запізно, бо дії Мороза ведуть до повного розколу України.
Пайташ   | 4.09.2007 16:04
Петро Гiренко:
Пайташ:
А вони (московити), саме це й пробують вселити, що, ніби, все випадково та всі однакові.
Хто хоче приховати своє шахрайство, той пробує створити хаос.
Цілком вірно і справедливо. Тому і треба їх спинити поки не запізно для єдності України.
  | 4.09.2007 17:22
Пайташ:
Незарегистрированный пользователь:
А мивесь час (16 років) на порозі тих зрушень, тільки ніяк першого кроку не робимо
Я не про ті зрушення мав на увазі, а про кардинальні – доленосні для держави і її майбутнього.
Всяке зрушення, навіть найменше, врешті решт стає доленосним. А в Україні поки що не зроблено НІЯКОГО зрушення. Не має кому чи що?
  | 4.09.2007 17:51
Пайташ | 4.09.2007 12:41
Незарегистрированный пользователь:
Особливо в тому випадку коли регіони будуть другими. Тоді два Парламенти, Два Уряди і один Президент.

К тому идет дело. Спасибо за это ющенко.
. Але такого кінця хочуть маси на Сході і Півдні України.


Надо пойти массам на встречу.
Пайташ   | 5.09.2007 09:03
Незарегистрированный пользователь:
Пайташ:

Незарегистрированный пользователь:
А мивесь час (16 років) на порозі тих зрушень, тільки ніяк першого кроку не робимо
Я не про ті зрушення мав на увазі, а про кардинальні – доленосні для держави і її майбутнього.
Всяке зрушення, навіть найменше, врешті решт стає доленосним. А в Україні поки що не зроблено НІЯКОГО зрушення. Не має кому чи що?
А ви що – ніщо? Думаю, що особистість, раз такі питання задаєте, просто не проявлена особистість. Ось і проявляйтеся і включайтеся в зміни. Може я переписуюся з майбутнім лідером України, що започаткує Скрижаль ОЖПГ?
Пайташ   | 5.09.2007 09:05
Незарегистрированный пользователь:
Пайташ | 4.09.2007 12:41
Незарегистрированный пользователь:
Особливо в тому випадку коли регіони будуть другими. Тоді два Парламенти, Два Уряди і один Президент.

К тому идет дело. Спасибо за это ющенко.
. Але такого кінця хочуть маси на Сході і Півдні України.


Надо пойти массам на встречу.
Не думаю що цього хочуть маси, де небудь на Україні. Цього хочуть обанкротившіся політики та їх господарі за кордоном. Велика Україна не потрібна ні Росії ні Європі, а ось подрібнена на князівства...
  | 5.09.2007 09:21
Пайташ | 4.09.2007 12:41
Ющенко як "примирювач" скільки міг стримував цей процес. Але такого кінця хочуть маси на Сході і Півдні України.

Пайташ | 5.09.2007 09:05
Півдні України. Не думаю що цього хочуть маси, де небудь на Україні.

Пайташ вы как всегда непоследовательны и противоречивы.

Реально Новороссия хочет возвращения на историческую родину и тут ничего не поделают ни ющенки и никто другой.
Пайташ   | 5.09.2007 11:35
Незарегистрированный пользователь:
Пайташ | 4.09.2007 12:41

Реально Новороссия хочет возвращения на историческую родину и тут ничего не поделают ни ющенки и никто другой.
А що ви маєте на увазі під терміном Новоросія, яку територію України і де ті новороси? Окупанти в нас по всій україні залишилися це я знаю. А корінних мешканців, що зовуть себе новоросами??? Про таких мені невідомо. Просвітіть мене.