Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
виборчий бюлетень   вибори   голосування   майбутнє держави
-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
16

Коментарі
Володимир Хапчук   | 4.09.2007 11:09
В Луганске Симоненко сказал:- "Я не понимаю почему бедные голосуют за богатых?" и имел в виду прежде всего богачей из НУ и БЮТ, а за регионалов ни слова!

На Луганщине электорат от ПР уйдет к КПУ – но не к оранжевым и БЮТ...
Володимир Хапчук   | 4.09.2007 11:11
На Луганщине электорат от ПР уйдет к КПУ – но не к оранжевым и БЮТ...

В Луганске Симоненко сказал:- "Я не понимаю почему бедные голосуют за богатых?" и имел в виду прежде всего богачей из НУ и БЮТ, а за регионалов ни слова!

Я на месте оранжевых это бы использовал в агитации!!!
Якщо порівняти "богатсво" списків, то однозначно на першому місці – ПР, на другому – БЮТ, а НУ-НС – взагалі жебраки.
  | 4.09.2007 11:21
А мивесь час (16 років) на порозі тих зрушень, тільки ніяк першого кроку не робимо
  | 4.09.2007 11:36
Якби не фінал статті – додав би одиницю.
Пайташ   | 4.09.2007 11:36
Володимир Хапчук:
В Луганске Симоненко сказал:- "Я не понимаю почему бедные голосуют за богатых?" и имел в виду прежде всего богачей из НУ и БЮТ, а за регионалов ни слова!

На Луганщине электорат от ПР уйдет к КПУ – но не к оранжевым и БЮТ...
Справа не в тому куди піде електорат. Думаю що не піде на вибори взагалі. Але вже не буде 101% по донецькому і луганському регіонах – це точно.
  | 4.09.2007 11:39
Избиратели, голосующие за коммунистов не так глупы, чтобы не определить, где КПУ, а где клон. Так что Пайташ не волнуйтесь за избирателей. Все будет ОК.
Пайташ   | 4.09.2007 11:40
Любомир Дроздовський:
Якщо порівняти "богатсво" списків, то однозначно на першому місці – ПР, на другому – БЮТ, а НУ-НС – взагалі жебраки.
Любомре!
Багатство це добре. Головне інше – багатство має бути заробленим а не вкраденим. А в регіонах в основному багачі-злодії, але мало того, вон ще і не хочуть вкладати в свої виробництва, робити їх технологічно-сучасними. Продовжується експлуатація виробницт побудованих за царя Гороха. А що це таке не мені вам говорити.
Пайташ   | 4.09.2007 11:42
Незарегистрированный пользователь:
А мивесь час (16 років) на порозі тих зрушень, тільки ніяк першого кроку не робимо
Я не про ті зрушення мав на увазі, а про кардинальні – доленосні для держави і її майбутнього.
Пайташ   | 4.09.2007 11:43
Незарегистрированный пользователь:
Якби не фінал статті – додав би одиницю.
А чим вам не подобається фінал. Мені здається, що, з усієї статті, фінал найреалістичніший.
  | 4.09.2007 12:21
Особливо в тому випадку коли регіони будуть другими. Тоді два Парламенти, Два Уряди і один Президент.

К тому идет дело. Спасибо за это ющенко.
Если необходима целостность державы, то следует немедленно отказаться от поста президента. За 16 лет от института президества ничего путного не было.
Пайташ   | 4.09.2007 12:41
Незарегистрированный пользователь:
Особливо в тому випадку коли регіони будуть другими. Тоді два Парламенти, Два Уряди і один Президент.

К тому идет дело. Спасибо за это ющенко.
было.
Ви не праві. І Ющенко тут ні при чому. Навпаки, Ющенко як "примирювач" скільки міг стримував цей процес. Але такого кінця хочуть маси на Сході і Півдні України. А проти мас не попреш. Хіба що війною. А чи варті життя справжніх українців тільки для того щоб утримати державу в її сучасних межах. Хай буде як має бути. Основне зберегти мир і не допустити кровопролиття з жодного боку. Людське життя понад все! Краще хай будуть Україна і Малоросія. Тоді російська мова буде відповідати назві
Олекса Косар   | 4.09.2007 12:44
Пайташе, Ви думаєте вони розірвуть Україну? Ні. Це не відповідає інтересам їхніх капіталів, бізнесу... І Ви думаєте регіоналам хочеться ходити під царем-батюшкой? І ще одно: де той, що репетував, що від Харкова до Росії 40 км?...
Пайташ   | 4.09.2007 13:07
Олекса Косар:
Пайташе, Ви думаєте вони розірвуть Україну? Ні. Це не відповідає інтересам їхніх капіталів, бізнесу... І Ви думаєте регіоналам хочеться ходити під царем-батюшкой? І ще одно: де той, що репетував, що від Харкова до Росії 40 км?...
Шановний Олексо!
Думаю що мої найчорніші передбачення здійсняться. Україну буде розірвано. Про це моя нова стаття. Читайте. А під царем-батюшкою ходити вони і не хочуть. Просто будуть державою на зразок Придністровя.
Алексей Заровский   | 4.09.2007 14:57
Технический клон КПУ (о), конечно, попала на первое место в списке абсолютно случайно?

Если бы КПУ были в коалиции с БЮТ или НУ, то, конечно, это не было бы "предательством"?